Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - CARTEL Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Ulduar patch'i için aşağıdaki özelliklere sahip kendine güvenen, sabırlı ve azimli arkadaşlar aranmaktadır. Alımlar sadece bazı classlar için ve sınırlı sayıda yapılacaktır.

- /played minimum 300 ve üzeri
- TBC öncesi Aq 40 minimum 4 boss ve üzeri ve Nax için ise minimum 2 veya daha fazla kanat temizlemiş olmak ( zamanında )
- TBC Hj, Bt full ve Sunwell için minimum 3 ve üzeri bossları kesmiş olmak (zamanında)
- WotLK Nax full, Maly, Sart+3D kesmiş olmak.
- Minimum 1 veya 2 guild değiştirmiş

arkadaşlar aranmaktadır, ilginen arkadaşlar başvuruları web sitesinden kabul edilecektir. www.cartelguild.net
Sosyal ağlarda paylaş

itouch said:
Ulduar patch'i için aşağıdaki özelliklere sahip kendine güvenen, sabırlı ve azimli arkadaşlar aranmaktadır. Alımlar sadece bazı classlar için ve sınırlı sayıda yapılacaktır.

- /played minimum 300 ve üzeri
- TBC öncesi Aq 40 minimum 4 boss ve üzeri ve Nax için ise minimum 2 veya daha fazla kanat temizlemiş olmak ( zamanında )
- TBC Hj, Bt full ve Sunwell için minimum 3 ve üzeri bossları kesmiş olmak (zamanında)
- WotLK Nax full, Maly, Sart+3D kesmiş olmak.
- Minimum 1 veya 2 guild değiştirmiş

arkadaşlar aranmaktadır, ilginen arkadaşlar başvuruları web sitesinden kabul edilecektir. www.cartelguild.net

afedersin ama gereksz kıstaslar olmuş.

mesela ben bc ile raiding e başladım. o zaman iyi bi oyuncu olsam ve size gelmek istesem bile kıstasa uymuyorum. direk iyi bi oyuncuyu elemiş oluosunuz. ve sebep ne? "nie bc öncesi oynamadın kardeşim sen" :)

veya oyuncu süper ama guildi önünde engel oldu sunwell yapamadı. iyi oyuncu yine down :)

sert bi yorum gibi gelebilir ama at gözlüğü takmayı bırakın bence.

kolay gelsin ayrıca :)
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
ee ben 3 account değiştirdim, teki vanilla, teki bc, teki de wotlk. nolacak şimdi :P

/failed

lol

edit: bide nie minimum 1 2 guild değiştirmiş olmak gerekio max olmasın o :D

edit2: 300 played = günde 10 saatten 2 yıl aralıksız oynamış olmak demek 1 gün kaçırmadan omg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...