Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Ya mage'e atılan bir cyclone çok şey değiştiriyor, "senin cyclone'unla cc'lenmez mage" demek saçma bir yaklaşım. Sonuçta arenada 5sn'de çok şey değişiyor şu an. Özellikle druid-dk-warr gibi cleaveler çok ilginç.

@Longshanks; mage'in cs'sinde cd var abi.

RMP'nin en zorlandığım kısmı baştaki cc chain + burstten sağ çıkabilmek sonrası geliyor.

Ayrıca aynı zamanda bir warrior olarak yetkililere sesleniyorum buradan; NERF DISMANTLE YETER LAN!

Mage'in o 5 saniyeden başka trinketleyeceği birşey yok. İşini bilen rmp'nin mage'i ne fear ne stun trinketlemek zorunda kalır. Ya intimidating shout ya cyclone. Gerisi priest dispeller, oyun ortasında kritik bifearyersino trinketlenir.

RMP'ye karşı oynarken CC'lenen tarafhep karşı taraftır. Karşı tarafın yapabileceği en iyi şey momentum krarak ccleri oturtmasına ve koordina etmesine engel olmaktır rmp'nin.

PS:
COUNTERSPELL
???????
PROFIT
Sosyal ağlarda paylaş

evet haklısın rmp de bu kadar kontrol varken maçın kontrolünü almak çok zor oluyo. bilen rmp direk birini çıkarmaya oynamasa bile( ki direk yapabiliyolar bunu) hayvan gibi healladığımda manamı bitirtiyolar ne de olsa 1 kişi hep sheep bi kişi ye çökülmüş haldeler priest hoplaya zıplaya serbest bi şekilde takılıyo. insanın cleave oynadıgına pişman olmasına neden oluyolar =/
Sosyal ağlarda paylaş

-Neiloth- said:

işini bilen roq birini sapler ötekini blindlar kalanı keser sora vanishler blindladıgını sapler sapledigini keser sora prep vanish kalanı keser.

look said:

roguela 3 v 3'e girip, birine sap, birine blind atarim. 3.'yu kestikten sonra vanishler blindladigima sap atar digerini keserim. prep kullanir tekrar vanishler digerini de keserim.

fire mage ile 5 v 5'e invis girer arkalarina gecerim. rakipten kimse killanmaz zaten bizim 4 kisi olusumuza, arkalarindan cikinca cok sasirirlar. kimse nerde oldugumu farkedemeden 2 tane fireball atarim. 500 resilli healerlar her sey icin cok gec oldugunu bile anlamadan olurler. zafer naralari atarak takimimin yanina donerim.

Legendary.
http://forum.paticik.com/read.php?43,3528530,page=3
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

abi zor be.
lossa kaçıcan bol bol. counterpelleri ard arda yemek de adamı napar. rogun resetlicek öyle durumlarda bol bol :/

biri buza alıyor 2 sn ye falan stun yiyorum digeri sheepliyor ortak birine giriyor buza giriyor adam ortak buzda ben sheppten cıkıyorum silince atıyor ben nasıl kurtarıcagım rogue ?
diğer bi sekilde mage-locka karsı ne yapmamız lazım
Sosyal ağlarda paylaş

İki mage eger resetlicek akla sahipse yenilmezler abi üzgünüm. Sadece los yaparak uzuuuun bir combat çevirmeniz lazım, üstüne biri resetlemeye kalktıgı zaman evocate vs, interrupt için ofansif oynamanız lazım.

Ayrıca deep freeze'den kaçıcaksınız. Bütün oyunu buna oturtun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...