Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wotlk lvl durumları! İpuçları!

tinu

Öne çıkan mesajlar

butun postlari okumadaim ama level ipucu bakimindan mage arkadaslara tavsiyem olabilir.. naxxramas in altinda scarlet camplari var (onslaught olmus ibisler) o camplarda 10-15 li moblar duruyor bir arada, frost spec olup, imp. blizzard ve +chill slow veren talenti alip onlari farmlayabilirler. ben 72 de gittim, moblarin levellari 72-73. hep campta yaklasik 12-15k exp aliyosunuz ve 3 dk suruyor bir kamp. 2 saatte 8 bar falan aldim, ki gayet yanimdaki insanlarla konusup yavas oynadim. camp spawnlari cok hizli..
Sosyal ağlarda paylaş

bir leveli 20 bardan hesapladim ama 20 bar miydi ki? 40% falan aldim iste asyagi yukari.. levelimdaki questler genellikle 15-21k arasi exp veriyor, bir queste harcadigim surenin yarisinda (standart git kedi kopek kes questini ele alirsak quest helper destekli 5-7 dk suren) 2 kamp temizliyorum yaklasik 25-30k exp aliyorum ama tabii ki reputation, quest reward ve altindan geri kaliyorum. bunu cok sayida yesil drop ve frostweavele kapatiyorum (ki tailoring kasiyorum :)) sayet 100'e yakin cloth 12 tane yesil toplamisim toplam o 2 saatte.

cok bir fark yok aslinda ama aoe farmdan zevk alanlara cazip gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Storm Peaks teki questleri yaparken Loga ufak bir göz atmanızı tavsiye ederim, sonu Ulduara kadar uzanıyor. Neredeyse tüm bölgede questlerin temelinde Ulduar var. Zaten temel aynı ulduar ve giant.

Icecrown bitmedi hala yap yap yenisi açılıyor kardeşim bu nedir, zaten Mordorun fotokopisi olmuş, lich kingin gözü çıksın muauhauhauhauhuhauha allahtan mavi yapmışlar çok farklı gözükmüş.

Hatta STorm da bi questte, mızrakla ejderhaların arkasına atlayıp adamları dövüp aşşa atıyoruz. Icecrownda bombardıman uçağırla bombalama questi var aynı Call Of Duty 4 teki muahuha.

@SES evet aynen bahsettiğin kişileriz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hatta STorm da bi questte, mızrakla ejderhaların arkasına atlayıp adamları dövüp aşşa atıyoru

haha harika o quest ya

cidden eski questlere gore kiyaslanirsa cok daha eglenceli yeni questler

ozellikle sholazardaki avatar of freya'nin verdigi questin sonu super
o titan silahi cidden kralmis katliam yapiyor direk

hizli level almak yerine bence questleri sindire sindire yapin :)
keyif veriyor artik.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:
butun postlari okumadaim ama level ipucu bakimindan mage arkadaslara tavsiyem olabilir.. naxxramas in altinda scarlet camplari var (onslaught olmus ibisler) o camplarda 10-15 li moblar duruyor bir arada, frost spec olup, imp. blizzard ve +chill slow veren talenti alip onlari farmlayabilirler. ben 72 de gittim, moblarin levellari 72-73. hep campta yaklasik 12-15k exp aliyosunuz ve 3 dk suruyor bir kamp. 2 saatte 8 bar falan aldim, ki gayet yanimdaki insanlarla konusup yavas oynadim. camp spawnlari cok hizli..

aynı yerde kasıyorum bende. tipler gelip bakıyor lan napıon bu herıf dıe.

Artı olarak bir tipte benden yeni baslangıc yapacak magelere. Bir adet mage arkadasınız da varsa heavy frost blizzard specleyin. Utgarde Keep'e girip skulla kadar olan butun elemanları aoeleyın ve resetleyin. 5 reset hakkımız var galiba bu sekilde 70-72 lvl icin 2k+ exp gelıyor mob basına ve 100k xp geliyor 15 dakikada fln
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...