Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

warrior+priest olmaz ya, cok denedim ben olmadi. warriorda soyle bir olay var, bladestorm harici oyle asiri burst veren bir skill yok, yavas yavas kesiyor. o yuzden her class gider 2 dps olur ama warrior olamaz ya. toplamda 4, 4.5 snlik stun ve fear disinda herhangi bir cc`de yok. priesti sen healer gibi dusunmeyeceksin, cunku bir healer gore inanilmaz hizli burst cikartabiliyorlar o yuzden mage, rogue gibi classlarla uyumlu. zaten ret pala, hunter, enh shaman falan bile 2v2`de nadir de olsa yanlarina priest aliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün can sıkıntısından arkadaşların 5on5 teamine girdim 4dps. Resto shaman, sp, destruc lock, mage, rogue

2500 MMR'da healerlar maçın 20. saniyesinde blanket silence'da yatıyor, komedi.

Priest'te başlıyoruz. Paly is interrupted diyor mage, hop adama dönüyoruz holy school açılmadan yatıyor.

Adam gibi 3s bulana kadar bunla eğlenicez artık :/

Yalnız bu team hopping olayını kaldıracağız diye personal ratingin 1000'den başlaması, özellikle takım 2000 falansa çok can sıkıyor.

Win başına 47-48 başlayıp 30'a düştü personal artışı. Takımı yakalamak çok sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece 3v3'te gelen tsg ve hunterlardan sonra wowu bırakma noktasına geldik takımca.

Adam kızarıp büyüyor dakkada 15sn hiç birşey yapmadan survival kasıyorsun, hiç bir ccsi birbiriyle dr'a girmiyor ama biz gariban rmplerin bütün ccleri drlı birbiriyle.

Warr pala druid falan geldi dün 5-6 maçta adamların tek yaptığı paladin sheepten çıktığında magee cyclone atıp cdleri açıp bana koşmak. Pure skillz 2200 adamlar, eminim ventte çok iyi koordine oluyorlardır

MAGE CYCLONED
PRIEST PRIEST PRIEST
GJ REALLY
YEAH THIS IS COORDINATED SHIT MAN!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...