Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

aynen valla
cüce 51 puanlık talent demişssinde ben de pain suppresion koyuyorum fakat gene ölüyorum. ben de kaldırayım bufflamaları lazım. bi yanda talent veriyorum 51 tane %40 damage reduction, bir yerde level 10 da mı ne gelen bubble. /discuss

işinize geldi mi düz bakmayın şu olaya abi. her takımda rogue varmış gibi konuştun. onu da geçtim. rogue dibindeyken açma ozaman BS yi, kolaydı çünkü prieste nüküp tek strangualtte yatırmak. koordine olun abi, 3 kişinin götü çatlıo bi delikten kaçıcaz diye, diğer taraf W + 1 + 2 + 3 adam alıo. eet bırakın oyunu şimdi etrafınıza bakmak gerekicek.
Sosyal ağlarda paylaş

sayfalarca mage in interceptleyip adamları bozması gerektiğinden iyi cc yapması gerektiğinden cyclone yerse yüzüne tükürülmesi gerektiğine kadar çok değerli yorumlar okuduk.

roguea dismantle ı erken kullandırmak yada bs açacak warriordan uzak tutmak henüz yazılmamış.

şaşırdım.

51 puan talent konusunda da, ilk örnek değil bu. druidlerin tree form u, ice barrierin dispellenmesi ve milyon tane benzer örnek 5 yıldan beri oyuna dahil. hiçbiri yok olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

İnş. livea geçer şu nerf. Üzerimde warrior/hunter/rogue varken benim 51 talent point penanceım 4.5k healliyor 3 tick, warriorun msi de o kadar vuruyor. Ki overpower yemezsem 4.5k o da. Ama bladestorm adam gibi açıldığında dünyaları vuruyor ve penanceım gibi interrupt edilemiyor(du).
Sosyal ağlarda paylaş

valla earth shield'lar tıkır tıkır dispelledniği zamanlar hatırlatırım resisit gelmişti.

derdim değil disarm olsun sorun o değil. Ama bi taraf offensde diğeri onu kontrol altında tutmaya calısıyorsa, kontrol edenin ya baska seylerden feragat etmesi lazım, yada her offensi kontrol edememesi lazım.

dediğim buydu işte, disarm/dismante cdsi bladestormdan az.

ya sorundğeil zaten chain takarsın bişi yaparsın zaten, cok abatyarsa stronghold gountlet takarız np
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

CC üstünlüğü olan taraf sizsiniz .. Eğer mage'iniz cc de kalıyosa yazık yani.. Cyclone'a bi tane CS oturttu mu geçmiş olsun ..

=)

Peelleme üstünlüğü olan taraf sizsiniz .. Eğer warriorunuz bs de disarm yiyosa yazık yani.. Rogue'a bi tane hamstrin oturttu mu geçmiş olsun ..
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

dEaThMooN said:

CC üstünlüğü olan taraf sizsiniz .. Eğer mage'iniz cc de kalıyosa yazık yani.. Cyclone'a bi tane CS oturttu mu geçmiş olsun ..

=)

Peelleme üstünlüğü olan taraf sizsiniz .. Eğer warriorunuz bs de disarm yiyosa yazık yani.. Rogue'a bi tane hamstrin oturttu mu geçmiş olsun ..

abi RMP oynuyosunuz hala ağlıyosunuz ben ona şaşıyorum .. Nerdeyse TSG hariç her setup'a karşı üstünlüğünüz var .. Ofansif oynarsanız Warrior'a hiçbirşey yaptırmazsınız ..

ps : TSG oynamıyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şöyle bir gerçek var 3v3te karşımıza gelen 10 takımdan 8'i tsg ve türevleri.

Ayrıca sebil gibi shadowplay setup türedi, farkettiyseniz gelip kimse onlara birşey demiyor; çünkü yaptıklarına bir şekilde karşılık verebiliyoruz, skill konuşuyor vs. TSG ve türevleri yani warrior ve yancıları olduğunda skill ve karşılık verebilme söz konusu değildi ama şu nerf ortaya çıkana kadar.

Dün mage şöyle yapsın böyle yapsın demek kolaydı herkes için, bugün de bizim için warrior şöyle yapsın böyle yapsın demek kolay. Çünkü aslında bunu yazarken bir yandan pis pis sırıtıyoruz nerf livea geçtiğinde olacakları düşünerek.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ha dün mageiniz cyclone yiyiyosa charı silsin, priestiniz pillardan cıkıyosa poposu düşsün deniyordu. warriorlarda rogue'u cc/peel altında tutarken kullansınlar skillstormlarını artık.

ayrıca rmp gücsüz demedik yav. rmp gayet iyi setup. skillcapi yüksek. itirazım tsg gibi skillcap yerlerde olan setupların çok daha kolay arenada birşeyler başarabilmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...