Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili bırakılır wow bırakılmaz!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:
Masquerade said:
makina mı okuyon sparkcaster

sayılır

mühendislik fakultesine fix gelsin arkadas nedir bu full male karakter.. azcık female de açsınlar :D

hoş female dedikte troll female orc female de istemiyoruz...

bizim fakultede var öle taurendir orc tur trolldur o modelde female karakterler mevcut hani
Sosyal ağlarda paylaş

acaba bayanlar hakkında bu kadar saçma ve aşalayıcı yorumlar yazarken az da olsa düşündünüzmü, o gördüğünüz iki bayan çoğunuzdan daha iyi wow oyuncusudur.

yorumların saçmalığına bakıpta savunma yaptığımı sanmayın ikisinide wow sayesinde tanıyorum.insanları tanımadan haklarında atıp tutmak ve laf atmak tanımadan çok kolay geliyo tabi aynen devam!

bikaç laf bulup dalga geçiceğinize videoyu doğru düzgün izleyin de belki bişelerin farkına varırsınız taksici bile konuyla alakası olmadığı halde daha mantıklı konuşmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

çok eskide kalmışsın o konuşan adam zaten level dergisinin editörüydü bilmem kaç senedir yaklaşık 14 ay önce doğan holding lvl ve diğer bi sürü dergiyi satın alınca toplu istifa ettiler ve kendi dergilerini kurdular adınada oyungezer koydular. şu anki level eski halinden arta kalmış kabuk sadece adı ve sürekli verdiği hediye oyunlar sayesinde piyasada ve tabiki doğan grubu sayesinde
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ntvmsnbc.com/modules/habervideo/video.asp?CatID=15&cbVideo=8496&cbQuality=1

ya su shift delete den gelen adama yine reportaj yaptırmışlar
king of the geek olmuş bence adam bilgi paylaşıcam derken batırmış :P

world of warcrafta yeni expansion pack olarak cıkıyor wrath of the lich king , northrend ekleniyor bilioyosunuz ayrıca def knayt da ekleniyor... level 80 e cıkıo cap

simdi bu haberi izlettirsen alakasız birine ;

expansion ne? northrend ne? defnayt? lvl? 80 ney ? para mı? gibi sorulara boğulabilir ;p

ek not : videonun başında ekranın sol altından şortu gözüküo sarışının ;p
Sosyal ağlarda paylaş

Lyciren said:
çok eskide kalmışsın o konuşan adam zaten level dergisinin editörüydü bilmem kaç senedir yaklaşık 14 ay önce doğan holding lvl ve diğer bi sürü dergiyi satın alınca toplu istifa ettiler ve kendi dergilerini kurdular adınada oyungezer koydular. şu anki level eski halinden arta kalmış kabuk sadece adı ve sürekli verdiği hediye oyunlar sayesinde piyasada ve tabiki doğan grubu sayesinde

en son lisede takip ediyordum ben leveli her ay alırdım.. lise sonda sektirmeye başladım. üniversiteye gelince hiç almadım desem yeridir.. işte nerdeyse 5 sene oluyo level almayalı :) istifa ettiklerinden falan haberim yok.. everquest'e devam ediyo olsaydım orda selçuk abi vardı levelde çalışan haberim olyodu herşeyden de... geçmişe mazi....:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...