Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Yeah right

Eskiden #1 duel class olan rogue şu anda prep patlatmadan:

Paladin
Priest
Shaman
Mage
Druid
DK
Destruction lock

Kesemiyor.

Damage'i çoğu classtan düşük.
Mobility'si en düşük class
Survivability, hala tek stunda ölüyor süper durable'ız

OPOPOP

en düşük mobilite deme bari yahu..
Sosyal ağlarda paylaş

Hyr -all wispy'nin roguesinde yok öyle şeyler onun roguesi herzaman düşmanlarının her saldırısından crit yer her stunda ölür düşmanları herzaman overpowreddir ama wispynin roguesi(dikkat et rogue classı demiyorum) güçsüzdür kullandığı taktikler ve skiller herzaman için buglanır/ıskalar bişiler olur ve başarısız olur amma ve lakin onun roguesi bu kadar bozuk olsada her zaman yüksek ratinglere tırmanmayı başarabilmiştir muhtemelen çok yetenekli bi takım arkadaşı olsa gerek çünki bak son 30-40 postuna hepsi ayrı bi şekilde whine ama bir şekilde yukarılara tırmanmayı beceriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

@Regalya,
Rogue Mobility'si düşük diyorum, diğer classlardaki mobility enstrümanlarını örnek veriyorum, eğer katılmıyorsan karşı argümanını söylersin, saçma sapan sarcasm içerikli post atmazsın. Söyleyemiyorsan da trolleme yeter, sorun değil.

Trolleme ile alakası yok Wispy söylediğim şeyler üzerinden rant yaptığın aşikar.
Mobilitye gelince herkezin artısı eksisi var yaptıklarını dengeleyecek dimi?

said:
Lock - Demonic Portal
DK - DG
Warrior - Charge, Intercept, Intervene
Feral - Feral Charge
Shaman - Ghostwolf, Earthbindla immune to slow enhancement shamanlar
Paladin - Freedom
Hunter - Disengage
Mage - Blink

Neden Crippling hakkında konuşmuyorsun misal?
slowing their movement speed by 70% for 12 sec.
Rogun tek poisonuyla saydıklarının neredeyse hepsinin etkisi 0 oluyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Eh ?

Neyin rantını ne zaman yapmışım ? Bu bölüme kaç yüz tane post atmışımdır, kaçı ratinglerimle alakalı. Ratinglerle alakalı olan postların da kaçını böbürlenme amacıyla yapmışım ? Bir tane postumu göster uvvvvv çok proyum şeklinde attığım, ya da onu ima ettiğim.

Crippling bir mobility aleti değildir, snaredir. Dispellenemeyen Hamstringi her zaman Crippling'e de tercih ederim, o 20% fark gayet önemsiz kanımca

O yukarıda yazılan bütün class'ların ayrıca slow'ları da mevcuttur. Sen gidip elmayla armutu karşılaştırıyorsun.

Ayrıca crippling oyundaki 4 healerdan 3'ü tarafından dispellenebiliyor, Druidler tamamen negate ediyor shapeshift'le. Hunter Master's call'la siliyor, DK'nın CoI'ı daha çok slow veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bu arada o whine dediğiniz postlar arasında

Warriorlar çok vuruyor, charge'ın CD'ı çok düşük 100% crit çok fazla demiştim. Normal demişlerdi - Nerflendi
Paladin'lerin burstu fazla demiştim, vindication nerflendi, burst nerflendi
DK'lar hakkında yorum yapmıyorum herkes hemfikirdi saçma derecede bir class olduğuna
Druidler God Mode dedik, çok healliyorlar dedik. Nerflendi.
Prot paladinler saçma derecede OP dedim, nerfleniyor

Demek ki boşa konuşmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"cheap shot kidney shot vanish tekrar"yapınca karsındakilerin %90ı ölüyodu zaten
ben 10 yaşındaki kardeşime verip bgde adam kestirtiyodum vanishi göstermemiştim sadece.böyle saçma bişiydi
keşke eskisi gibi olsa oto atakla kessem herkesi mi istyosun?

