Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:
bi tek resto o. bi de acayip skil isteyen bi talent. 719 resille oynuyorum 2600 ap ı olan rog tecavüz ediyor. skil attırmıyor 3 poison çakıyor hangisini dispel etcen. dk zaten biçer döver 1 vs2 alıodu adam nerdeyse.

zor çok zor şu an shaman için hayat
abi tamam rogue keser shamanı da, dk'nın yetmiyor yani heal reduction yok sizin de mana bitmiyo o esna da adamın genellikle heal reductionı olan(ya da dk ama druid e o da aynı hot sildiğinden) teammate i dalıyor benim arkadaşa ne kadar gidip su içsem purge atmasın diye kassam bile yine de manamı bitiriyolar ve mal gibi kalıyorum öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

feral druid - holy pally ye karşı ne yapılabilir? resto druid oynuyorum, fury warrior team mate.

maçlar genel olarak benim açımdan feral druidi outheal/tanklayarak, ve feral chargelarla paladin interrupt, bash, cyclone chain şeklinde geçiyo. o esnada warrior kitty formda beni kovalayan feral druide e dönüyo, full rage/intercept/cooldowns ile eğer şanslı critler yakalarsa warrior, paladinin trinket ve cooldownlarına bağlı olarak bizim için hoş şeyler olabiliyo :) ama genelde çok zorlanıyoruz.

ben kolay oom olurken, paladin nerdeyse hep 60% ustu manada. warrior sacred shield yuzunden rage e aç. ve druid önceden sezerse gelecek damagei ayıya dönüyo ve hiç damage almıyo.

bu setupa karşı oynamış, tavsiyesi olacak varsa hoş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kenu said:
feral druid - holy pally ye karşı ne yapılabilir? resto druid oynuyorum, fury warrior team mate.

maçlar genel olarak benim açımdan feral druidi outheal/tanklayarak, ve feral chargelarla paladin interrupt, bash, cyclone chain şeklinde geçiyo. o esnada warrior kitty formda beni kovalayan feral druide e dönüyo, full rage/intercept/cooldowns ile eğer şanslı critler yakalarsa warrior, paladinin trinket ve cooldownlarına bağlı olarak bizim için hoş şeyler olabiliyo :) ama genelde çok zorlanıyoruz.

ben kolay oom olurken, paladin nerdeyse hep 60% ustu manada. warrior sacred shield yuzunden rage e aç. ve druid önceden sezerse gelecek damagei ayıya dönüyo ve hiç damage almıyo.

bu setupa karşı oynamış, tavsiyesi olacak varsa hoş olur.
hibernate cyclone vs feral druide sonra paladin charge falan. bize böyle bi setup gelmişti ama adamlar o kadar zorlu değildi alabildik. ama warriorun paladine bubble açtırması problem işte. ama alırsınız sizin setup daha iyi gibi. beni en zorlayan şu an rogue paladin.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün WG ' a gittim aslında yakaladığım her zaman gidiyorum. Ama o gece bağlantı kötüydü. 40 Kişinin arasına giriyorum ve fps sorunu yaşamıyordum o ana kadar. Her oyuna girişimde disconnect yemekteydim artık 17. bağlantı sonunda bütün grafik ayarlarını minimum a indirdim sanırım öyle girebildim ve 30 saniye içinde alan değiştirip kaçtım..

Ama bu sorun İnternet bağlantısı ile ilgili sanıyorum artık 2mb bağlantımın yetersizliğidir. Çünki 200 Ms ile oynadığım hiç bir zaman böyle sorunlar yaşamıyorum.

Böylece WG de bazen yalan oluyor bana..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi bişey sorucam. Wotlk öncesi gayet iyi güzel 2v2 götürüyoduk felan yeto gearla skill konuşturuyoduk herneyse.

Şİmdi Asssas Rogue ile 2v2 başladım. Ama hep başa başş gidiyoruz. Yani şimdi non set epicleri tamamladım gerisi işte 2 parça savage brutal felan girdim dmge yetemiyorum. geri PvE gearıma döndüm bu seferde feci dmg yapıyorum al aşşa ediyorum ama tabi dot mot götürüyo cennete.

Şimdi soracağım şu. İkimizi nasıl yaklaşmasını beklersiniz? Nası başlayalım oyuna? Talentlşerde sıkıntımız yok. Gear felan nası yapalım? AÇılışı benmi yapayım kim yapsın? Kısaca bi bahsedin plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...