Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Rogue'dan sıkılınca arkadaşın hunterla oynuyorum, 750 resil + envoy var.

Kullandığım skiller:

Ofansif
1- Explosion Shot/Kill Shot
2- Steady Shot
3- Viper Sting
4- Scatter Shot
5- Wyvern Sting
6- Rapid Fire
Defansif

1- Deterrance
2- Frost Trap
3- Freezing Trap
4- Disengage
5- Roar of Sacrifice
6- Master's Call

1400 ratingli takımı 3 günde 1800 e taşıdım hiç hunter tecrübem olmadan. Peti yolluyorum combata girmek için ondan sonra bakmıyorum bile.

Faceroll çok eğlenceliymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Adam ban'i kalktığı gibi geldi, yok böyle bir olay.

G.N.E.R.D Rage
Achievement in progress by xunn
48/50

Yahu ne rage'i adam gibi konusalım diyorum rage diyorsun, bir git işine.

"Annenizin size iyi geceler öpücüğü vermeden önce babanıza oral seks yapmış olabileceği hiç aklınıza geldi mi? oO" yazdım banlandım.

Patide seks, stunfuck gibi uç şeyler yazınca banlanıyorsun. Sağlam yönetim, go go.

Edit: Hunterların combattaki efektifliklerinin bu kadar pet bazlı olmaması lazım. Spec ne olursa olsun. Pet avantaj sağlasın, hunterın bütün olayı peti olmasın mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar zaten efektifler, petler iyice boostluyor.

Healerin üzerinde tut içemesin
İşler sarpa sarınca hooop Roar of Sacrifice.
Master's call + disengage hoop 40 yd kite başlasın lololz.

Anasını satayım bütün hunterlar mı öğrendiler oynamayı 3.09'dan sonraki bir gecede ne düşünüyor bu developerlar.

Nerf gelse şu anda 2200 üzeri olan hunterların 2/3'ü geçemeyecek 1800'ü
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse ağır yazdım kalbi kırılmasın çocugun.Makinem bi düzelsin video çekip yollayacağım sana.Mage nasıl oynananır 80 de nekadar beleştir,2v2 de nasıl eziyor izler birşeyler kaparsın bellki.

Attığın pvp yalanlarını,yazdığın hikayeleri yemiyoruz Xunn.Belki bu yüzden paticik pvp tayfasını beğenmiyorsun.Beğenmediklerine cvp yazma plz.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan shaman healerım var 2v2 de yakın arkadaşım olup healer olan tek adam oldugundan onla arena yapıyoruz lakin rog&mage rog&hunter gibi takımlarda blind sting unarmed sap derken bir programın daha sonuna geliyoruz. hele 3v3 de 1i rogsa daha zor rogu çekip keseyim desem healer var ambele olduk.

sorun şu bizim setup unholy dk-resto shaman-feral dru

bu setupın işlerliği var mı, gerçi biz yakın arkadaş oldugumuzdan aldık 3v3 e bu takım iyi olur bak diye düşündüğümüzden değil hani..

keşke healerımızın classı pala olaydı, geçen 2v2 de palalı takımı 21 dakikada kestik bitmiyor lan manası -.-'
Sosyal ağlarda paylaş

Çok acı kitelanırsınız ama karşıya resto druid gelmediği sürece iş yaparsınız genede. ferala çok iş düşüyor bide. düşük armorlu dps ye asılıp, healerı çok iyi kontrol altında tutmanız lazım

ha bide çift healer setup gelirse ağlarsınız hüngür hüngür :/
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:
Barathrum said:
dEaThMooN said:
Rogue'lar icin ideal resillience kac su an ?

700 resil var 20k da hp var bi halta yaramıyo valla.

yariyodur yaw, ben 100 res. li rogue'u heallemeye calisiyorum :D

Dün 4800 spell damage yedim dk dan arenada :D full t7.5 girecem yakında bari damageim sağlam olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...