Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Dynun said:
oluum yeter lan oyundan soğuttunuz ne menem bi oyunmuş ne allahsız blizzmiş. sevin birbirinizi.

gel ben seviyim seni.

Warrior druidde bişi yok. Hatta gücsüz setup. Bu sezon en iyi oynayan kisiler Warrior kasmış,Druid kasmış. Böyle bariz bir aciklama varken siz hala nerf nerf. Aslinda Warrioru bufflamak lazım. Overpowerdan global cooldown kalksın mesela. Talente verince de cooldown gitsin. 1 saniye cok fazla. 1 saniyede dismantle oluyorum ben.

Elemental shamana nerf sart. Densizin biri 5k critledi dün bana. Allahtan kafasına 10230 execute yedi. ( tabi 8ksı overkill )Nerf plz. Çok vuruyolar.

edit: edepsiz shamanlara sitemimi ekledim
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:
40% a yakın druid setupı diyor SK.

ama bizim bg nin ilk 100 ünde hala rogue/priest ağırlıkta. warrior druid nerdeyse yok.

ayrıca şaşırdığım şey, nasıl oluyor da bi anda heryerden bu kadar druid warrior türüyor. s5 de hiçbiri yoktu meydanda.

DK'ların plague strike'ı artık druidlerin hotlarını silmiyor.
Warrior'lar damage olarak bufflandı, innervate&drink bufflandı

2v2'de rogue TotT verir priest dot+holy fire+smite+swd atar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla agaclar kurtlar ustume gelince pain supression atip dua etmeye basliyorum ama 900 resi olmasina ragmen dayanamiyorum yahu, cok fena vuruyolar yani.

boomkinlerin de pili bittigini goremedim pek cok kotu degillerse, genelde 2 boomkin ya da yaninda mage rogue falanla gelip bam gum aliyolar bi kisiyi asagiya nooldugunu anlamadan.

nerf dr00dz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...