Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rise of Nations

Udinen

Öne çıkan mesajlar

hangisinin ?

az önce en son kapışmamı bitirdim
moderate
2vs2
comp ortağım sağ olsun hiç bir işe yaramadı
bir şehir bile ele geçiremedi
ayrıca sonlarda ben yardıma gelmesem şehir kaybedicekti
iyi performans sergiledim oyun 2 saat 16 dakikada anca bitti.
herşeyi yaptım inşa etmediğim bina yapmadığım upgrade kalmadı oyunu çok iyi öğrendim
teknoloji çıkınca oyun tamamen değişiyor modern teknoloji ünite ve binaları öncekilerden farklı
ancak alıştım hemen[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

gamespot 20 mayıs demiş, betamsı bişi olabilir elinizdekiler..

doğrusu okuduklarım beni çok heyecanlandıramadı çünkü turn-based macro ülke yönetimi ile real-time micro savaş yıllardır benim hayalimdeki oyun da olsa bunu gerçekleştirme sistemleri sallamadı beni doğrusu. civilization sistemi de aoe sistemi de eski kaldı, eu2 ülke yönetimi ve macro harp kararları ile medieval muharebelerinin birleşmesi gibi bir formül bugünkü yenilik akımına çok daha uygun..

ha bir de şu paragraf öyle br soğuttu ki oyundan bir anda..

"However, Rise of Nations' developers have stated repeatedly that the game will also lend itself extremely well to multiplayer play, and that the game will be as fast-paced as any other real-time strategy game. In fact, Big Huge Games and Microsoft have conducted extensive focus testing to ensure that multiplayer sessions of Rise of Nations take no longer than 30 minutes to an hour, despite the game's epic scale."

ulan ne epici, 30 dk'ya aoe2 mp oyunu sığmazken sc mi yaptınız oyunu? puuuu derim öyleyse..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

lol Sam o nası yalan varya..
ben battle oynuyorum yani skirmish yani multi ile aynı mantıkta
2vs2 2 saat 16 dakika sürdü..

30 dakika sürmesi için karşındakinin oyunu bilmiyor olması lazım
bu kadar ayrıntılı bi rts nin o kadar kısa sürede bitmesi imkansız[hline]Call my name and save me from the dark
Sosyal ağlarda paylaş

beta değil elimizdekiler
çıkış tarihi değişmiştir
ben oyunun sitesine baktım pre order falan yoktu hiçbir yerinde
zaten çıkış tarihi 20 mayıs bile olsa o tarihden 5-10 gün önce almakta bir zarar yok kopyalar erken geliyor[hline]Call my name and save me from the dark
Sosyal ağlarda paylaş

e iyi madem artık bunu da alırım ama hele bir gamespot'ta çıksın incelemesi. gamespot'ta okumadan alacağım tek oyun myth 4'tür.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 18 May 2003 03:48 tarihinde demiş ki:
ulan ne epici, 30 dk'ya aoe2 mp oyunu sığmazken sc mi yaptınız oyunu? puuuu derim öyleyse..[hline]Agent Thompson: You!

30 dk ya Aoe mi sığmıyo? Sam pek Aoe2 oynamadın anlaşılan multi.. 20 dk yi geçen AoE 2 multisi bulmak biraz zordur.. Hatta 5 dakikada biten oyunlar biliyorum. Bunun bir tarafın bilmemesinden ziyade, kullanılan taktiklerle alakası var.

Eğer bir oyun imperial'a kadar uzamışsa, güçlü tarafın korkaklığı yüzündendir.

[Bu mesaj Gimli tarafından 18 May 2003 09:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gimli bey imperial'a ulaşmayacaksa o oyuna başlamam bile ben, isteyen oynayabilir counter-strike tarzı akanzi raşanzi düsturuyla..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

bak o no rush seçeneğini takdir ettim, "birinci seviye baldırıçıplakları bas, 10 tane olunca kafadan dal" yapanları elektrik mi çarpıyor acep?[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...