Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blizzardın hero class olayını kotar(ama)ması

Earenwen

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:
aslins asey fikrini cok sevdim
chari level 1 paladin olarka acma zorunlulugu olmasi
levle 55 de bi main quest line koyulmasini
questte evet dersen char dkya donuscek
hayir dersen paladin kalcak
ayrica her classa koncak diye bi sart yok ki yavas yavas yapilir bu is

bu olay eger onceden paladin'i olanların da dk olmak icin bastan pala acmaları gerekseydi olurdu yalnızca, yoksa bildigin haksızlık olur bu, herkes'in pala char. ı olmak zorunda degil, bu sey demek gibi olur, "yeni expansion geldi, bi tek palalar level 80 olabilecek" gibi demek olur, level 80 olmaktan kastım denge degil, content olarak, soyle daha dogru olur aslında, "yeni expansion geldi, herkes 80 olabilecek, ama bir tek pala char. ı olanlar northrend'a gidebilecek" demek gibi olur, ama yapmak icin bastan pala acman gerekseydi iste cok guzel olabilirdi cidden...
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Dworgian said:
WotLK introduces a total new class with unique fighting system, emotes, resource system and many more!

Her sınıf için geçerli bu?

Hepsi unique fighting sisteme sahip, resourceları farklı (mana, rage, energy, vs.

Ama Hero Class yapan özellikler bunlar değil.

Yukarıda da söyledim. Kendine özel starting zone, questline, vs. vs. vs. vs. :p

öfff hala ısrar hala ısrar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında hero klass quest sonucu ,secilen bir sınıf olmalı idi bence,yani elinde olan karakteri quest cesitli yollar verecekti isteyen death knight path demon hunter path veya archmage path filan diye gitse idi iyi olurdu sanırım.İsteyen de eski classı ile devam ederdi.
da nasıl uygun gordulerse artık yapacak bir şey yok oynayacagız artık .
Sosyal ağlarda paylaş

Zeppelin said:
druidizm classı ilk olarak taurenlerde ortaya çıkmıştır zaten, human falan ne iş anlamadım, warcraft loreda bana bir tane human druid gösterin oyunu hemen şu dakika bırakıyım.

hero class olayı keşke star wars galaxiesdeki "eski" jedi şeklinde olsaydı. aylarca quest yapıp sonra ormanlarda bountylerden saklı süren daha ileri gücü arayan bir şekilde falan. ama o da işte mmorpgin mantığına ters oluyor. "parasını veriyorum death knightımı istiyorum lan" diyen casual oyuncular da gayet herşeyi görmeyi hakediyorlar. bu nedenle de -bence- tamamen gereksiz bir class olarak dk oyuna kondu. ayrıca merak ettiğim diğer nokta, ilerleyen zamanlarda oyun başında questleri lich kingden alan dkların nasıl olup da lich king raidlerine katılıp lich kingi kesicek olmaları. bakalım blizz bunu nasıl kotar(amay)acak..

üstteki mesajla gelen edit: heh tamam şimdi oldu. level 1den tek quest chainle 55 olma olayını ben de düşünmüştüm, keşke öyle olsaydı.
abi human druid derken bizim dünyamızda yaşamış insanlardan bahsediyolar=D
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
DK kovalasın hepinizi. hepiniz 80lediniz contentı bitirdiniz canınız mı sıkılıyor :D

ehueh, benim durumum tam tersi =), sınavım vardı dun aksam, onun icin vicdan azabından daha baslayamadım wotlk'ye oyun geldigi halde, ben de burada konusarak kendimi tatmin ettim ehueh...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...