Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - CARTEL Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

said:

Terbiyesizleşmenin lüzumu yok ben ilk bir iki mesajımda gayet mantıklı şeyler yazdım. Ve sonradan da ozii ye cevap verirken açıkladım ilk 2 den sonraki mesajları niye yazdıgımı istiosan gider okursun.

Adam istediği gibi kriterler belirler ama o kriterleri "kendi guild sitesinde değil de benim de üyesi oldugum paticik ortamında" yayınlarsa eleştirilmeye açık olmalıdır.

Tekrar ediorum, cartel gibi şu an başarılı gördüğüm bir guild liderinden "sanane başvurcaksan düşün bunları" gibi bi cevaptan daha fazlasını beklerdim o kadar. Başvurmayacağım için isterse daha fazla kriter arasın umrumda değil. Ama eleştirilerim düzgündü tekrarlıyorum ve amacım trollemek değil gördüğümü söylemekti o kadar.

Daha ne diyim sustum sustum hala dworgian dworgian. Benden daha çok dalga geçip trolleyen onca user var gidip onlara sataş sataşıcaksan.

Terbiyesizleşmedim ,Sadece senin bu forumlara cevap yazma hakkın olduğu gibi benimde sizin yazdıklarınıza cevap verme hakkım var onu kullandım madem paticik üyesisin seninde eleştirlere açık olman gerekir .

Paticik Türk guildlerine birer bölüm ayırdı ve bunu kullanıyolar her guild istediği özelliklerde adam aramakta serbesttir.Eğer çok rahatsız ettiyse kriteler,gerçekten iyi niyetliysen ve carteli başarılı görüyor, bu tarz oyuncu aramanın saçma olduğunu düşünüyorsan özel mesaj yolu ile fikrini beyan edersin .Hiç kusura bakma alay yollu yazılan yazılarda ben her zaman art niyet görüyorum.

Bunu Daha önce ghaza bölümündede yaptınız ki biz guilde oyuncu alımı konusunda hiç bir şekilde fazla istekte bulunmadık.Var bi durum ama çözemedim madem çok iyi niyetlisiniz bi açıklayın mesela Dworgian da bana özel mesaj atmış hatta demişki "Guilde saygım olduguğundan özel mesaj yolu ile yazıyorum."

Geçin arkadaşlar bu işleri burda kim kimdir hepimiz biliyoruz yüzlerce troll mesajlarınızı bulup koyarım buraya.Kendince Eleştiri yapıyosun o zaman eleştirlerede açık olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
jonywayt said:
hozceri said:
2005 mayısta actım accountu

bende mudur :D 30 mayıs benımkı :P d.gunum :d

efe efe neden cabuk sinirleniyor sen bilirsin

bu topicde adım geçmesin benimle ilgili geyik dönmesin burası dworgian değil cartel topici

diye boşuna yazdım sanıyorum.

yeter abi ok? yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Adrassil said:
Terbiyesizleşmedim ,Sadece senin bu forumlara cevap yazma hakkın olduğu gibi benimde sizin yazdıklarınıza cevap verme hakkım var onu kullandım madem paticik üyesisin seninde eleştirlere açık olman gerekir .

Paticik Türk guildlerine birer bölüm ayırdı ve bunu kullanıyolar her guild istediği özelliklerde adam aramakta serbesttir.Eğer çok rahatsız ettiyse kriteler,gerçekten iyi niyetliysen ve carteli başarılı görüyor, bu tarz oyuncu aramanın saçma olduğunu düşünüyorsan özel mesaj yolu ile fikrini beyan edersin .Hiç kusura bakma alay yollu yazılan yazılarda ben her zaman art niyet görüyorum.

Bunu Daha önce ghaza bölümündede yaptınız ki biz guilde oyuncu alımı konusunda hiç bir şekilde fazla istekte bulunmadık.Var bi durum ama çözemedim madem çok iyi niyetlisiniz bi açıklayın mesela Dworgian da bana özel mesaj atmış hatta demişki "Guilde saygım olduguğundan özel mesaj yolu ile yazıyorum."

Geçin arkadaşlar bu işleri burda kim kimdir hepimiz biliyoruz yüzlerce troll mesajlarınızı bulup koyarım buraya.Kendince Eleştiri yapıyosun o zaman eleştirlerede açık olacaksın.

Ya sen komik misin Ghaza ile ilgili bi tane yerinde olmayan yazımı göstersene bana?

O başlıkta sanıyorum sadece takdir ettiğimi belirten 1 mesajım fln var. Sonuçta o guildi de asdece adından biliorum siz varken ben yoktum başarılıymışsınız vs.

Bu arada sanki sadece "ben" kriterleri eleştirmişim gibi bi tavır takınman bana kişisel sinirin olduğunu düşündürüo ki buna da anlam veremiorum.

Sen beni bilmiosun ben seni bilmiorum bi de kalkıp seni biliyorum ayağı yapma nerden biliosun beni allanı seversen

Ben sana özel mesaj mı attım? Ya yok artık. Yalan söyleme bari şimdi baktım öm listeme seninle 1 tane mesajım bile yok.

Ya ne ilginç bi adammışsın sen ben anlamadım ki.

Ayrıca orda özellikle yazdım madem saygın var guild topici işine kalk öm at dedim yok inatla burdan yazıosun.