ayrıca oyun da 1v1 deil.arenada mükemmel bir class rogue neyine şikayetin?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bak skilller belli
cos-sprint-vanish

sprint snare filan kaldırmıyo
vanish snare kaldırmak için harcanmıyo daha fatal anlarda kullanılıyo genelde ki zaten üstünde zibilyon tane dot ve şu hala fixliyemiyoruz kalsın böyle heheh denilen vanish bugı var
ki hemen her classın yerini bildikten sonra vanishden çıkartması çok rahat bi rogueu
cos var bi tek ama o da burst engellemede kullanıldıgı için (10k yersem kafama bi anda snare yememin bi anlamı kalmıyıcagı için) saklanıyo genellikle
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Wipsy ağaz kalabalığı yapiyordun işte saçma saçma şeylere
vay anam warrior bana 5 saniyede 3 tane charge yapti 6k overpower çakti ula böyle retmı olur 6 snylik stunda 25k hpmi aldi vay anam vay öyle bi anlatiyorsunki sanki bu adamlar yürümüyor charge yapiyor heryere sanki retler böle perma reckle geziyor her vurdukları crit
2 rng yiyorsun sonra geliyorsun olm bunlar hep söle hep böyle dermiş gibi anlatıyorsun
Sanki herkez sana karşı 100% critle oynuyor her 6 snylik stunu yediğinde ölüyorsun sen ks yada cs de yüklendiğinde o abarti dediğin retten azmı dmg boşaltıyorsun bunu söylermisin bana?

bi crippling dipellemeyi başarana kadar üstüne 35 tane daha poison apply oluyor al sana poison abolish/purify/cure/cleanse löl diyo rogueler?
Druidler poisonu shiftle negate ediyor? motor olursun be salamura yapar o rogue adamı :D

said:
Criplin mobility aleti değildir snaredir

Doğru ama Cripling senin 1. dereceden anti mobility aletin değilmi yahu? her klass bi eksiğini başka birşeyle kapatmıyormu?
Benim verdiğim elma ile armut ise senin birbirinden farklı classları karşılaştırman nedir?

20% fark bişey değil diyorsun katılmıyorum ciddi anlamda warrior oynadıysan o 20% nin nekadar aşırı uyuz olabiliceğini anlardın diye düşünüyorum.

Şunu bunu dedim nerflendi demişsin sen dediğin için nerfleniyorki bunlar? Bariz bellli olan şeyleri dallandırıp budaklandırıp herzaman whinepost olamasada sıklıkla abartip hatta bazen sallamasyon numaralarla yaziyorsun buraya benim takıldım konu o başka birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh, yalan da mı söylemeye başladın ? Ben 6k OP da demedim, 6 saniyede 3 charge da demedim. Lafın gelişi söyledim diyeceksin birazdan bekliyorum. Söylediğim her damage örneğini de SS'le desteklerim arenadan alınmış.

RNG dediğin şeyler, eskiden warrior 12 saniyede 1 100% şansla 4k+ms critleyip arından da 80% kusur şansla 4k+ OP critliyordu. Bir de white swing koy araya critlemese bile 10k diyordum. Ki gerçekti bunlar, RNG'de değil ayrıca. Çarpıtıyorsun söylediklerimi, yakışmıyor.

Ben rogue harici hiçbir classı CheapShot+KidneyShotla kesemedim Vanilladan beri, buyur buradan yak. Kesmem gerektiği gibi bir iddiam da yok bu arada.

PvP'de rogueların kullandığı 2 tane poison var, wound poison ve wound poison. Kaliteli hiçbir rogue (HFB haricinde ) kullanmaz deadly veya mind numbing. Crippling de deadly brewden geliyor, etti mi 2 poison rakip üzerinde ? Kalan 33ü say bakalım ? Dispel resistance olmadan abolish poisonun bu 2sini kaç saniyede kaldıracağını da say lütfen ?

Cripplinge gelince, dediğim gibi dispellenmeyen 50% snarei her zaman 1 GCD ile kaldırılabilen cripplinge tercih ederim. Ayrıca anti mobility tool dediğin şey:

-Demonic Portal'la 30 saniyede 1 kaldırılabiliyor. 25yd ötedeki locku yakalamaya çalış bakalım.
-Hunter'a bastın crippling, trapi koydu yere disengage attı. 3 saniye entrapmenttasın, 3 saniye pin yedin 6 saniye etti. Surefootedı olan hunter bundan 2 saniye sonra çıktı cripplingdden, master's call bile kullanmadan. Ne halta yaradı crippling ?
-Mage'in Shattered Barrier, Frostbite, Nova, Pet Nova, Deep Freezeleriyle senin efektif hızın 0 ken crippling feci farkediyor evet. Bu arada vanish artık frostbolt cone of cold slowlarını da kaldırmıyor lulz.
-Judgement of Justice, freedom kite=GGHF
-Ghost wolf immune to slow, crippling süper yardımcı oluyor evet.
-DK'lardan bahsetmiyorum bile.

Bayağı etkiliymiş crippling ya, haklıymışsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...