Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:
mulgear6 said:

http://www.wowhead.com/?talent#fhecoxMoiroGzZ0xZebfbh0db

ve

http://www.wowhead.com/?talent#fhxbZhxVb0bZe0ddhhddVzAco

arasında kaldım

elimde silah olarak
omen of ruin
anarchy
crimson steel
knife of incision
Avool's sword of jin var

disc priestle arena yapıcam
hangi spec daha uygun olur ve glyph olarak tavsiyeler nedir?

hadi benim classım eziliyo senin classın OP, L2P diyiceginize yardım edin

selam
Sosyal ağlarda paylaş

Cstatistik c/p'leyip altına hiçbirşey yazmamanın işlevi nedir. Bir kere kullandığın istatistik de anlamsız, deadly gladiator rank1'i gösterir o da gayet görecelidir, BG'a, 2v2/3v3/5v5 göre değişir.

Warriorlar alsın T2 weaponlarını başlasınlar parçalamaya görücem bütün itizfaynl2play'cileri.

S3'ten tek farkı BIG FAT MACE IN YOUR FACE demeyecek olmaları, Axe falan kullanırlar sanırım.

Edit - Mace yerine MATE yazmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Off deveye hendek atlatmaktan zormuş gerçekten.

Deadly Gladiator - Rank 1, 2v2 3v3 veya 5v5 farketmiyor. Bu da bir şeyin göstergesi değil diyorum. Özellikle S6'da bir sürü şey değiştikten sonra.

Ayrıca istatistiğe bakma demedim yanlış/anlamsız istatistiği kullanıyorsun dedim. Deadly Gladiator=Rank 1. Eğer sağlıklı istatistik kullanıcaksan bütün gladiatorların dağılımını koyarsın aşağıdaki gibi

Season Five Gladiators:
Paladin: 600 - 18.59%
Death Knight: 440 - 13.63%
Rogue: 390 - 12.09%
Priest: 352 - 10.91%
Warlock: 268 - 8.30%
Shaman: 263 - 8.15%
Hunter: 262 - 8.12%
Mage: 243 - 7.53%
Druid: 243 - 7.53%
Warrior: 165 - 5.11%

Bu arada 9 yaşında SWE bebesi taklidini de çok iyi yapıyormuşsun.

Fazla da ısrarcı olmamak lazım Warrior, DK ve Retriler'in hakkında. Düşük ratinglerdeyken her class bana da kolay geliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Peki wispy, madem bütün bu durumlar anlattığın gibi. Sende bu oyunu oynuosun (kimse silah zoruyla oynatmıo yani). Niye sürekli o classları oynayanlara yükleniosun?

Şimdi bu oyunda pvp yaparken 2 seçeneğin var (sanırım)

1) oynadığın class ın hareketlerinden zevk alıp eğlenmek

2) high rating kasıp top bracket da olmak

Şimdi, senin bahsettiğin op classları oynamayı sevenler win-win durumu yaşıolar. Ya da bazı insanlar sadece ego tatmini için açıo o classlardan belki.

Ama durum bu. Burda kalkıp o classla oynayanları aşşağılama hakkın yok. (Ki hiç bi class arenada tuşlara sırayla basarak 2200 yapamaz bırak abartmayı)

Bence sen ne istediğine karar ver ve bununla mutlu ol.

Ben mesela arena da daha rahat iş yapabilir miyim diye DK levellıyorum görüces ileriki günlerde 123453454343 yorumunu :)

bu da önceki bi mesajım cevapsız kalan
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
1. Eğer sağlıklı istatistik kullanıcaksan bütün gladiatorların dağılımını koyarsın aşağıdaki gibi

Season Five Gladiators:
Paladin: 600 - 18.59%
Death Knight: 440 - 13.63%
Rogue: 390 - 12.09%

ayrıca sen rogueları eziolar die aglıoken senin verdiğin istatistikte rogueların durumu benim paste ettiğime göre çok daha iyi?

yahu komik misin nesin anlamadım ki

bide ben 2v2 link vermiştim 10 takımdan 6 sı rogue priest. ha ama o da yanlış istatistiktir saçmadır falandır dimi.

neyse ya :)

edit: o istatistiği niye pasteledigimi bile basmamış kafan, senin istatiginde benimki de dogruluo ki bi sürü qq yaptıgınız warrior sınıfı o sezonda en az oynanan sınıfmış. bu yüzden paste edilmişti o.

ya valla vaktim olsa sizin "wall of text" tabir ettiğiniz zibilyon şey yazıcam ama işte işyeri fln. hoş kaçmıo.
Sosyal ağlarda paylaş

O ingilizce yazdığın cevap tam Swe bebesi uslubudur. Yine de ben sana güzel taklit yapıyormuşsun dedim, bebe demedim.

Ama cidden koyduğun istatistiğin neden bir şey ifade etmeyeceğini defalarca anlatmama rağmen anlamamakta diretiyorsun, bayıldım, uğraşamıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
O ingilizce yazdığın cevap tam Swe bebesi uslubudur. Yine de ben sana yine de güzel taklit yapıyormuşsun dedim, bebe demedim.

Ama cidden koyduğun istatistiğin neden bir şey ifade etmeyeceğini defalarca anlatmama rağmen anlamamakta diretiyorsun, bayıldım, uğraşamıycam.

senin half eng half turkish yazınla dalga geçmek için ingilizce yazıldı o yazı

bunları böyle tek tek anlatmak gerekio demek

lütfen uğraş wispy lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...