Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Saints of the City Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

cemcemilay said:

Server böcükleri sizi :)
Olm hala sıkılmadınız mı server değiştirmekten?

Server history of SOTC:
Burning Legion - Magteridon
Magteridon - Xavius
Xavius - ..................... bööle uzuyo işte:)
Başladığınız yere gidiyonuz hadi hayırlısı...
Bazen düşünüyom da bu server değiştirme hadisesinde blizz sana % pay veriyo mu :P

4 yılda normaldır gittiğimiz server ı kurutuyoruz işte :)yarımız yabancı olunca mecbur bu tarz serverlarda oynadık ama artık sadece turk olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

Burning Legion a geçiş işlemi başladı bir kısım bugün ve yarın geçiyor 20 gün içinde toplamda 24 kişi geçmiş olacak...

Burning Legion da eskisi gibi yine hardcore oynamaya başlıyoruz. Progress için bizimle olmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip arkadaşları bekliyoruz.

Oyun yeteneğinize ve bilginize güveniyorsanız 20 yaş üzerindeyseniz sizde sıcak bir aile ortamının olduğu saygının arkadaşlığın gercekden var olduğu fakat profesyonel bir kadro ile oyun hayatınıza devam etmek istiyorsanız Türkiyenin en eski ve en köklü guildlerinden biri olan SoTC 'nin kapıları sizlere Burning Legion sunucusunda sonuna kadar açıktır..

SOTC OFFICER KADROSU

Not: Mimironda roketden kaçın yeter :P
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

Oyun yeteneğinize ve bilginize güveniyorsanız 20 yaş üzerindeyseniz sizde sıcak bir aile ortamının olduğu saygının arkadaşlığın gercekden var olduğu fakat profesyonel bir kadro ile oyun hayatınıza devam etmek istiyorsanız Türkiyenin en eski ve en köklü guildlerinden biri olan SoTC 'nin kapıları sizlere Burning Legion sunucusunda sonuna kadar açıktır..

SOTC OFFICER KADROSU

Kusura bakma biraz alınacaksın hatta kızacaksın belki ama birşeyler söylemek istedim.

Sotc gaming logonuzu görünce şöyle bir bakayım dedim. Ciddi ciddi profesyonel bir guild zannettim ki sende öyle söylemişsin profesyonel kadro oyun yeteneğine güvenenleri bekliyoruz vs. Dedim aa ne güzel türk oyunculardan kurulu pro gamer olan iddalı bir guild kurulmuş.

Baktım ki Ulduar 25m bile temizleyememişsiniz ne profesyoneli ne kendine güveni ne gamingi allah aşkına :) Kendi halimizde bir guildiz falan yaz bari, tanıtımınız çok abartı olmuş.

Bol şanslar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras, Saints of the City ismini duydun mu bilmiyorum ama duymadığını düşünüyorum şu yazdıklarından sonra. Saints of the City 4. yılını doldururken hala hiç bir drama yaşamamış, hiç bir tatsızlık çıkmamış bir guild. Kusura bakma ama bir arada 4 yıl geçirip de hala aktif olarak raid yapabilme kapasitesinde olan başka bir guild bilmiyorum ben(Türk guildi kisvesi altında). Tüm Türk guildleri parçalanır yeni isimler altında açılırken sanırım ismi değişmeden, memberları dağılmadan ayakta kalan ve üstüne üstlük kadrosunu genişletebilen tek Türk guildiyiz.

The Maelstromda oyuncu eksiğimiz olduğu için daha önceki okumadığını düşündüğüm sayfalarda da belirtildiği gibi Burning Legion serverine migrate ediyoruz şu anda. Ulduar contenti ranged dps olmadan, çoğu zaman raidlere 2-3 tane elemental shaman, shadow priest alarak spot doldurmak suretiyle progress yaptık. XT'yi kestiğimiz gün (ilk nerften önce kestik galiba) sanırım raidde AoE yapanlar DK'lardı, işin sana daha da ilginç gelecek tarafı clear kill'lerle aldık tüm first killerimizi, progress yazılarında görebilirsin, first killerla beraber aldığımız achievementleri.
Herşeyi geçtim zaten son 1 aydır doğru düzgün raid de yapamıyoruz. (Bu arada canı sıkılan 10 memberimiz, Yogg-Sarona kadar 10m contenti temizledi yanılmıyorsam 2 akşamda)

Sana belki bunlar birşey ifade etmeyecektir yine, bilmiyorum hangi guilddesin ama biz gerçekten eğleniyoruz burada, daha önce SotC ismini duymuş herkes de neler vaad ettiğini az çok bilir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

tinu said:

SOTC OFFICER KADROSU

Kusura bakma biraz alınacaksın hatta kızacaksın belki ama birşeyler söylemek istedim.

