Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

recruit a friendle ilgili birkac soru

Batido

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:
14 saat oldu sanırım, 35'e 1 bar var :P

Dungeonların questlerini de yapınca 3-4 lvl alıyoruz 20dk'lik sürelerde sonra ara lvlleri kasıyoruz. Quest toplamak ve yeni bölgelere geçmek zaman kaybettiriyor. Sanırım biz de 26-30 saat arasında 60'larız charları.

off cok iyi :) keske bende oldugum realmde adam gibi instance gruplari toplayabilseydim.. terokkar alliance tarafina beklerim arkadaslar. casual olarak aksam 7-10 arasi kasiyoruz, eger 2 recruit a friend daha gelirse catir catir instance farmlayarak 3-4 gunde 60 oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an para sıkıntımız yok masq.ın dediği gibi de epic mount'u almak için ne maymunluklar yapacağız merak ediyorum. 400 gold açık var ona :P

Ben humanım hadi ufaktan rep de kasıyorum da şimdiye exalted olmam gerekirdi daha revered'in başındayım.

Bir de işin en komik tarafı 6 lvlde bir falan train olmaya gidiyoruz xD 10 tane skill'i aynı anda train ediyoruz haha.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni realm olsun istedim.. millet gear falan yapmamis olsun, yavas yavas hep beraber giyinelim, progress kasalim bastan gibisinden. normal server olmasi daha iyi ayrica, bu kadar yildir pvp serverinda oynadim sinir disinda hicbir getirisi olmadi bana, karsi tarafin quest yaparken, gather yaparken veya meeting stoneda adam cekerken ganklemesinden hayatim boyunca hic zevk almadim.. pvp dedin mi zaten BG ve arenada olan bir olay. kaldi ki artik normal realmlerden pvp e migrate edebiliyoruz :)

20 to 30 - 2.5 saat :p 2 stockades - 1 gnomeragan. level 25-30 elite questler 10-12k exp veriyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada benimde yeni karakter acmamdaki nedenlerden biri achievementlari yerinde yapmak ve repleri kasmakti ki tbc'den sornaki karakterler onceki karakterlere gore inanilmaz avantajli alliance veya horde factionlarina karsi ama recruit a friendle hicbir farki olmuyor ne yazik ki.. cok hizli atliyosun, ben daha 2 zone girmeden gri oldular :s professionlarda ayni sekilde, daha wool itemlarini bitirmeden silk dusmeye basladi..
Sosyal ağlarda paylaş

grant a level i deneyen var mi? tam olarak nasil calisiyor? veya soyle soriyim.. simdi recruit a friend yaptiginiz kisi oyunu aldiginda size linked account oluyor. ben (baska biri tarafindan invite edildim) recruit a friendle baska bir arkadasimi davet edersem linked account sayisi 3 mu oluyor acaba yoksa sadece benim invite etigim kisi ve ben mi linked oluyorum? ayrica beni invite eden arkadasimi invite etse 2 level 40 olarak grant a levella gelen arkadasi direk level 40 yapbilir miyiz hicbir sey kaybetmeden?

amma sey sordum ya.. bilen varsa lutfen paylassin.

ayrica terokkar alliance oynamak isteyen varsa invite yollayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...