Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle chest alalı 4 gün oldu accountum kapatıldı ACİL YARDIM

aslan.

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar 30 ekimde aldıgım battlechest'i aktif ettim üzerinden 4 gün geçti henüz daha level 5 druidim varken accauntum online olarak ticaret yaptıgım gerekcesiyle kapatılmış, bırakın ticaret yapmayı oyunu oynamayı bile bilmiyorum napıcagım ben şimdi ?
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu ile ilgili sana bi msj gelmistir kapatıldıgına eminmisin 24 saatlik suspended olmus olabilir buyuk ihtimallede ole oldugunu dusunuyorum

eger acc tamamen kapatıldıysa blize bunu acıklıyan bir msj at ama sana tavsiyem arayıp konusmandır hem daha cabuk halledersin hemde konusarak daha rahat ikna edersin
Sosyal ağlarda paylaş

bence zaten mail atmıssın yarın bide telefonla ara biraz sinirli konus adamlarla onceden yaz sole diyim bole diyim die 4 5 tane onların cvp veremicekler lafı sok onlara mesela bole biey yapıcak olsam neden bcyide alıyım fln gibi :D en fazla 24 saat suspended kalır sonra acarlar
Sosyal ağlarda paylaş

Siz çok şanssızsınız herhalde.

Arkadaşıma ben yazdım mailleri ve yazdıklarım da;

Online Trading işlemleri yapıldığı sırada acc.ın hacklenmiş olduğuyla ve 3 tane 70 lvl charı tekrar kasıp gear toplamanın zorlukları ve buna bağlı olarak WoW'u bırakmak ZORUNDA kalmakla alakalıydı.

Arkadaşım bu mail'i yanlış adrese atmış ve attıktan 2 saat sonra bize tekrar mail geldi, mailde yolladığımız mail'in yanlış yollandığı fakat tech. support teamdeki Carlos vs. tarafından gitmesi gereken yere gönderildiği işlemlere en kısa zamanda başlanacağı yazıyordu. Bundan 2 gün sonra incelemeler olduğuna dair bir mail aldık haftasonu da acc. tekrar açıldı. Fakat kredi kartını kullanamıyordu arkadaşım bu seferde. Biz de memleketimizde game card satılmadığını ve kredi kartıyla ödeme yapmak zorunda olduğumuzu, hacklendiği için banlanan sonra tekrar açılan acc.ımızın kredi kartıyla ödemeye kapalı olduğunu belirten bir mail attık. 3 gün sonra falan da buna yanıt geldi "Açtık" diye.

Ha öte yandan maskareyd de zamanında soyadımı yazarken O mu Ö mü yazdım unuttum diye mail atmıştı 3-4 hafta sonra mı ne "söyleyemeyiz" diye mail gelmişti. O da ayrı bir konu asasfasas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...