Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bi 3v3 kurduk 2 ingilizle; druid dk warrior, oturduk 0dan 1550'ye geldik bi gecede, sonra dk tatile londraya gitti, 4 gündür yapamadık maç. Sabah geldi heay mayt ay faynd a paladin wid 2200 raytein du yu wanna tray druid dk paladin? dedi. Tabii başıma geleceği bilmeme rağmen kıramadım adamı. Girdik 2-3 maç rogue'suz takımlar geldi, nukeleyip parçaladık. (tabii 1800 1900mmr falan olduk yenilmeyince arka arkaya) Sonra rogue ve warriorlu takımlar akmaya bir başladı, üstüste 4-5 lose. Paladin hemen boku bana attı, hot atmadın bana, losa girdin immun atamadım QQ diye. %10 olmuşum kafamda pri dotları var, mage saydırıyor, arkadaşın atcağı phis. immunla sacrifice'ı düşüncem ben. Arkada fear üstüne blind üstüne banish üstüne wind shear yiyorum adam hex'i niye silmiyorsun diye flame yapıyor.

Hakkat değmez bu WoW'a girmeye. World of RMPcraft
Sosyal ağlarda paylaş

RMP değil, world of MS+burst craft

Blizzarda mail atsam, level 80charımı level 70e düşürün subscriptionumu yenileyecem desem olmaz mı ?

Glaive+4t6+4s4'le akardık ortamlara yine ehehe.

TBC daha güzeldi ya, geçen 2 tane video açtım izledim sıkıntıdan double dps vs healer maçları 2-3 dakika sürüyor anasını satayım. Şimdi 3 globalda yatıyor millet hala.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bi 3v3 kurduk 2 ingilizle; druid dk warrior, oturduk 0dan 1550'ye geldik bi gecede, sonra dk tatile londraya gitti, 4 gündür yapamadık maç. Sabah geldi heay mayt ay faynd a paladin wid 2200 raytein du yu wanna tray druid dk paladin? dedi. Tabii başıma geleceği bilmeme rağmen kıramadım adamı. Girdik 2-3 maç rogue'suz takımlar geldi, nukeleyip parçaladık. (tabii 1800 1900mmr falan olduk yenilmeyince arka arkaya) Sonra rogue ve warriorlu takımlar akmaya bir başladı, üstüste 4-5 lose. Paladin hemen boku bana attı, hot atmadın bana, losa girdin immun atamadım QQ diye. %10 olmuşum kafamda pri dotları var, mage saydırıyor, arkadaşın atcağı phis. immunla sacrifice'ı düşüncem ben. Arkada fear üstüne blind üstüne banish üstüne wind shear yiyorum adam hex'i niye silmiyorsun diye flame yapıyor.

Hakkat değmez bu WoW'a girmeye. World of RMPcraft
dk war druid, dk paladin druidden daha kötü. rmp ye daha çok eziliyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

DK Pala Druid'den daha iyi Warr DK Druid, ya da bizim Warr. Paladin'den daha iyi. RMP'lere de 1-2 kere yenildik herhalde. DK Pala'nın problemi healing reduct. olmaması, invul. kıramaması, bir de warr. gibi gerektiğinde defansive oynayamaması.

100 civarı maç yaptık mmr 1800'ü geçti geçen gece, paladin varkenki "tek nukete %30 olsun sonra healer fullesin" problemi hiç yaşanmıyor.

RMP'lerde de ben pillar arkasına kaçıp rogue'un CC'sinden uzakta duruma göre mage ya da priesti CC'liyorum, o arada warrior rogue'u eritiyor, sonra priest'e tek CC chain de switchleyip rogue'u kesip diğer ikisini alıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mage'e atılan bir cyclone çok şey değiştiriyor, "senin cyclone'unla cc'lenmez mage" demek saçma bir yaklaşım. Sonuçta arenada 5sn'de çok şey değişiyor şu an. Özellikle druid-dk-warr gibi cleaveler çok ilginç.

@Longshanks; mage'in cs'sinde cd var abi.

RMP'nin en zorlandığım kısmı baştaki cc chain + burstten sağ çıkabilmek sonrası geliyor.

Ayrıca aynı zamanda bir warrior olarak yetkililere sesleniyorum buradan; NERF DISMANTLE YETER LAN!
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ya mage'e atılan bir cyclone çok şey değiştiriyor, "senin cyclone'unla cc'lenmez mage" demek saçma bir yaklaşım. Sonuçta arenada 5sn'de çok şey değişiyor şu an. Özellikle druid-dk-warr gibi cleaveler çok ilginç.

@Longshanks; mage'in cs'sinde cd var abi.

RMP'nin en zorlandığım kısmı baştaki cc chain + burstten sağ çıkabilmek sonrası geliyor.

Ayrıca aynı zamanda bir warrior olarak yetkililere sesleniyorum buradan; NERF DISMANTLE YETER LAN!
değiştirdiğinin ben de farkındayım, hatta fake cast yapıp 4 saniyelik silence ı yiyip de atıyorum ama yok yani o bile büyük risk. warrioru çok pis patlatıyolar =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...