Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyayı Kurtaran Adam II...

arian

Öne çıkan mesajlar

Biz Harran gezegeninde ilerlerken ki orası bi col oluyo
birdenbire androit saldırısına ugradık.Çıkardık Osmanlı palamızı ve saldırıya geçtik.Yalnız mühendis abiler bi yenilik yapmıslar,çok akıllı adamlar var ya ,allah akıllarını korusun,bizim bu palalrdan ısık çıkıyo,once korktuk sonra baktım ulan robotlar oluyo,hastr dedim yaw mühendis abiler dedim bu erkek adamı bozar,bunu çıkardınız simdi mertlik bozulacak dedim:D[hline]Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin komedi filmi olduğu iddia edilmiş ama alakası yok. Evet belki de dünya üzerinde en çok güldüğüm 10 film arasında ama bu filmin komedi filmi olarak çekilmesinden değil filmin berbatlığındandır. Eğer Türkiye' de bu tarz bir komedi arıyorsanız Trist Ömer ve Uzay Yolu bu konuda çekilmiş bir komedidir ama Dünyayı Kurtaran adam bir komedi filmi değil, şu an filmin arkasında durmak için giydirilmiş bir kılıftır sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 16 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Filmin komedi filmi olduğu iddia edilmiş ama alakası yok. Evet belki de dünya üzerinde en çok güldüğüm 10 film arasında ama bu filmin komedi filmi olarak çekilmesinden değil filmin berbatlığındandır. Eğer Türkiye' de bu tarz bir komedi arıyorsanız Trist Ömer ve Uzay Yolu bu konuda çekilmiş bir komedidir ama Dünyayı Kurtaran adam bir komedi filmi değil, şu an filmin arkasında durmak için giydirilmiş bir kılıftır sadece.

Kesinlikle katılıyorum. Bu arada turist ömer ve uzay yolunda KENDIMDEN GEÇİYORDUM gülmekten hala aklıma gelince yüksek sesle gülüyorum. Tuz yiyen canavar vardı böyle milletin yanaklarına dokunuyordu ölüyorlardı falan hahahahaha kopuyorum ya.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

ghaldszar ille bilirkişi noktasını koyacak, tam söylemiş gene.. :)

turist ömer uzay yolunda hiper bir komedi mesela, ses büyüteciyle gemiyi birbirine katması bir yana şurası süperdir:

Mister Sıpak: "zzzt" ne demek kompüter?
Kompüter: zzzzztttt bzttttt
*kompüter bozulur*[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Bu filmin 1.si gibi bir şaheser varken bu tutar mı be pehhh...

UlAn bi işide tadında bıraksalar olmuyo haa!![signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuneyt abimiz artik filmde sw'yi tiye aldiklarini soyluyor ama ben hatirladigim kadariyla turkiye'nin ilk bilimkurgu filmi oldugunu iddia ediyordu bir ara gayette ciddiydi =)[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...