Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All WotLK PVE Content Defeated

tinu

Öne çıkan mesajlar

Bekleneni veremiyecekti..sadece işlemi hızlandırmışlar bazı loncalar.umarım hızlı patchler ile genişletirler raidleri...bilmiyorum bir exp olaran ne kadar süresi olucak.Oyunun başı ayrı birşey hissederek kasmak, eğlenmek vs.. ama gelen exp. end game exp olarak geliyor bundan vesile daha iyi olması gerekirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

e çünkü questleri falan okumak adamı çok yoruyor.2 günde 80 olan adam tahminen o 48 saatin 30 unu oyun oynayarak geçiriyor. Az uyuyor haliyle, ve olayları hemen sindiriyor.
Uyurken ulan epl de çok can yakmış adamlar yazık olmuş diye düşünmüyor çünkü zateno contenti yemiş bitirmiş.

Hazmetmekten kastediyorum ben,Mesela ben hayatım 1 kere sınav yuzunden bir kitabı 1 gunde bıtırmıstım.500 sayfamı ne kendisi,yani tamam okudum anladım hosuma gıttıde 5 gunde okusaydım cok daha fazla tatmın olucaktım.Hikayeyi bi hazmetmek,hayal gucunde işlemek falan lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne yaptılarsa yaptılar, açtım dk'yı lich king'in konuşmaları quest yaparken dolaştıgım zoneda mobların çığlık atarak kaçması ya da titreyerek karşımda eğilmesi olsun, tamamiyle yeni hakkında çok az şey bildiğim bir classı denemek oynamak olsun gayet keyif alıyorum oyundan. adamlarla aynı amaçla ve aynı tarz da oynamadığıma göre ne oyundan soğurum ne bir şey..hem daha pvp yapcaz 80 olup yeni bg'ler vs.. bence herşey güllük gülistanlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu benim anlamadığım bir nokta var yalnız. Bu adamlar nasıl o kadar zamanda o kadar insan 80 lvl oldu da o kadar yeri temizledi akıl kârı değil bu yahu. Düşünsenize spot bulmak bile zor oluyor bazen quest'i yapmak için.. Hiç mi human gelip ganklamadı nasıl bu kadar seri gidebiliyorsunuz üstelik 1-2 kişi deil yaklaşık 30 kişi...
Sosyal ağlarda paylaş

Kimin nereyi, ne kadar sürede kestiğinin bir önemi yok zaten bir guild bunu yapacak ha bu 3 günde de olur ( ki ohe ) 3 ayda da, bence burda önemli olan bilizin ne yapacağı 11 milyon kişiyi bir kenara itipte 30-40 kişi için yeni patchler çıkartmamalı ama sanırım bilizinde hatası yok değil naxı heba etti hatasını telafi edeceğine iyice içine etti, adamlar zaten önceden kesmiş üstüne betada da işi bitirmiş burda ise sadece farm gibi girmek kaldı onlara sanırım asıl wotlk bundan sonraki zindanlarda başlayacak umarım yeni patch erken çıkarmasalar.
Sosyal ağlarda paylaş

oynamıyorum ama

oh beeeeeee. oyunu oynayan insanların sadece %5 inin görebileceği şeyler için zamanlarının %95ini harcamayı bırakmışlardır belki.

eferim.

sk filan da evlerinden dışarı çıkıp arkadaş kızarkadaş iş üniversite vs bulsunlar bi zahmet. ve başka insanların oyunlarını grind^9999 yapmayı bıraksınlar

blizz de "omg benim yaptığım contenti bitirdileer daha zor yapmalıyımm" kompleksinden kurtulmuştur işalla.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
İnsanlara niye "mal" diye hitap ediyorsunuz, onu anlamıyorum, haddinizi bilin biraz ya.

Herifler gelse, size "eziklere bak ololol" dese, ne yapacaksınız?

döveriz :)
iki makara yaptırmıyon sende baaaaa

onlar bize ezik oynamayı bılmıo dıcek
bizde aga sizde asosyelsiniz dicez
zevk burda =)
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
Gangren said:
İnsanlara niye "mal" diye hitap ediyorsunuz, onu anlamıyorum, haddinizi bilin biraz ya.

