Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

3v3 Cyclone EU BG'de 325 takım 2200+ olabilmiş.

Düz hesap 350 diyelim, 1050 oyuncu 2200 silahlarına erişebiliyor aşağı yukarı.

Earthen Ring - RP
Ravencrest - PvP
Runetotem - Normal
Shadowsong - Normal
Shattered Hand - PvP
Silvermoon - Normal
Skullcrusher - PvP
Spinebreaker - PvP
Stormrage - Normal
Stormreaver - PvP
Stormscale - PvP
Terenas - Normal
Thunderhorn - Normal
Turalyon - Normal

14 sunucunun oynadığı Bg'de 1000-1500 kişi arası yani. Çok efsane bir rakam değil ki? 14 sunucuda nereden baksan ortalama 6 bin oyuncu olsa (ki fazladır eminim) 84 bin oyuncu ediyor. %5 bile etmiyor o silahlara ulaşanların sayısı.

Hadi onu geçtim. 1800 silahlarını alana kadar karşımıza Bone Arbiter'lı adamların gelmesinin izahı nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

2800'e aynı ayarda bir silah istemek gayet mantıklı evet, ama kalkıpta 2200 silahlarını Arthas hard mode ile bir tutmak komik.

2200 çokta ağım şahım bir rating değil PvP için sonuçta. PvE'de arthas normal kesmekle hemen hemen aynı miktarda emekle yapılabilen birşey.

Dahası Arthas hard kesen adamların nerdeyse hepsi, 2500 rating'lerde takılan sağlam PvP'ciler aynı zamanda. Madem 2200 rating almak çok zor ama PvE çok kolay, sizde PvE'den alıverin kolaycana o silahları.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
2200 çokta ağım şahım bir rating değil PvP için sonuçta.
LINK ACHI! :p

Neyse. Bu tartışma uzar gider.

Blizzard da haklı pvp oynayan 1 ise pve oynayan 4-5 bu oyunda. Haliyle pve kitlesini hoş tutması mantıklı bir ticari hamle. Eh zaten PvE dengelerini düzeltecez diye PvP balans'ın içine sıçan da onlar. Benim equal weapon! diye ağlamam en başta yanlış. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar bizi hala 213 level trinketlara hapsetmiş. Şaka gibi zaten. Sırf o yüzden gittim Human yaptım Dwarf Warrior'u. Death's Verdict ve Saurfang trinket takıyorum. Hali hazırda pve yapıyorsanız bildiğin rating booster itemlar alabiliyorsunuz ki saçma birşey bu.

Ha en azından silahları ayırsalar;

Pvp silahlarına (Cannot Equip in Dungeons & Raids)
Pve silahlarına (Cannot Equip in BG & Arena & Wintergrasp)

dese /profit.

benim derdim o adamın pve'den aldığı silahla arenada avantaj sağlaması. yoksa 5436453 dps silahla vursun arthas'a. no problemo.
Sosyal ağlarda paylaş

blazkowicz said:

FreEmoon said:
2200 çokta ağım şahım bir rating değil PvP için sonuçta.
LINK ACHI! :p

Ben PvP'ci değilim dahası 2200 ratingide küçümsemiyorum, ama bir BG'de 1000 kişinin sahip olduğu bir rating'in çokta abartı bir rating olmadığını rahatça söyliyebiliyorum.

Arthas normal kesmeyide küçümsemiyorum, ama kimseye Arthas normal kestik diyerek hava atamıyacağımıda biliyorum. Arthas normal kesmek hemen hemen eşittir 2200 ratingtir bu oyunda. Ve item levellarıda o sebeple aynı ayarda olması normaldir.

Niye 2750-2800 seviyesinde PvP itemi yok derseniz işte orda sonuna kadar arkasındayım PvP'cilerin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...