Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Ghaza Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Trias said:

IC 4/12 temizlendi
Serverda 2. olarak http://www.wowhead.com/?achievement=4613
achivementini hem 25 hem 10 mande yaptık.

IC ve Anub HC için

Elementel Shaman
Mage
Tank/DPS DK
Moonkin druid

İhtiyacımız vardır

www.ghaza.org veya oyun içinden Trias/Yolcu/Forgiven

lol "druidimiz çok fazla var" demiştin geçenlerde hayırdır :D
Sosyal ağlarda paylaş

Update:

IC 4/12 temizlendi
Serverda 2. olarak http://www.wowhead.com/?achievement=4613
achivementini hem 25 hem 10 mande yaptık. (Bu haftada yaptık :))

IC ve Anub HC için

Elementel Shaman
Holy Paladin
Moonkin druid
DPS DK

İhtiyacımız vardır

www.ghaza.org veya oyun içinden Trias/Yolcu/Forgiven
Sosyal ağlarda paylaş

Halil önce lafını bil konuş lütfen .Kimin kim olduğunu biz çok iyi biliyoruz ,nedir o mahalle karısı lafları yakışmamış sana.

Ghaza oyuna ara verdiğinde oyunu bırakan ben değildim sendin. Sonra sen oyuna geri döndüğünde hiç bir guildte yer edinemedin hep huzursuzluk çıkardın atıldın guildlerden.Onun için bildiğin bişi varsa söle burdan herkes görsün yok sadece ortamı bulandırmaksa amacın sus kendini rezil etme
Sosyal ağlarda paylaş

hailandkill said:

ben ağzımı açınca bundan 2 mesaj önce olduğu gibi yine pm kutum dolacak o yüzden susuyorum buradan anlatmam onu diyeyim

Merakla bekliyoruz ,kimseye pm filanda göndermedim bunuda çok iyi biliyorsun, neymiş rahatsızlığın buraya yazda herkez görsün öğrensin.Ne yapmış Ghaza acaba ? itemı dağıtmış guild master kafasına göre ,yoksa adammı kayırmış kime haksızlık yapmış Ghaza yöneticileri . Söylede herkes bilsin .

Bizi başka guildlerle karıştırma halil ,biz bu oyun başladığından beri aynı cizgide hareket eden bir guildiz. Bu guildte kimse bu güne kadar haksızlığa uğramamıştır bizi kötülemeye çalışanlarında yarası vardır bir şekilde ,yaa yetersiz oyunculuğu yüzünden raidlere alınmamıştır yada çekemiyodur bizim duruşumuzu ,başarımızı.

Başka bir sorunu olan gelsin buraya yazsın ,çıkıpta senin gibi "sölersem bi ton laf söylerler bana" tarzı yazılar senin gibi yarası olanların niyetini gayet iyi belirtiyor. Amaç bok atmak başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...