Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twentyfifthofnovember

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
tinu said:
cthun a kadar khadgars rage en iyiydi, ne olduysa cthundan sonra oldu khadgars rage e ,

tum guildler wıpe yiyodu isyan doruktaydı sonra nerf geldı nerfın hemen ardından cthun u nıhılum ındırdı ilk olarak, sonra zaten nihilum aldı yurudu khadgars da zaten cthundan sonra dususe gecti. benım boyle kalmıs aklımda..

Yanlış kalmış o zaman.

cthun denemelerinde kr de arkadas vardi bizden gitmişti o soylemişti nihilum once kesmesi guıld de tartısma yarattı diye aklımda oyle kalmıs...dogrusu neydı? nihilum ilk world first kıll ı cthun du zaten cthun dan sonra bence koptular diğer guildlerden.. amerıkalılarda ıtıraz etmıstı hatta sıze once geldı nerf ondan world fırst oldu dıye..
Sosyal ağlarda paylaş

KR'ın en iyi olması büyük yalan.

Nihilum C'thun WorldFirst'e kadar, Avrupa'da kill alabilen yok.

US'ten Conquest, Fury, D&T gibi guildler aldı hep ilk sırayı.

KR ile Nihilum, MC zamanından beri sidik yarıştırırlardı, sonralarında PC geldi olayın içine falan.

KR şüphesiz iyi bir guilddi ama ana kadronun dağılması ve guildliderinin saçmalaması sonucu patladı bildiğim kadarıyla, odium'a sormak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
KR'ın en iyi olması büyük yalan.

Nihilum C'thun WorldFirst'e kadar, Avrupa'da kill alabilen yok.

US'ten Conquest, Fury, D&T gibi guildler aldı hep ilk sırayı.

KR ile Nihilum, MC zamanından beri sidik yarıştırırlardı, sonralarında PC geldi olayın içine falan.

KR şüphesiz iyi bir guilddi ama ana kadronun dağılması ve guildliderinin saçmalaması sonucu patladı bildiğim kadarıyla, odium'a sormak lazım.
ben cevap vereyim :)

KR'nin en iyi zamanlari BWL zamanlariydi, Nihilum'dan asagi kalir tarafi yoktu. O zaman ben guildde yoktum, BWL farmlama sirasinda girdim guilde. O zamanlar Nihilum'dan cok KR bilinirdi Burning Legion'da valla.

AQ40 ciktiginda Cthun a kadar raid kacirmadim ama, anlatayim. PC baya strese sokuyordu bizi acikcasi, biz 2. bosstayken falan 4. boss'a gelmislerdi diye hatirliyorum. Millet KRLOLOL lara falan baslamisti hatta, biz baya kotu basladik AQ40'a.
Ama AQ40'da eglendigim kadar hicbir online oyunda eglenmedim inanilmaz bir heyecandi o yaris.
PC twins'deyken biz yakaladik sonunda onlari. Nihilum twins i kesti bu arada, biz denemelere basladik. PC bizden 1 gun once kesti sanirim Twins'i, onlar da C'thun'a gectiler. Biz tam Twins'i kestik C'thun nerf'u (daha dogrusu bug fixi) geldi.
O gece Nihilum kesti, ertesi gun biz kestik C'thun'u, PC sicti. Sonra Ouro ve Viscidus'da da alliance first aldik. Ouro'dan aldigim pimp sapkami hic unutmam euhehu.
AQ40'ta twins'e gelindiginde ilk sirada Nihilum vardi yan
Sosyal ağlarda paylaş

Lan ne güzel günlerdi o zaman, "über" olmasa da iyi sayılabilecek pek çok lonca vardı ortalıkta, hoş rekabet vardı. Ne zaman Nihilum denen denyolar aldılar direksiyonu ellerine, ne zevk kaldı oyunda ne birşey.

Ben expansion geldikten 3 gün sonra "25men Naxx Cleared" yazısını görmeyi bekliyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...