Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gitti canım klavye

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

ulan kola döktum be, ilk baş bişi yoktu sonradan sapıttı.. hadi salla yenisini alırımda diyemiyorum cunku uretilmio.. g15ti(v1). yeni model çok dandik işimi gormez.. ayrıca açıp yapayım dedim abartısız 50 vida soktum zilyon tane parça ayırdım ve sonra gordum ki tuslar zaten açılmadan çıkıyomuş, ayrıca tuşların arasına giren pislikler veya dokulen her hangi bir şey elektronik kısmına hatta içine bile girmiomuş, dokulen kola da klavyenin altına çıkan deliklerden tahliye edilmiş ben içinden akıo sanmıştım.. temizleyip birleştirmeye de üşendim çıkardım eski f klavyeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laptop'a bira döktüm klavyesi bozuldu :(

gittim klavye aldım usp girişli, çalışmadı bozuk çıktı
gittim birtane daha aldım

Artık laptop'u ekstra usp'ye takılan klavye ile kullanıuorum

sonra geçen hafta aldığım klavyeye nestea döktüm hemde 5 dakika sonra laptop ıle sınava gırmem gerekıyordu allahtan o an bozulmadı klavye gırdım sınava ama ertesı gun klavyeyı temızlemem ragmen yapısıyordu tuslar delı gıbı

gittim yenı klavye aldım bozuk çıktı :(

sonra gittim birtane daha klavye aldım ..

şimdi 4. klavyemle mutlu mesut yaşıyoruz.

işte bu da benım hıkayem ıstanbuldan katılıyorum yarışmaya :(
Sosyal ağlarda paylaş

meslek yüksek okullarında bazı bölümlerde (halkla ilşk. büro yönetimi felan gibi) klavye kullanımı dersi var ve f klavye ile öğretiyolar. bi ara benimde başıma gelmişti ama vodka dökmüştüm ben bişiler oldu sadece a ve z çalışmıyodu. taktım f i kullanmıştım güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...