Sotc gaming logonuzu görünce şöyle bir bakayım dedim. Ciddi ciddi profesyonel bir guild zannettim ki sende öyle söylemişsin profesyonel kadro oyun yeteneğine güvenenleri bekliyoruz vs. Dedim aa ne güzel türk oyunculardan kurulu pro gamer olan iddalı bir guild kurulmuş.

Baktım ki Ulduar 25m bile temizleyememişsiniz ne profesyoneli ne kendine güveni ne gamingi allah aşkına :) Kendi halimizde bir guildiz falan yaz bari, tanıtımınız çok abartı olmuş.

Bol şanslar.

??? ulduar temizlemek için yeterli kadroya sahip olman gerekir arkadaşım bizde ulduar temizlemek için ihtiyacımız olan pro oyuncu arıyoruz dedik... abuk sabuk tiplerle ulduarda wipe yemeyelim dedik .. kendimize güven meselesi ile ulduar ne alaka sana veriyim 15 tane pro oyuncu üstünede topla veletleri temizle bakayim ulduar ı temizleyebiliyormusun?

Biz haftada sadece 3 gün ve 4 er saat raid yaparak ulduar25 9 boss kestik ki eksi serverımızda 14 15 yasında coluk cocuklar abuk sabuk isveclilerle yaptık. Zaten BL ye geçişimizde ki sebeb de oyunu bilen türklerle oyun oynayıp progress yapmaktır.

Tanıtım iddalı olmuş diyorsun biz grup olarak evet iddalıyız ne var bunda?? 4 yıldır oynuyoruz bu oyunu kadromuzdaki mevcut insanlar classını bilen yaşını başını almış düzgün insanlar knight online dan gelme çoluk çocuk değiliz bu da bizi iddalı yapar! bizim gibi iddalı başka oyuncularda varsa progress yapmak adam gibi oyunu bilen oyuncularla oyun oynamak isteyen guildimize bekleriz dedik.. ve yine diyorum oynamayı bilen pro bir kadroyla progress yapmak isteyenleri bekliyoruz!
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

benmi yanlış hatırlıom yoksa böle bişi olmadımı zamanında hemo xaviusdayken mature kadroyu bırakıp kendi çapında guild kurmadımı sırf HARDCORE takılacaz diye

tbc geldiğinde sotc olarak oyunu bıraktık wotlk de tekrar toplantık tabı sotc ye ara verdiğimiz o dönemde heno ve yine oynamak isteyen ispanyol kadro oynadılar hem kendılerı guıld kurup hemde baska guıdlerde... sotc tekrar toplanıyor dediğimizde saga sola dagılmıs oyunu bırakmıs yada baska guıldlerde devam eden eski arkadaslar guıldlerın cıkıp tekrar sotc altında toplandık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben biraz objektif şekilde ifade ettim alınacağınızı düşünmedim her ne sebeple olursa olsun bir guild mevcut contenti bu sürece kadar temizleyemiyorsa yönetimsel hatalar yapmış demektir. naxx sonrası bunca süre vardı bunu öngörmeniz gerekirdi. ben iyi niyetle söyledim alınma bundan ünlemler koymana gerek yok ki.

Sadece tanıtımı abartılı yaptığınızı söyledim gaming pro kadro vs duyunca farklı algılanıyor bir an için.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

Ben biraz objektif şekilde ifade ettim alınacağınızı düşünmedim her ne sebeple olursa olsun bir guild mevcut contenti bu sürece kadar temizleyemiyorsa yönetimsel hatalar yapmış demektir. naxx sonrası bunca süre vardı bunu öngörmeniz gerekirdi. ben iyi niyetle söyledim alınma bundan ünlemler koymana gerek yok ki.

Sadece tanıtımı abartılı yaptığınızı söyledim gaming pro kadro vs duyunca farklı algılanıyor bir an için.

hocam sen benim yazdığımı okudunmu??? bence bi daha bi oku adamın yoksa serverın kötüyse olan adamlarda ulduar kapasıtesı kaldıracak oyuncular değilse nasıl bitirirsin zaten bitirmek için o serverdan baska server a migrate ediyoruz... tanıtımı abartılı felan değil bana biz kendi kadromuzun ki 16 17 kişi kadar oyuna hakim oyuncular olduğumuzu pro oyuncular olduğumuzu üstüne basa basa söylüyorum ki bizi az cok tanıyanlar bilir bizide şimdi bizim gibi pro oyuncular arıyoruzki progress yapalım bilmem şimdi anlatabildinmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş tanımıyo bizi wow a yeni başlamıs belli ama neyse üstüne gitmeyin cocugun yazık oda zamanla öğrenir bilir Sotc nedir ne yapmıs nekadar süredir devam ediyo onun için böle polimiklere gerek yok sanada arkdaşım wow hayatında basarılar dileriz polikmik yaratmazsan seviniriz....

Icco
Sosyal ağlarda paylaş

:P yeni başlamış dediğin kişi top 15 bir guildde oynuyor ama böyle polemiklere gerek yok ben sizi küçümsemeye kalkmadım sende aynısını yapmaya kalkmamalısın.

