Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kurtçuk ve ben

Killer

Öne çıkan mesajlar

Voys said:
ben yaktırmak diilde, beynımı saklatıcam. ilerde beyin transferi ile sonsuz yaşamın mümkün olabileceğine inanıyorum. deneyler başarılı sonuçlanmaya başladığında ilk insan kobaylardan biri olarak kullanılmayı vasiyet edicem.

ohooo rusyada yüzlerce insan bunu yaptırdı geç kaldın sen
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:
discov. de bi program vardı adamın biri bembeyaz giyinmiş odanın içinde diş ve erkek kara sinek, bi bardak şarap ve çiğ et bulunuyo.oda bembeyaz bu arada.24 saat içinde oda simsiyah oluyo.2 haftalık yumurtlama falan yalan yani

abi ozaman otur arastir yani ne diyim bana ogretilen budur illa karasinek kurdu olucak diye bi olay yoktur ortam kosullari o beyaz odadaki kadar optimum olmadigi icin bu sure degiskendir cevresel etkenler ayni olmadigi surece o tencereyle bunu karsilastiramassinki koy o tencereyi 1 ay buzdolabina sonra cikar 1 ay sonra kurtlanir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

1950 kore savaşını anlatan taegukgi adlı filmin bir sahnesinde karnından vurulan askerin yaralı bölgesinden olduğu dikişlerin bir gün bir kaç gün sonrasında kurtlandığını gösteren bir sahne vardı orada içim kalkmıştı.

böyle bir açıklama tek cümle ile benden başka kimse tarafından yapılamaz.®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...