Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

shipitducy said:

1k resi var, DK Sham Hunter dpsine deterrance´dan sonrasini goremedim dun 5s´de.
Dmg yemicem diye kitelayip, LoS abuse ettigimde de dmg cok dusuk kaldi takimda, dertliyim.

LoS yaparken dmg kasamıyorum, halp pls =/

Wishie lock rolla abi. tam senlik.

UA ol hatta, duydum ki dot atıp fearspamle glad oluyormuşsun TBC gibi. Nefis.
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior / Holy Paladin / Disc Priest (ben)
1500 olduk 2günde, iyi de gidiyoruz ama

Öptüğümün feral druidleri nefes aldırmıyor epey zorlanıyoruz. Nedir ne yapmalı. Örneğin 2klık bir takım var, Disc Priest/Rogue/Instant Cyclone combosu şeklinde. Ağzımıza yüzümüze verdiler bugün. Var mı önerisi olan, ben sürekli train edilyiorum zaten. Yapabildiğim instant şeyler. Ha şanslıysam fear tutarsa 2 tane flash atıyorum okadar. Hayvan gibi resilience/stamina kastım. Hala karton gibiyim, train ediliyorum helpls
Sosyal ağlarda paylaş

Frostmane nasıl bir server? Stormscalede hergün 1000 kişi sıra beklemekten,egosu full tiplerden,spam trade channeldan ve ninjalardan bıktık.Yeni ve sağlam bir pvp serverı arıyoruz.

Stormscale gibi icc 25 pug falan kurulabiliyormu orda?Yoksa tank yada healer raidten çıktığında yenisini bulamıyormusun?Biraz bilgi plz.Fena halde server araştırmasına girdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Kralı kuruluyor.

Frostmane gerçekten iyi server. Sırası nadir olur, olursa da 100 kişi olmaz ööeeeh. 150 kişi beklersin 3 dakika yogun saatte girersen sonra alırsın yolunu.

Pvp si zaten iyi, misery çok iyi bir bg. Stormscale fanboi fest malesef. Sıkıcı, kalabalık ve o kadar iyi oyuncunun üstüne üşüşmüş lamerler ve fanboylarla dolu.

Thanks but no thanks.

Üstelik guild iyi ya. Sırf geyiğine oturdum raider oldum bende o derece, ben kim raid kim.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Kralı kuruluyor.

Frostmane gerçekten iyi server. Sırası nadir olur, olursa da 100 kişi olmaz ööeeeh. 150 kişi beklersin 3 dakika yogun saatte girersen sonra alırsın yolunu.

Pvp si zaten iyi, misery çok iyi bir bg. Stormscale fanboi fest malesef. Sıkıcı, kalabalık ve o kadar iyi oyuncunun üstüne üşüşmüş lamerler ve fanboylarla dolu.

Thanks but no thanks.

Üstelik guild iyi ya. Sırf geyiğine oturdum raider oldum bende o derece, ben kim raid kim.

Saol xunn.Ya biz rankı misery de kastık zaten.Vanilla zamanı Misery efsane bir bg idi.Sonra reckoning rampage cyclone derken baya uzak kaldım miseryden.

Fanboi feste bir örnek veriyim;Bundan 1 hafta önce durotarda yaşanıyor olay.Baktım millet toplanmış duel izliyorlar vs,Hydra denen elemanı gördüm.Çevresinde 15 kişi bir frost mage le duel atıyor. 10 tane fanboi den çıkan sesler aynen şu şekilde; ''Sen kim hydrayı yenmek kim,hydra yenilirse bu sadece bir rüya olabilir,biri beni çimdiklesin''.

Bukadar lafı yiyen o mage 2.duelde indirdi aşşağı.Sonra bir rogue geldi.Çocuk gayet güzel bir şekilde hydrayı kesti.Fanboilara /rude salladı gitti.Stormscale'de duelde 2300+ birini indir 10 sayfa methiye düzüyor falan.Çok komik bir server.Oyunu oyun olduğu için oynayan adamlara göre biryer değil onu anladım.Nerde video çeken eleman hepsi orada zaten.Çevrelerinde 500 ratingte dolanan fanboylarıyla birlikte takılıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha gercekci konusuyum xunn a gore.. carsamba persembe aksami 20dk-45dk arasinda sira bekleyebilirsin baska gunler gayet duz giriyo cok sira olmuyo.. Bg sirasi biraz zor geliyo ben baya bayiyorum o yuzden bg yapmaya.. ama 4 5 kisi oldugumuz icin geyik meyik gecio zaman.. pve icin pug in en iyi yapildigi serverlardan hele birazda iyi guildlerde tanıdıkların warsa onların alt runlarına falan girip ziyadesiyle guild run yapar gibi takılabiliosun.. Random pug her yer random pug sonucta failladigi da oluyo her seye one shot attigi da..festerguta a kadar one shot atan pug a girmistim misal ben :O :P.. Bi de klasik her onemli raid gunu lag kesin olur.. ne progress yapabilirsin ne bisey :P

frostmane in gercek anlamda avantajı patiler.. Vay ak tayfa bi 10-15 warız hep ventrilodayız.. sabahtan geceye kadar.. raidde yapıyoruz geyik de atıyoruz ondan cok eglenceli oluyo yani..

boyle bi server frostmane =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mig için expansionu bekleyecez sanırım.Hala devam edip etmeyeceğimize karar veremedik.Her yeni expansion çıktığında bir öncekinin çok daha iyi olduğunu anlıyoruz.WOTLK pvp olarak Epic Faildan da öteydi Blizz için.Yeni expansionda da böyle 1-2-3 yapıp arenada 2700 ler görmeye devam edecekse millet şiddetle bayar.Hiç oynamam daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Ben çok yer gezdim, ve diyorum ki WoW = Guild/Arkadaşlar/Geyik > ALL.

Buna kocaman +1

Şimdiki casual irl guildimiz olmasa ya oyunu bırakırdım ya da iş gibi 7/24 raide girer çıkardım.

@Barathrum, abi s2 sonrası hikaye diyorsun da s1'de de murmur daggerla shs yapıp herkes mace skillz kullanırken 1700'ü geçmiştim 1 haftada. O lagda daha yf icad olmamışken ambush bs takılıyordum blades edgede :P Şimdikinden çok da farkı yoktu sanki. Olay s2 gearların tamamlanmasıyla başladı tbc'de, druidler kah ayı olup ölmedi kah moonkin formda dmg olup aktılar, kayış koptu. Sonra da blizz. no moar healerz dedi ve wotlk geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Focus gladius diğer macroyu da hemen çaldım zaten de, öyle birşey oluyor ki mesela;

Adamlar rogueuma nukelüyor 10k hpsi kala rogueun frost bolt spamların arasından hızlıca birşey geçiyor böyle çaaat diye basıyorum swd'ye ama geç kaldığım için yalan oluyorum, ben meeelerken rogue'u kesiyorlar xD Şöyle adam sheep cast ederken ekran ot yeşili falan olsa epic olacak.

Bir de bugün hayatımın fakeini yedim, adam poly cast ederken death attım, bozdu castini sonra tekrar attı. Kaldım 10sn öyle trinket de yoktu asdf
Sosyal ağlarda paylaş

shipitducy said:

sene 2010, swd kaciran priest var piyasada.

Selam, artık swd kasılmıyor heat sırasında, 1 saniyenin altında oldugu için sheep castlar. eğer movement halindeysen, global spamlemiyorsan atarsın ama diger türlü mekanik olarak imkansız.

Eskiden öyleydi ama, kaçırılmamalıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...