Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - CARTEL Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

itouch said:

- TBC Hj, Bt full ve Sunwell için minimum 3 ve üzeri bossları kesmiş olmak (zamanında)

arkadaşlar aranmaktadır, ilginen arkadaşlar başvuruları web sitesinden kabul edilecektir. www.cartelguild.net

kendi acaba sunwellde boss kesebilmişmide[zamanında :D ] 3 boss kesmiş adam arıo cidden buda komediymiş :)
Sosyal ağlarda paylaş

go2hell said:

kendi acaba sunwellde boss kesebilmişmide[zamanında grinning smiley ] 3 boss kesmiş adam arıo cidden buda komediymiş smiling smiley

3.0 gelmeden Sunwellde 3 boss kestik. Aytaç ın orada istedikleri pratikte kendisinin tbc öncesi mage ile yaptıkları tbc sonrasında ise warrioru ile yaptıklarıdır. Asıl komedi senin hiç araştırmadan burada yazman.
Sosyal ağlarda paylaş

itouch said:

- TBC öncesi Aq 40 minimum 4 boss ve üzeri ve Nax için ise minimum 2 veya daha fazla kanat temizlemiş olmak ( zamanında )

Bu biraz ağır olmuş :) Ha çok kaliteliyiz kalitemizde adam alıcaz diyorsanız aq40 görmüş adam yerine immortal / undying/ malygos 6 dakika / 3drake (10man) gibi baba archivement lari yapmış adam arayın. aa pardon siz hala bu archivement yapmamıştınız değil mi? :) Sözün özü content temizlemek yetersiz. Yinede tüm iyi niyetim ile ümit ediyorum ki;istediğiniz oyuncu(ları) bulursunuz.

Şimdiden ulduar'da başarılar.Sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
itouch said:

- TBC öncesi Aq 40 minimum 4 boss ve üzeri ve Nax için ise minimum 2 veya daha fazla kanat temizlemiş olmak ( zamanında )

Bu biraz ağır olmuş :) Ha çok kaliteliyiz kalitemizde adam alıcaz diyorsanız aq40 görmüş adam yerine immortal / undying/ malygos 6 dakika / 3drake (10man) gibi baba archivement lari yapmış adam arayın. aa pardon siz hala bu archivement yapmamıştınız değil mi? :) Sözün özü content temizlemek yetersiz. Yinede tüm iyi niyetim ile ümit ediyorum ki;istediğiniz oyuncu(ları) bulursunuz.

Şimdiden ulduar'da başarılar.Sevgiler

bu achievler için harraslıcam seni biliosun dimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

thewolfteam said:

3.0 gelmeden Sunwellde 3 boss kestik. Aytaç ın orada istedikleri pratikte kendisinin tbc öncesi mage ile yaptıkları tbc sonrasında ise warrioru ile yaptıklarıdır. Asıl komedi senin hiç araştırmadan burada yazman.

pardon kızma ama minimum 2-3 guild değiştirmiş olmak,

300 played time da dahil mi aytaç'ın yaptıklarına? :)

bide nie o yazmıo acaba pardon?

yani kaliteli oyuncu arayışınızı anlıyoruz ama kıstaslar böyle garip olunca doğal böyle cevaplar almanız
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian üzerine bu kadar gelmeye gerek yok.

Benim cidden merak ettiğim bir konu var. Aslında ne drama nede guild başlığınızı kirletmek istemiyorum soruma özel mesaj ilede cevap verebilirsiniz belki cevapa göre guildinize başvurucam.

Arkadaşımızın başvuru kriterlerine uyan guildinizde kaç oyuncu bulunmakta ? Yada en önceliklisi siz bu kriterlere sahip misiniz ?

Saygılar,
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:

Benim cidden merak ettiğim bir konu var. Aslında ne drama nede guild başlığınızı kirletmek istemiyorum soruma özel mesaj ilede cevap verebilirsiniz belki cevapa göre guildinize başvurucam.

Arkadaşımızın başvuru kriterlerine uyan guildinizde kaç oyuncu bulunmakta ? Yada en önceliklisi siz bu kriterlere sahip misiniz ?

Saygılar,

wtfownedlol
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:

Saygılar,

hmm cartel. eski ghazadan bir cok oyuncu barindiriyor. naxx en az 2 wing temizleme durumu ghaza zamaninda gerceklesmedi dogal olarak da bir cok oyuncu kritere uymuyor o zaman :)

aytac iyi adamdir hatta tbc basi mageini bizim bi arkadasa alirken gayet olu bir fiyata satacak kadar iyi biri ama guild isinde biraz asiriya kacmis gordum. nese basarilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:

Saygılar,

Sen Doomed bıraktığın gün ben karakterimi silerim belki guilde başvuru yapacakmış bizde yedik , sen şunu açık açık sölesene canımız sıkıldı trolllük yapalım dedik mesaj yazdık .Paticiğin meşhur iki trollü bir Blodhemn iki Dworgian .Size ne kardeşim adam istediği kriterde oyuncu bulur yada bulamaz. Sizimi gerdi cartelin derdi
Sosyal ağlarda paylaş

Adrassil said:
Darkthrone said:

Saygılar,

Sen Doomed bıraktığın gün ben karakterimi silerim belki guilde başvuru yapacakmış bizde yedik , sen şunu açık açık sölesene canımız sıkıldı trolllük yapalım dedik mesaj yazdık .Paticiğin meşhur iki trollü bir Blodhemn iki Dworgian .Size ne kardeşim adam istediği kriterde oyuncu bulur yada bulamaz. Sizimi gerdi cartelin derdi

Terbiyesizleşmenin lüzumu yok ben ilk bir iki mesajımda gayet mantıklı şeyler yazdım. Ve sonradan da ozii ye cevap verirken açıkladım ilk 2 den sonraki mesajları niye yazdıgımı istiosan gider okursun.

Adam istediği gibi kriterler belirler ama o kriterleri "kendi guild sitesinde değil de benim de üyesi oldugum paticik ortamında" yayınlarsa eleştirilmeye açık olmalıdır.

Tekrar ediorum, cartel gibi şu an başarılı gördüğüm bir guild liderinden "sanane başvurcaksan düşün bunları" gibi bi cevaptan daha fazlasını beklerdim o kadar. Başvurmayacağım için isterse daha fazla kriter arasın umrumda değil. Ama eleştirilerim düzgündü tekrarlıyorum ve amacım trollemek değil gördüğümü söylemekti o kadar.

Daha ne diyim sustum sustum hala dworgian dworgian. Benden daha çok dalga geçip trolleyen onca user var gidip onlara sataş sataşıcaksan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...