Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

shipitducy said:

vay gozunu sevdimin priest classi nolmus oyle ya.
adam durdugu yerde 2 kisinin focusu altinda heal atarak olmuyor manasi bitene kadar. saka mi bu?

Yok artık

Onca castine tek bir interrupt yapamıyor mu peki bu focuslayan arkadaşlar?

Hani benim tepeme rogue paladin bindiğinde max 10 15sn dayanabiliyorum, o da power inf + desperate prayer + pain supp. falan harcayarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Druid işte. 5 sezon ağlattılar.

Ventten 5v5 takımı bagırırdı. Niye? Niye ölmüyor? NİYE ÖLMÜYOR?!

AHAHAHA.Süper ya.Harbidende aynen böyleydi Tbc zamanında.R.druidler öldükleri zaman kendileride inanamıyordu, zaten bi 20 sn falan release etmiyorlardı cesetleri lol.

Arkadaşlar ayrıca şunu belirtmek isterim.Stormscale şu an rezalet bir halde. %93 oranında bir horde yoğunluğu söz konusu.WG lerde sabah akşam farketmiyor Ally'de sürekli 20 tenacity var lol.Bu hafta voa yapan ally yoktur Stormscalede eminim.

Stormscale'ye süper vs diyordum vazgeçtim.Feci halde baydık horde olarak.Şöyle sağlam başka bir cyclone serverına kaçmayı planlıyoruz.Kesçek Ally olmadıktan sonra oyun anlamsız :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Unholy DK/Holy Pala arena yaşantımıza PvP gearı olmadan başladık. DK'da 300 resi var, bende 355 resi var, stamina dengelensin diye tank/healer arası bir gearla giriyorum ehah. Ama ilk 14 maçımızı yaptık dün gece 1000-1300 mmr arası, 12sini kazandık, kaybedilen 2 maçtan biri benim DCimden, diğeri tamamen ilk maçımız olmasından ve noobluğumuzdan kaynaklıydı.

Ama o mmr ile maç yapmak inanılmaz keyifliymiş, çok eğleniyorum, çok komik adamlar var. Bazen böyle şaşırıyoruz, anlamlandıramıyoruz karşı takımın yaptıklarını. Öyle işte.

Keyifliymiş bu olay, biraz PvP gearı kassam bir de süper olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

newfag. gfdfh.

abi saurfang axe, relent gear war+healer takımları falan rahat alıyoruz (bizim gear furious, discpri / rogue oynuyoruz)

ama şu 2 dps setuplar cok karambol oluyor.

retri + mage
rogue + mage
retri + rogue

zaten mage barındıran cift dps geldi mi ne cc atabiliyom (block/trinket) ne de yapısabiliyon mage'e.
Sosyal ağlarda paylaş

Video'ya baktım, pain supression'da Hydra, üstünde wings açık paladin var, warrior var.

Bu sırada Hydra iki kişi. Redkoala ve kendisi 2v3 yapıyorlar. rogue yok, peel yok.

Full shield'lı, shaman purgeluyor o renewliyor.

Ama nokta şu, salak warrior berserker stance'te interrupt atıcam Hydra'ya diye gidip 3 kere vurmuş, %10'yken paladin zaten bitirdi diyip bırakıp gitmiş. Ve hydra %5 candan dönüyor bu sırada.

O warrior'ın tek execute'una, battle stance'te olsa overpowerına bakar ölümü orada.

Kısacası kimin takımı olursa olsun malca hareket, gg.

Alın link: http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=133081

2:33'de başlıyor, 10 saniye zaten. Gidp bütün oyun train etme olayı yok.

Bu arada Wishie'yi haksız çıkarmayı görev bildim abi. Kamu hizmeti olarak görüyorum şu topicte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...