Herifler gelse, size "eziklere bak ololol" dese, ne yapacaksınız?

döveriz :)
iki makara yaptırmıyon sende baaaaa

onlar bize ezik oynamayı bılmıo dıcek
bizde aga sizde asosyelsiniz dicez
zevk burda =)

Haahahahaha Allah cezanı vermesin ya :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar part time işle veya öğrencilik bursuyla hayatlarını gayet rahat devam ettirebiliyorlar. O yüzden bir türk olarak bu durumu anlamamız biraz zor kaçıyor. Hiç bir iş yapmayan bir insan, rahat rahat hem sosyal hayatına hem oyuna hem uykuya gayet rahat zaman ayırabiliyorlar

6 ay önce okulum devam ederken, pve yaparken, nihilumdayken yaptıklarım:

En az 2 saat arena, bg, chat yani oyunun keyifli kısımları
En az 4 saat, üst limiti olmayan raidler. KJ progresste sabah 10 da başlayıp gece 3te biten raidlere de katıldım.

Bu harcadığım zamana göre ben en casuallardan sayılıyordum.

Mezuniyetten sonra 1 ay tatil yaptım hiç haber vermedim, en sonunda kicklediler. Hem iş hem raid diye zorlamayı da düşündüm ama Şu anda sabah 6 da kalkıp akşam 8 de eve geliyorum. Bu çalışma temposuyla, nihilumun yarısı hardcore'lukta bir guildde oynamak bile imkansız.

Ama geriye baktığımda, gerçekten çok eğlendim. Eğlenmenin başka yolları da vardı elbette ama ben bu yolu seçtiğime pişman değilim. Getirisi de götürüsü de oldu ama arkaya baktığımda allah belamı versin kafama tüküreyim demiyorum. Muhtemelen hardcore raid yapmış çoğu insan da demiyordur bunu.

Wotlk çıkalı kaç gün olmuş, daha dışarı çıkıp alamadım bile.

1 aya kadar yavaş yavaş levellamayı düşünüyorum. Bundan da keyif alacağıma inanıyorum. Wow'un da güzelliği bu sanırım. 10 yaşındaki bir çocuğa, " Mom, Can I play for 1 hour pleaseeeee" de detirtebiliyor veya gözler kan çanağı halinde gecenin bir köründe gelen C'thun killinde sesi kısılana kadar çığlık nerdscream de attırtabiliyor.

Acrono'nun bir sözüyle kapatayım dedim.

"The real winners and successful people in this game are not the ones who crack 2400 rating, but instead the ones who crack a joke that makes others laugh, those who play the game with a smile on their face rather than a keyboard thrown out the window.”

Öyle

P.S. Biraz dağınık oldu ama kusura bakmayın. İşte kaçak kaçak yazıyordum :/
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard güzel reklam yaptı bunların sayesinde. Hem blizz kazanıyor hem nihilum sk birleşmesi. Sponsorlar reklamlar.

gayet güzel işte. Milletin kafasında artık şu var "bunlar 2 günde yaptıysa eğer kolay". doğru herkes 25 mani görsün diyor blizzard.

Bu 40-50 tane adamın yaptığı bu progressin zararı yok kimseeye.
Blizzarda da yok. faydası var. Cthunu bilmem kaç milyon aboneden kaç tanesi gördü? ama naxxı mlygosu gören kesin daha fazla olacak. Bunun göstergesi 10 man raidler. HEr instance ve 10 man. Bu sayede "ben pve yapamıyorum raid bulamıyorum" diyen herkes bunu görebilecek. Pug yapıp malygos bile deneyebilecek.

20 kişi değil 5 milyon kişi önemli blizzarda. Çünkü onların parasıyla ayakta duruyor. mesela bu yeni oluşum adını bilmiyorum. Oyundan çekilse ne olacak? bunları nyerine başkası gelecek gene değişen birşey olmayaca. Reklam reklam reklam başka birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...