Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legend of the Seeker - TV Series

sharky

Öne çıkan mesajlar

8. bölümün,şimdiye kadar yapılmış en güzel bölüm olduğuna eminim.Harikaydı.Bir solukta izledim zxcvz

sezon 2 bölüm 8

old world ve yeni seeker ile hikayeye gerçek anlamda,derinlik geldi.Kahlan ve caranın çekişmesi çok güzel oluyor.Tabi carayı tutuyoruz.Kahlanın bayıldığı sahne harikaydı.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Diziyi izlemedim ama kitaplardan daha kötü olduğunu hayal etmek benim hayal gücümün yetemediği birşey. Kendisi yarıda bıraktığım tek fantezi serisi şu anda. Chainfire 2 yıldır odamda öyle duruyor açıp okumadım hala.

Kahlan hanım sağolsun dizi izletiyor bence dene derim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Fantastik kitapların dizi ve film uyarlamaları illaki kitaplara aykırı bazı yönlerle ortaya çıkıyor ama kitabı katletmişler mantığı ile eleştirirse izleyiciler, yapımcılar bu film ve dizi projelerine soğuk yaklaşımlarını artıracaklar, bence iyi birşey yapmaya çalışanlara destek verilmeli yoksa bu yapımlar azalacak ve bizlerde bu keyiften mahrum kalacağız, en iyi yapım olan lotrda da cok kusur vardı ama 10 kere izledik mi izledik. Legend of the seeker'a da destek geldikçe kalite artıyor, sabır lazım sabır elbet bu insanlarda bir yerden sonra hatalarını düzeltecek.

Son bölümde Kahlan'ın kiyafet ve makyajında biraz değişikliğe gidilerek Cara ile kapışma oranı artırılmış, tadından yenmez valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kimse kitaptan kötü olmuş demiyor buna. Herkes kitaplar piyasadaki en kötü kitaplar; konu, karakterler, kurgu, herşey berbat ötesi; nasıl güzel dizi çıksın ki bundan diyor ve izlemiyor.

Önyargı ama paslı demiri ne kadar cilalarsan cilala paslı kalır. Bu karakterlerle, konuyla fantazi edebiyatı okuyucusunun ilgisini çekecek birşey olmaz. Ancak fantastik-kurgu ile ilgisi shared world seviyesinde olanların (ya da sadece TV ve sinema seviyesinde olanların) sevebileceği birşer Goodkind. Serinin siyasi yanı da, sadist yanı da mide bulandırıyor.

Ama yinede dizinin kitaplardan daha iyi olduğuna eminim; dediğim gibi, daha kötü olduğu hayal bile etmeyi beceremem.
Sosyal ağlarda paylaş

izleniyor canım dizi. izlenmeyecek bi dizi değil. tabi süper, sanat eseri, baş yapıt değil ama piyasada bulunan çoğu diziden kat ve kat daha iyi. ilk sezona göre belli bariz bi şekilde bütçesi artmış. o halde izleyici sayısı yeterli düzeyde.
Sosyal ağlarda paylaş

ellerinde o kadar güzel bir fırsat varken,eski monotonluğuna dönmenin ne alemi vardı.Bırak yeni seeker kendi maceralarını yaşasın.Richard büyücülük yolunda gitsin.Sonra yeni seeker,keeperi yenince tirana dönüşsün.Sonra richard gelip onunla kapışsın.

Gene başlarız,her bölüm 3 kişi maceraya koşarlar.

Peh

Sosyal ağlarda paylaş

abso

Absolut said:

Yeni seeker en azından mutlu gitti. Richard ölse abaza gidecek diğer tarafa.

ahh ahh güzelim kızı götürdü herif ya Kara yapılırmıydı bana bu!

Roqq said:

10. bölüm eh işteydi.

Merak ettiğim konu, bütün kitaplarında Richard mı vardı ? yoksa Richard'a da birşeyler olacak mı ?

olm bu spoiler spoiler spoiler spoilerı yani bunu foruma yazmak için spoilerlardan ban yedirtecek kadar piramit yapmak gerekir, yazan adam banlansın zaten öyle bir spoilerı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
öhh 4. sayfaya düşmüş

kahlanı giderken aydindiril'e aha dedim romantik yer varmış çevrede zaten kara ile baş başa kalcak bizimki bakalım bişe olcak mı, olamadı tabi kahlan bırakmadı fdgd

Absolut said:

Yeni seeker en azından mutlu gitti. Richard ölse abaza gidecek diğer tarafa.

artık abaza değil fdgdg

izlemeye devam edeyim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...