Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurt dışı çıkışları

Black_Lupin

Öne çıkan mesajlar

Hayatda en en nefret ettiğim şeylerden biride sesini duyuramamak ve bu yalnızca türkiyeye özgü birşey.

yani şu ust kurul türkiyedeki bütün forum sitelerini gezseler 1 tane olumlu bir yazı göremezler haklarında.

Yani sesimizi nasıl duyurabiliriz ki ? Müşteri hizmetlerini arayıp saatlerce haykırsanda değişen hiç birşey olmıyacaka cünkü ordakilerde emir kulu..

Para sömürmesine gelince hiç bir sorun yok ama verdiğim paramın hizmetini isteyince nedense hep sorun var...

Rekabet ortamı olmazsa hizmet kalitesi her zaman düşer.TTnet türkiyede tek (alternatifleri var ama neyin ne olduğu belli değil yeterince reklam yapmıyorlar) TTnetde kendisinin tek olduğunu bildiği için kim öle kim kala ben paramı alır ara sıra reklam yapar abuk subuk vitamin yok aile koruma şifresi bilmem ne gibi şeylerle reklamımı yaparım diyor.

Dip Not:Müşteri hizmetleri sorunlu bölgelerden arama olduğunda telefonları açmıyor sanırım.Ben 3 gündür arıyorum hiç bir zaman telefonuma cevap verilmedi yaklasık 50 kontur harcadım melodi dinlemekten.Birde şu programlarını aslınlar .... Aile koruma şifresinin çalışması için önce internet bağlantısı olması gerekiyor ki bu bende yaklaşık 3 gündür yok verdiğim paralar haram olsun..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...