Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

shipitducy said:

vay gozunu sevdimin priest classi nolmus oyle ya.
adam durdugu yerde 2 kisinin focusu altinda heal atarak olmuyor manasi bitene kadar. saka mi bu?

Şu yazdığını bir daha okusana lütfen. Hangi setup olduğunu söylememişsin, hangi maç olduğunu söylememişsin, los dememişsin, adam sabit diyorsun, manası bitene kadar diyorsun ki priestle spam heal yapsan en zor koşulda 1dkye yakın dayanır manası rahat rahat.

Arkada rogue mage varken heralde focusta tutunursun, bunu her class yapar aşağı yukarı şu an, hatta druid daha da kolay yapar (çok gezdirdim adamları yani 2k mmr'da)

Kaldı ki hydranın mageiyle rogue'u aynı videoda hydra 20 yard geride su içerken yukardaki takımın hydrayı combata sokmasını engelleyen bir yandan da dmg yemeyen adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda priest ve paladn > druid gayet de.
Season 5'te de öyleydi.
Season 6 da saçmaydı druid dk kombosu innervate saçmalığından. Onda da manası bitene kadar ölmüyordu priest.

Çok yanlş birşey dememiş wishie.
En ufak bir peel olduğunda topluyor direk priest topluyor kendini. Tek yapması gereken shield renew penance, işler bka sarınca desperate prayer&P&S.

İlacı warrior ama hangi classın ilacı değil diyeceksiniz, susuyorum.

Bye
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Şu anda priest ve paladn > druid gayet de.
Season 5'te de öyleydi.
Season 6 da saçmaydı druid dk kombosu innervate saçmalığından. Onda da manası bitene kadar ölmüyordu priest.

Çok yanlş birşey dememiş wishie.
En ufak bir peel olduğunda topluyor direk priest topluyor kendini. Tek yapması gereken shield renew penance, işler bka sarınca desperate prayer&P&S.

İlacı warrior ama hangi classın ilacı değil diyeceksiniz, susuyorum.

Bye
peki dk druid niye şimdi öyle değil? innervate aynı innervate
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior neler vuruyo arenada ya.1k resil'e vurduğu damagelere kendileride inanamıyorlardır.Warriora s5 te üzülüyorduk şimdi kin kusuyoruz.Charge'ı harmstringi bitmiyor adamların.

Wispy doğru demiş.Herhangi bir setup/class sorunmu? Al warrior charge mortal bladestorma gg.R.druidle kan kustum be daha ötesi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şu oyunda gerçekten en iğrenç şeyin stun olduğunu anladım warlocumla oynarken.
Stundan ziyade melee paintrain aslında. Sürekli üzerinde 4k critleyen birşey varken cast etmeye çalışmak. Sürekli charge, kidney bk püsür yemek gerçekten iğrenç bişi.

Kaldırsınlar stunları damage ve healingi de ona göre adjust etsinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...