Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Dragon Court Web Sitesi /UltimaTR

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Dragon Court Türkiye

sonunda oyun ile ilgili detaylı bilgilerin, sıkça sorulan soruların, ileri seviyede taktiklerin ve resimlerin bulunduğu sitemizi eksikleri de olsa açmış bulunuyoruz...

içeriğin hazırlanmasında büyük emekleri olan Lasatami, Spyro, Caine, Darksun ve Bonepart'a ve sitenin tasarımını tamamıyla üstlenip bize bu şahseseri kazandıran Athenax'a, sitenin bir an önce bitmesi için bizi dürtmeyi bir görev bilen Karakedi'ye de sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz...

eksiklerimizi de en kısa zamanda tamamlamak için söz veriyoruz [yukarıda okşadığım arkadaşlar da veriyor] ve sizi sitedeki bilgileri okuyup daha da bilgilenerek oyun hakkında tecrübe kazanmaya davet ediyoruz...

hayırlı olsun...

[Bu mesaj BlackRose tarafından 17 Aralık 2001 01:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana hiç teşekkür yok mu? Yani special thanx felan.
(şımarıklığın bu kadarı da olmaz :P )

Site hakkikaten güzel bir site.
Kutlarım sizi.
Umarım başarılarımızın devamı gelir.[hline]Hayatında bir Dragon'un gözünün içine baktın mı sen? Hayır bakmadın tabii ki. Çünkü hala karşımda nefes alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu siteyi neden mi açtık? Amacımız Dragon Court hakkında anadilimizde bir kaynak olması ve insanların bundan yararlanmasıdır. Eeee aslında tam olarak da şöyle: UltimaTR Forumları kullanıcılarından bir deli bir kuyuya taş attı. Yani forumlarda DC hakkında bir yazı yazdı. Kıvılcım aleve, alev ise yangına dönüşüp bizi sardı. Hızımızı alamadık Ultima Clan ı kurduk, kesmedi açıklamalar tercüme ettik ve yazdık. O da içimizdeki ateşi dindirmedi bu siteyi açtık... Sırada ne var düşünmek bile korkutucu. Aramızdan bazıların geceleri Masamune leri ile yattığı ise tamamen dedikodudur. Hadi gezinin anacığım.../L_Kantere

Deli ben oluyorum burda.
Zaten deliyim ben :P[hline]Hayatında bir Dragon'un gözünün içine baktın mı sen? Hayır bakmadın tabii ki. Çünkü hala karşımda nefes alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam alçakgönüllü olduğu için kendi çabaları gölgede kalmış tabiii
*spotları BlackRose a çevirir*
Bu muhabbetlerin ilk günlerinden itibaren herkese yardım eden, kişileri sitenin parçalarını oluşturacak şekilde organize eden, aksaklıkları komik ve yumuşak tarzı ile ifade edip, düzelmesini sağlayan ve sonunda da başarılı olan garagül lakaplı BlackRose a kucaklar dolusu teşekkürü bir borç bilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo, harbiden dikkat etmemişim. Adam kendinden hiç bahsetmemiş :). Sitenin oluşmasını sağlayan kendisi ama alçakgönüllü işte :P. Blackrose'a burdan yine teşekkür ederim...[hline]Kris Quicksilver
Healer of Minoc

[Bu mesaj Spyro tarafından 20 Aralık 2001 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lasatami_Kantare, 20 Aralık 2001 06:37 tarihinde demiş ki:
Aha biri beni burada alan yetkilisi yapmış????
Mirim, gün geçmiyorki yeni bişiler insanı şaşırtmasını. Neyse kim düşünüp sürpriz yaptıysa teşekkür ederim...

Wastiee'le alan yetkilisi olmak hakkında konuşurken başta senin ismini verdim çünkü sitedeki yazıların en büyük bölümünü sen yazmıştın ve yanlış hatırlamıyosam yazı bölümü paylaşılırken Blackrose sana DC forumunda yetkili olacağını söylemişti. Yani, teşekkür etmen gereken Wastiee galiba...[hline]Kris Quicksilver
Healer of Minoc
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...