Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Priestımla sahalara döndüm 1 hafta önce.Belki dedim Blizzard tbc'den ders alıp pvp ile uğraşır biraz.Sonuç yine hayal kırıklığı.Shadow tam bir pve talenti olmuş.PvPdeki eski günlerinden ne yazikki eser yok.Mind flya critic vererek anca noobları kandırırsın blizzard.Discipline çok beğendim.Mleeler çok ağır vuruyor oda normal s2de görüşmek dileğiyle B)

TBC'nin aynı süreci işliyor Wotlk'de de.S1 de parçalayan mleeler.s2 geldiğinde olacak şey ne yazikki bariz ortada;

Rogue ve warrior dışında mlee dps
Mage dışında caster dps görürseniz arenada(istisnalar hariç),charımı hediye edicem.

Uzun uzun sebeplerini yazmak istemedim.Düzenli pvp yapanlar anlayacaktır neden böyle söylediğimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Resilience arttı, artık gibleyemiyorum kimseyi. Giblemem lazım da demiyorum.
Ben hala kolay gibleniyorum ama. Fury warrior critlemeye başladı mı, hunter LaL procladı mı, Arcane Mage Pyroyla 8.5k critledi mi şöyle bir soğuk su içip geliyorum diyorum elemana.

Her yenilgide de allahın belası magtheridona koca serverda tek düzgün uygun disc priest olmadığı için, Wishie'e de bırakıp gittiği için derinden saydırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard bukadar yeni mekan,yeni dungeon,Arthasın gözüktüğü questler vs yapmaya kasmışken pvp'ye hayatta önem vermez.

Northrend'e adımımı attığım anda Blizzard'ın konu olayına ilk kez bukadar önem verdiğini gördüm.Herşey Arthas'ın üzerine kurulu resmen.Kendimi kaptırdım questleri yaparken.40 yıllık pvpciyim pve ci olcam o derece.

Titanlar gelecek,Arthas gelecek.Blizzard'ın insanların bunları görmeyipte arenada botlaşmasına izin vereceğini sanmıyorum o yüzden;

En az 2 sene wowda pvp ölü :D
Sosyal ağlarda paylaş

PvP'nin Şu halinde de kimse turnuva düzenlemez.

P.S. İyi bir disc priest maghteridonda benle 2v2 yapmayı düşünürse öms den konuşalım. Migrate parasını ödemeyi kabul ediyorum.

Evet bu kadar çaresizim - Şu andaki takım arkadaşımla 60 maçta gelebildik 1.7k ya. Adam keyboardturk, backpedal ne varsa yapıyor. Reaksiyon zamanı 2 sn, Druidleri hexlemeye çalışıyor falan :(
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy üzüldüm senin için gerçekten.Bende bu tip birşey yaşadım ally rogueumla.Kafa dengi adam olmadımı olmuyor ya.En sonunda partnerime ally mage rerollettim öyle çözdüm sorunu :D

Bu arada arenadan blizz dünya para kaldırdı demişsinizde.O birkere olur arkadaşlar.Artık insanlar sıkıldı aynı şeylerden.Kaç kişi arkada heal bot arena yapmak istiyor?Kaçınız 1 maçın 45 dakika sürmesini istiyor?

Arthas'a çok abanmış blizz.Tahminimce ally-horde birleşip saldıracak Arthas'a.Herkez Arthas'ı görmek isteyecek istemeyen adamın MMORPG oynadığından şüphe ederim.Blizzard arenayı TBC'deki gibi rezalet yaparsa insanların yine aynı şekilde uğraşacaklarını sanmıyorum.Şahsen Titanlarla savaşmak Arthas'ın kapısına dayanmak,arenada 45 dakikada 1 maç yapmaktan çok daha zevkli gelecektir hardcore pvperlara bile...
Sosyal ağlarda paylaş

O iş öyle değil, şu an iyi bir guild tüm progress'i 5-6 saatte temizler en kötü. Artık farm işi de yok pek. PvP daha baskın olmalı. Bence konsept olarak PvP işini de kotardı blizzard WotLK'ta yalnızca, ayara ve serverları upgrade etmeye ihtiyaçları var. Classlar şu an çok dengesiz evet ama bu çözülmeyecek bir sorun değil, zaten yeni sezon geldiğinde de yeni mekanikler gelecek. Büyük ihtimalle major pvp değişikliklerini ona saklıyorlardır.