Gangren şu mesajları görüosa o bi uyarı yapsın artık ben insan olarak karşı tarafa bişey anlatamıorum otoritenin uyarması lazım heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
@Adrassil, daha önceden var bir kuyruk acın bahane ariyorsun bariz bize saldırmak için :) istemiyorum seninle kişisel şahsi problem yaratıp guild başlığını kirletmeyi.öms yetmedi mi ?

Yok kuyruk acım filan sadece tepki veriyorum buda gayet doğal .Evet aldım özel mesajlarını bana kapak oldu ne aşalıklığım kalmış ne ezilmişlim hepsini yazmışsız. Az önce hayata küstüm gidip yaşamıma son vereceğim özür dilerim elit havanızı kirlettim kirli nefesim ile.

Ama hala Aradığım cevabı bulamadım ona üzülüyorum neden Cartel neden Ghaza ,nedir sizi bu iki guildte rahatsız eden biri delikanlı gibi açıklama yapacakmı burda .
Sosyal ağlarda paylaş

Size kısaca neden öyle kriterler aradığımızı anlatayım, bütün guildler gibi bizimde guildimize başvuru yapan arkadaşlar var lakin bu başvuruların % 90 ve üzeri kabul görmüyor bununda nedenni ise başvuran arkadaşların item, tecrübe veya bilgi yetersizliğinden kaynaklanmakta.
Başvuran hiç bir dostumuzu kırmadan kibarca reddediyoruz ama hiç bir red gerekçemizide belirtmiyoruz dikkat ettiyseniz. Buradaki amaç bazı guildlerde yapılan başvuru reddlerinin biraz rencide edici bulduğumuzdan kaynaklanmaktadır.
Bu yüzden oyuncu alımlarımızı dahi kapadık ama bu demek değilki oyuncu alımı yapmıyoruz, bilakis o kriterlerde de belirtiğim gibi veya web sitemizde anlattığımız gibi yazdıklarımızı anlayan arkadaşlar zaten bir nebze bizim ne istediğimizi bilen kişilerdir.
Bizim istediğimiz sadece kimseyi kırmadan üzmeden hedefe ulaşmak.
Biz hiç bir zaman kimseyi kırmadık bu saatten sonrada kırmaya niyetimiz yok. Sizlerden ricam bir kaç guildin başvurulara vermiş oldukları cevapları inceleyin demek istediğimizi anlamış olacaksınız.
Bütün guildlere Ulduarda başarılar dileriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
gangren,

guild başlıklarında guild member veya leaderın yazdıgı şeylerle ilgili yorumda bulunma hakkımız var mı yoksa yasak mı.

info plz thnx

Tabiki konuşulabilir bu konular hakkında.

Medeni insanlar gibi eleştirebilir, soru sorabilir, yorum yapabilirsiniz ama Türk genleri bu konuda biraz agresif olduğundan yapmamanızı tercih ederim :)

Mesajları çok dikkatli okuyamadım. Şikayet edeceğiniz mesajın ID'sini bana veya diğer moderatör arkadaşlara gönderirseniz, değerlendirir ve gerekeni yaparız.
Sosyal ağlarda paylaş

CARTEL 3. Yaş Gününü Kutluyor !

15 Şubat 2009 günü Pazar akşamı saat 20:00'da yapılacak olan Duel turnuvası ile CARTEL guildi 3. kuruluş yılını kutluyor.
Bütün arkadaşlarımıza bu güne kadar bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkürü bir borç biliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

ULDUAR İÇİN OYUNCU ALIMLARI AÇILMIŞTIR !

Ulduar patch'i için aşağıda belirtilen class ve talent speclerinde oynucu alımlarımız başlamıştır.

Bizlerle beraber omuz omuza bu yeni ve amansız mücadelede savaşmak isteyen

arkadaşların başvurularını bekliyoruz !

Priest Shadow Priest X 1

Shaman Enhancement Shaman X 1

Death knight Death Knight X 1

Druid Balance Druid X 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
OYUNCU ALIMLARI AÇILMIŞTIR !

WARRİOR (Fury) KAPALI
WARRİOR (Arms) KAPALI
WARRİOR (Protection) KAPALI
PALADİN (Holy) KAPALI
PALADİN (Protection) KAPALI
PALADİN (Retribution)KAPALI
SHAMAN (Elemental) AÇIK
SHAMAN (Enhancement) AÇIK
SHAMAN (Restoration) KAPALI
DRUİD (Feral)AÇIK
DRUİD (Restoration) KAPALI
DRUİD (Balance) AÇIK
PRİEST (Discipline) KAPALI
PRİEST (Holy) KAPALI
PRİEST (Shadow) AÇIK
DEATH KNİGHT AÇIK
ROGUE KAPALI
MAGE KAPALI
WARLOCK AÇIK
HUNTER KAPALI
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
OYUNCU ALIMLARIMIZ AÇILMIŞTIR !
Tüm classlarda ve speclerde (tank hariç) oyuncu alımlarımız sınırlı sayıda olmak üzere açılmıştır, ilgilenen arkadaşlarımızın aşağıdaki önem verdiğimiz kriterlere dikkat ederek başvuru formu doldurmaları rica olunur.

İlgilenen tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

DİKKAT EDİLEN HUSUSLAR !

- Ortalama item lvl 226+ üstü olması,

- Günlük online süresi 20:00 ila 01:00 arasında olması,

Başvuru formu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...