Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Internet üzerinden iki kişi oynanacak oyun tavsiyesi arıyorum

Gunn

Öne çıkan mesajlar

İki arkadaş, dsl bağlantısı, akşamları bol boş zaman
ne önerirsiniz?

zamanında hatırladığım şeyler CM, heroes, jagged allience falan vardı. O zamanlar modemle karşıdakini çaldırarak fifa falan da oynuyoduk.

age of empires, heroes cm falan istemiyorum, illa strateji-menejerlik olmasına da gerek yok. gamespy ya da bi servera ihtiyaç duymayacak bi oyun olması lazım.

neler var?
Sosyal ağlarda paylaş

soldat oldukca eylencelidir 2 kişi
ezdim hahaha dersin:)[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
bak eski bi teknoloji var bu işler için. bi kesekağıdını alıyosun. içine sıçıyosun. (evet) sonra adamın paspasının üstüne koyup yakıyosun ve zile basıp kaçıyosun. adam kapıyı açıp üstüne basarak söndürmeye çalışıyo. herşey çok güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ut2004, ut2004, ut2004

fps düşmanı değilseniz beğenmeme ihtimaliniz olduğunu tahayyül edemiyorum, şu ara daha iyi bir online oyun var diyen de kusura bakmasın yalan atıyordur.. :)

ekleme: jagged alliance benzeri fallout tactics: brotherhood of steel var biz bayağı oynadık buradakilerle, ayrıca ut2004 oynarken teketek kapışmak hoşunuza gitmezse oyuna botlar koyarsınız ki bugüne kadar yapılmış en iyi botlar, insanları aratmıyor neredeyse..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Nisan 2004 19:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ut2004 çok iyidir eminim de, yani 10 kere ben onu öldürdüm 15 kere o beni öldürdü oldu bitti oluyor artık. Şöyle "dur çayımı koyup geliyorum" yazabileceğim keyifli bi geniiiiiş oyun olsun ister deli gönül. Fallout BOS güzel öneri mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

eu2 neydi?
medieval total war mp oynanabiliyor mu? yani sadece savaş değil stratejik aşaması da oynanıyor mu? o güzel gibi geldi bana.
bi de zed die by the sword nası bi oyun hiç duymadım.

(sam UT yi de deniycem, komisyon mu alıyosun napıyosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Die by the sword da multide ufak arenada kılıç kalkan birnbirine giriyorsun, yanlış hatırlamıyorsam 4 tane farklı ırk var seçebileceğin (baya farkediyor oynanışından tut da fiziksel avantajına kadar)
hiçbir ayrıntı yok oyunda bodoslama giriosun
asıl zevkli kısmı (ki zor kısmı oluyor aynı zamanda) kılıcı mouse ile sallıyorsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

eu2 ise europa universalis 2
tarihsel bir oyun , değişik tarih aralıklarında oynayabiliyorsun
strateji, turn based değil ama rts gibi hızlı bir oynanış da gerektirmiyor, zaman konusunda gayet rahat bir oyun
biraz kompleks bir oyun, şahsen onun yerine 2. dünya savaşı versiyonu olan (yapısı baya farklı ama aynı tip) hearts of iron ı tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gunn, 28 Nisan 2004 19:46 tarihinde demiş ki:
ut2004 çok iyidir eminim de, yani 10 kere ben onu öldürdüm 15 kere o beni öldürdü oldu bitti oluyor artık. Şöyle "dur çayımı koyup geliyorum" yazabileceğim keyifli bi geniiiiiş oyun olsun ister deli gönül. Fallout BOS güzel öneri mesela.

bu mesajı görünce aklıma risk, özellikle Risk II geldi..[signature][hline]"It's amazing how everytime you open your mouth, you prove that you're an idiot!"
Vegeta - DBZ

Sosyal ağlarda paylaş

europa universalis 2, hearts of iron, victoria gibi paradox entertainment oyunları oynayacaksanız ille ki en son yamaları yükleyin ama yoksa birşeye benzemez:

eu2: 1.08
hearts of iron: 1.06
victoria: 1.03

ekleme: bu yamaların hiçbiri kırak istemiyor bilginize..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Nisan 2004 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya biz deliler gibi oynuyoduk bi ara.
Nhl 2002-2003-2004 serileri
Nba 2003-2004
Warlords Battlecry 1-2 şiddetle tavsiye ediyorum
Age of Myth
Age of Empires 2
Age of Wonders 1-2
Fifa 2002 veya World Cup
Stronghold(şiddetle tavsiye 2)
bak ben bunları oynuyodum direct ipden 56kyla takır takır çalışıyodu.
Ama Tavsiyem Warlords Battlecry o kadar çok ırk ve o kadar çok renk warki oyunda özellikle heronun her oyunda aynı olması onu geliştirmeye çalışman çok ayrı bir zewk.
Tavsiyem Warlords Battlecry'ı çok kişi oynaman yönünde.
Hatta Paticik olarak kendi aramızda oynasak çok mutlu olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rise Of Nations
Age Of Empires 2

2 arkadaş beraber tek tarafı kontrol ederek oynarsınız bayağı bir leziz oluyor.
Karşıya max. derece de düşman ve zorluk derecesini ayarlayın kafanıza göre.

Bayağı eğlenirsiniz.[signature][hline]I wish none of this had happened.Sometimes I wish I was dead, and recognize I never wished I was dead.I wish everyone else was dead.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Nisan 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
ekleme: bu yamaların hiçbiri kırak istemiyor bilginize..

sam anlamadım sen şimdi bize kopya oyun kullanmamızı mı öneriyorsun :)
*ses kayıt cihazını, ve yakasındaki düğme kamerayı açar*
Sosyal ağlarda paylaş

die by the sword'un güzelliği, simulation mode'da kılıcı mouse ile sallıyosun. çok yorucu ama çok zevkli. ne bileyim, adamın bacaklarını kollarını koparabilirsin. öyle koftiden değil, bacağı kopan adam zıplayarak devam eder, ikisi birden koparsa bacaksız sürünür falan. simulation olmayan mode seçilirse (arcade?) önceden simulation mode'da hareket kaydedilip oyun sırasında uygulanabiliyo falan.

çok gerçekçi.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...