Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Sabah telefon alarmına uyanamıyorum" diyenlere tuto!

Jahrein

Öne çıkan mesajlar

Evet sevgili arkadaşlarım. Bu sorunu vaktinde (uykusuz dönemlerimde) ben de çok yaşadım. Ziyadesiyle kaka bir durumdur. Telefonu kurarsınız(muhtemelen çalar da) ama uyanamazsınız!

Ama müthiş derecede yorgun bile olsanız, telefonunuzu kurduunuz saatte sizi uyandıracak bir tutom var.

Buna "beyin kurma" diyorum ben. Şöyle yapıyorsunuz.

Diyelim hayvan gibi dota oynadınız saat 03.00 sabah da 07.00da kalkıp derse gitmeniz lazım...
Telefonunuzu alıp 03.01'e kuruyorsunuz ve direkt yatağa atıyorsunuz kendinizi. Telefonunuzu normalde nereye koyuyorsanız aynı yere koyun. Gözlerinizi kapatın ve beyninizi ısrarla "uyuyorum lan ben" mesajı atın.

Saat 03.01 olunca yani 1 dakika sonra telefonunuz ötecek ve gözlerinizi istemli olarak açacaksınız "işte! telefon çalınca yapman gereken bu evladım" diye de beyne mesaj atacaksınız...

Bu kısa süren işlemden sonra telefonunuzu dilediğiniz saate kurup o saatte uyanmanın garantisinin getirdiği rahatlıkla sızabilirsiniz.

İyi geceler dilerim...
Sosyal ağlarda paylaş

Motorola w156, dün telefonumu kırınca gün içerisinde gidip idarelik olsun diye edindim. Eve dönünce biraz yatayım dedim, kartı filan taktım, sonrasında uykuya dalmışım.

Bir süre sonra telefon çaldı...

Sadece uyandırmadı, tekrar uykuya dönücek hal bile bırakmadı.
Büyük ihtimalle şiddete maruz kalsaydım daha az acı çekerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

bence en iğrenç olduunu düşündüünüz zil sesini alarm yapın ve 3-5 tane kurun alarm 1-2 dakka arayla sonra telefonu uzağa koyun.
telefonunuz mp3 çalıyosa da death/black metal şarkı koyun gene telefonu uzağa koyun..zaten sıcak yataktan bikere çıktınız mı hertürlü uyanıyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

ahuauhahu manyak bölüm ya :D

-saat kurmuyo musun?

-yooo, hayır benim saatim biyolojik. kafamda.

-?!?

-istediğim saatte uyanıyorum, Da Vinci gibi. günde 3 saat uyuyorum, böylece daha uzun günler yaşıyorum. hesapladım, bu sayede 45 yıl fazla yaşamış olacağım.

-peeeeki.

asdfsdf bunun gibi saçma sapan bi muhabbet geçiyodu :D kramer ya, eşi benzeri yok herifin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...