Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spiderman (a.k.a. Spiderman 2)

Dojorel

Öne çıkan mesajlar

spider man 2'nin kotu adami doktor Otto Octavius [octopus] rolunu Robin Williams in yerine alfred molina'nin oynayacagi aciklandi. Bu adami nerden hatirliyoruz? Hm oncelikle Frida da frida nin kocasi diego olarak, daha yakinlarda Identity filminde doktor olarak cikmisti karsimiza. guzel mi guzel birde resmini cekmisler bu karizmatik rus profesorun, bir tepeden new york'a bakarken. Bilemiyorum, beni heyecanlandirdi.

haberin tamami icin: http://www.cizgiroman.gen.tr/haber.asp?id=951[hline]blinded by fear of life

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben beğenemedim pek..

- adamın tipini tutmadım, kendini bilmiyorum maalesef. robin williams william defoe'den sonra ünlü kötü adam çizgisine iyi giderdi batman misali
- kostüm nerede? palto giyerse böyle onun durduğu yerden atarım aşağıya kendimi
- mekanik kolları hiç benzememiş zaten orjinale ama güzel duruyor mu, bence durmamış

gerçi ilk bölümde de çizgi-romanla ilgisi olmayan sürüyle saçmalık vardı ama zararın neresinden dönersen.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

hangi çizgi-roman o ya? ben has be has orijinal halini söylüyorum, elalemin spider-man vs marvel heroes tadında çarpıtmalarını kaynak almıyorum. daredevil'da da zenci yaptılar kingpin'i kafayı üşütecektim. herşey değişik olacaksa yapmasınlar örümcek adam diye, kötürümce adam desinler bizim de asabımız bozulmasın.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

abi gazete bayilerinde var ya marvel in türkçeye çevirilmiş çizgi romanı ancak bilemiyorum sahtemi değilmi has bi has orjinal gibi gözüküyordu.. bu arada ben zenci değilim =P[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

evet saç kesimi de benzemiyor, hani octopus demeseydiniz anlayamayacağım yani o derecede benzememiş adam, bu da bir başarı.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

X-Men'in içine ettiler kanaatimce.
Spider-man az buçuk doğru da her karede birşey gözüme çarpabiliyordu.
Daredevil'de Kingpin'in zenci olması dışında yanlış birşey rastlamadı gözüme.

Octobus'un saçı kötü, giysisi kötü... Sıradan Bir Laboratuvar kolları niye farklı olsun ki? Ha, peki ilerliyen safhalarda kolların başlıklarını değiştirmiş olabilir de, daha ilk karede bu adam farklı ışınlar mı atıcak?
Neyse, X-Men'de Sabretooth ile Wolverine'in birbirlerinden alakasız iki tip olduğunu görünce, artık filmleri çizgi romanlarla kıyaslamaktan vazgeçtim. Adamlar yeter ki filmi aksiyon dolu yapsın, orjinal senaryoya benzemesinden vazgeçtim...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

zenci kingpin sıçmıştı.
ayrıca arkadaşlar octopus şişmandır. hatta sevgilisi de şişmandır. onların şişmanlığıyla ilgili bi sayısı bile vardı çizgi romanın[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Grim Fandango Turkish Fan Club
felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır!!
Grindcore hardcore'un alt türü diildir. Death metalin alt türüdür.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...