Bu arada keyboardturk ve backpedal nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Deadwoll pvp daha baskın asla olamaz wowda.Bunu LvL 60tan beri anlayamadıysan burda uzun uzun yazmamın bir anlamı yok zaten.Adamlar wowu çıkardıkları günden beri bağırıyorlar wow PVE oyunu diye.

Naxxramas neden lvl 80 e bufflandı biliyormusun?Blizzardın bizzat açıklaması var ''okadar uğraştık naxxramas kadar güzel bir dungeon yaptık ama çok az sayıda playerın görmesi bizi üzdü''(ticari kaygıda var tabii naxx güzel oyaladı herkezi 80de)

Blizzard deli gibi uğraşıyor raid mekanlarıyla oyunun konusuyla vs.LvL 60tan beri bize sundukları instancelerden bunu anlıyoruz zaten.Şimdi sen Blizzard yerinde olsan,okadar uğraştığın dungeonların playerlar tarafından kullanılmasımı hoşuna gider yoksa arena ve bg gibi aynı mekanlarda playerların sürekli birbirlerini kesmesimi??

Blizzard bünyesinde pvp sistemi class dengeleri için 5 kişi çalışıyorsa,dungeonlar bosslar için 50 kişi çalışıyor.Blizzcon un en son 75k dolarlık turnuvasında class dengelerinden sorumlu eleman çıktı kameraya.Bütün dünya izliyor bunun altında parmak arası terlik ve kapri...Tam bir looser.O elemanı gördükten sonra anladık zaten cacık olmayacağını.

Oyun mekanikleri değişmeyecek.Resilience ve hp abaracak healerlar gene ezecek.TBC s1 s2 s3 s4 ü bir ele alırsan görürsün.Şu anki sistemin TBC den hiçbir farkı yok.S1 yine mlee parçalıyor.Heal reducesiz dk lar,retri paladinler,feral druidler s2 de nasıl ağlıyor hepimiz göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Barathum

valla pvp her zaman daha baskın olmuştur Blizz açısından. TBC'de bir dünya arena turnuvaları oldu, reklamını yaptı insanlar, arena takımları vs.

Ben hiç görmedim Nihilum vs Method tadında bir event Blizzin düzenlediği. Ha olsa güzel olur ama PvP Arena ile bunu yapması daha basit.

Ayrıca content şu an yok gibi bişi. Naxx 2 yıl önceki yer. 3 drake sarth ve achivementlı Malygos dışında ne var? Bu dediklerimi de iyi guildler yaptı zaten Ulduar bekliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatmak istediğimi anlamamışsın ki.Wow a ilk bg nezaman geldi? LvL 80 de kaç tane yeni bg kondu=1 kaç tane değişik arena geldi?Wow da nezaman outdoor pvpden reward aldın?(lvl 80de yeni gelen mekan dışında)

Buna karşılık.Kaç tane yeni dungeon,boss,mekan,quest geldiğini hesaplarsan demek istediğimi anlarsın sanırım.Bende content olduğunu savunmuyorum şu an.Ama olacak.Northrend süper bir mekan.Naxxramas büyük istek aldı herkezden Blizzde koydu 80e.Daha bir çok yenilikler en önemliside Arthas gelecek.Arthası yedirtmez Blizzard kimseye.PvPyi ön planda tutupta Arthas'ı karambole getireceğine imkan vermiyorum

Zamanında Forte ile Nihilumun çekişmesini pvpci olmama rağmen gayet güzel takip ediyordum valla.Arena turnuvası koymuş olması Blizzardın bu oyunda pvpyi ön plana çıkardığı anlamına gelmez ki.Çok komik geliyor pvpyi bukadar az önemseyen,lvl 60 tan beri inanılmaz yalan dengelerin olduğu bir oyun için pvp ön planda denmesi.

