Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

star wars

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

tunch said:
en under-rated olanlarından birisi de rebelliondur.. hatta under-developed da eklebebilir sıfatlarına..

Kesinlikle.

Ha; oynaması, anlaması fln çok zordur ama kavranabildiğinde Turn-Based strateji konusunda Civ serisinin yanında yer alır. Hatta SW ve Bilimkurgu olduğundan benim için ondanda ötedir.
Sosyal ağlarda paylaş

İtiraf ediyorum Rebellionı kafam basmamıştı asdf

X wing vs Tie fighter ve bulabilirsen expansionu Balance of Power (super star destroyer oh yeah) inanılmaz eğlenceli oyunlardır. İlla gamepad/joystick isterler gerçi bul ve oyna ama. Özellikle yanında bir copilot ile (feci bir klavye örtüsü vardı böyle 40 tuş falan) kendinden geçersin.
Sosyal ağlarda paylaş

hayret kimse yazmamış:

LEGO STAR WARS

edit: Konu açılmışken zulada PSX için Rebel Assault 2: Hidden Empire varmış aklıma geldi onu da vakit bulunca oynayayım emulatörden.

edit-2: Askere gitmeden kısa süre önce Battlefront oynamıştım ve buglarına rağmen güzeldi, (episode 2 versiyon klonlar filan) zaman bulursam Battlefront 2 bitireyim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

X Wing vs Tie Fighter'a yetişemedik te (daha doğrusu 250 veya 500 bin liraya almıştım ama joystick yoktu eheh) X Wing Alliance'ı co pilotlu oynamışlığım var, en çok eğlendiğim SW oyunu olabilir o dönem.

Joystick alıcam en kısa zamanda, Vista için sapığın biri installer yazmış X Wing Alliance için. Bookmarkta bekletiyorum sdf.

Ha Shadows of the Empire da illa oynanmalı ayrıca. Buldurulamazsa N64 emulatörü+romuyla oynanmalı o derece. Hatta inanılıp çizgiromanı da bulunmalı ki o da klastır (Boba Fett var habire).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...