ps:Naxx lvl 60 mekanı.2 yıldan çok daha uzun oldu yani Naxx çıkalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyun PvP oyunu demedim ki. Sadece Blizzard arenaların zayıf kalmasına izin vermez dedim. Yoksa PvE ile PvP içeriğini karşılaştırmak abes olur. Ama hiçbir zaman da "Oooo arthas kenkzor geldi oyuna salla arenayı, kimse girmez zaten" modunda olmayacak blizz.

pve guildlerin reklamı için bir numara olurken, blizz ve hardcore pvp ci şahısların kendi reklamı yine arena turnuvaları olacak.
said:
Arthas'ı yedirtmez kimseye Blizz

Bu filmi daha önce gördüm sanki. xD

YOU ARE NOT PREPARED

- Yok abi kesmeyiz, adam hunter abi feign death atar biz kesmiş sanarız.
+ harbi leyn.

ps: 2 yıllık tabiri gelişigüzel söyledim. 2006 yazında çıkmıştı, rank kasmayı düşünürken vazgeçmiştim naxx loot table'ı görünce hatta ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Ben oyun PvP oyunu demedim ki. Sadece Blizzard arenaların zayıf kalmasına izin vermez dedim. Yoksa PvE ile PvP içeriğini karşılaştırmak abes olur. Ama hiçbir zaman da "Oooo arthas kenkzor geldi oyuna salla arenayı, kimse girmez zaten" modunda olmayacak blizz.

pve guildlerin reklamı için bir numara olurken, blizz ve hardcore pvp ci şahısların kendi reklamı yine arena turnuvaları olacak.

ps: 2 yıllık tabiri gelişigüzel söyledim. 2006 yazında çıkmıştı, rank kasmayı düşünürken vazgeçmiştim naxx loot table'ı görünce hatta ^^

emin ol o modda blizz, pvp'yi taktıkları falan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ihtimal sizi kolay rakiplerle karşılaştırıyo ve yenilince çok kaybediyosunuz .. Bizde de tam aksi durum söz konusu ..

Team Rating : 1722 Win : 33 Lose : 35
Personal Rating : 1700 Win : 28 Lose : 25

Edit : yanlış bilgi olmasın

http://www.worldofraids.com/news/451-rating-system-adjustments-new-eu-realm-movie-spotlight.html
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
İşte arena artık bu. Bugün tüm arena takımlarımı silmeme yol açtı. Teşekkürler keyboard turning, teşekkürler clicking...

http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=99375&stream=&h=0d8c47760c3cdb907c162dc17c6416a9

Artık Blizzarda kafamız girsin.

Abi dk'nın saçmalık olduğu zaten aşikar .. Şimdi DK oynamadığım için adamın ne kadar iyi oynadığı hakkında bi yorum yapamıcam ancak bu şekilde başka hiçbir melee class'ı oynayamaz :)

Adam resmen spellleri seçiyo ya tuşla xD
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
İşte arena artık bu. Bugün tüm arena takımlarımı silmeme yol açtı. Teşekkürler keyboard turning, teşekkürler clicking...

http://www.warcraftmovies.com/stream.php?id=99375&stream=&h=0d8c47760c3cdb907c162dc17c6416a9

Artık Blizzarda kafamız girsin.

:X yok artık...Dk ezmode dedik ama bu resmen içler acısı bir durum.Ben webbrowser'ı kullanırken bu kadar click yapmıyorum bu nedir böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi diyorum ya, blue post almış bu video direk. Adamın teki patlayınca worldofraids.com da. Saçmalıkki ne saçmalık. Ben 3v3de böyle oynıcam varya, oyarlar adamı...

Adamın rotasyon bile hep aynı. Hep aynı sıra. Onu geçtim bariz ok tuşları ile dönüyor ilerliyor felan. Şaka abi şaka...

Kimse inanmaz belki ama gerçekten dün tüm arena takımlarımı sildim. Hemde puan almadan, acımadım 1700lü raitinglere. Yeminimide ettim, düzelene kadar yok arena felan. Gidersem bgye giderim, adam gibi eye for an eye keser çıkarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...