Türk guildlerinde oynamadım o yüzden kim olduğunuzu bilmiyorum. Gamingli ssler görünce aa profesyonel bir oluşum diye düşündüm mesajda da bu ibareler geçince çok iyi türk guidleri böyle oluşumlara imza atıyor diye düşündüm ama araştırınca öyle çıkmadı.

self pwnage falan değil. Alınacağınızı tahmin ettim ama bu denli tepki vereceğinizi tahmin etmedim ifade etmek istediğim oydu. Ben kötü birşey demedim sadece kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeye çalışmışsınız gibi geldi tuhaf karşıladım. Celallenmeye gerek yok iyi eğlenceler size :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hala anlamadım, hakkında hiç birşey bilmediğin bir guildin nasıl olduğundan farklı göründüğünü söylüyorsun? Hala açıp da okumamışsın öteki sayfaları.

International guildlerde 20-30ms'li Türkiye'deki hiç bir dertten muzdarip olmayan insanlarla progress yapmak dert değil. Ben de boulderfistte aylarca wipe yiyip daha sonra international guildle 1 haftada bt temizledim.

Şu an madem bilmiyorsun Türk guildlerinin durumunu toplamda Ulduar 25 temizleyen guild sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

Bir de bilmiyorum profesyonellikten ne anlıyorsun ama profesyonellik 7/24 WoW oynayıp Ulduar'da progress yapmaktan ibaret değil ne yazıkki.

Yazındaki yanlışlar hakkında uzun uzun yazardım ama gereksiz olacak. Ne biz seni tanıyoruz, ne sen guild hakkında herhangi bir bilgiye sahipsin Ulduar 25m temizleyemediğimizden başka.
Eğer herhangi bir Türk guildiyle tecrüben yoksa uzatma bence çünkü işler "dkp'mi basarım, itemimi alırım, baktım raide almıyorlar /gquiti çakarım." mantığıyla yürümüyor yerli guildlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

:P yeni başlamış dediğin kişi top 15 bir guildde oynuyor ama böyle polemiklere gerek yok ben sizi küçümsemeye kalkmadım sende aynısını yapmaya kalkmamalısın.

Türk guildlerinde oynamadım o yüzden kim olduğunuzu bilmiyorum. Gamingli ssler görünce aa profesyonel bir oluşum diye düşündüm mesajda da bu ibareler geçince çok iyi türk guidleri böyle oluşumlara imza atıyor diye düşündüm ama araştırınca öyle çıkmadı.

self pwnage falan değil. Alınacağınızı tahmin ettim ama bu denli tepki vereceğinizi tahmin etmedim ifade etmek istediğim oydu. Ben kötü birşey demedim sadece kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeye çalışmışsınız gibi geldi tuhaf karşıladım. Celallenmeye gerek yok iyi eğlenceler size :)

arkadaşım hala kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeye çalışmıssınız diyorsun !! yan anlamıyorsun ya ben anlatamıyorum farklı felan göstermiyoruz arkadaşım biz iddalıyız bu oyunuda iyi oynuyoruz ve kendimiz gibi iyi oyuncular arıyoruz yani bunu anlamak bu kadar güçmü!!!!

Yazdığımız yazıda biz ulduarı sildik süpürdük imba progress yaptıkmı yazmısız? Yoksa biz pro oyuncularız ve pro oyuncular arıyoruzmu demişsiz? arasındaki farkı anlamak güçmü senin için!
Sosyal ağlarda paylaş

Top 15'te olan bir guildde oynadığın için bilirsin. Progress yapabilmek için her raid saati online olabilen 25 kişi gerekir. Bu 25 kişi Ulduar progresindeki tüm bosslar için ayrı şekilde belirlenir. Bazen dpsi çok, bazen healeri fazla insan alınır ki fiks 25 kişi her bossu bitirebilseydi guildlerde 30 dan fazla insan olmazdı. Türk guildlerinin dezavantajı dedikleri gibi ms sıkıntısı ve adam sıkıntısıdır.

Evet SoTC profesyonel oyun davranışını 4 yıldır sürdüren, her gittiği serverın progress listesinde yer almış, deneyimli ve hemen hemen 25 yaş üstü bireylerden oluşur. Bu nedenledir ki kendilerini pro görüp, buraya kendilerine uygun insan aradıklarını belirtmişlerdir.

Ben de aralarındaydım ama işim ve ailevi nedenlerim nedeniyle raidlerine ayak uyduramadım. SoTC'de her zaman güzel zamanlarım oldu, ki yabancı guildlerde dahi tartışmalar yaşanır, oyundur, normaldir.

Sadece Türk oyunculardan kurulu olmak isteyen bir SoTC, progress için adam bulamayıp serverını değiştiriyorsa, kendisi gibi bu oyunu hala seven ve ciddiye alan insanlar aradığını gösterir. Aksi olsaydı şimdiye kadar 10 kere dağılmışlardı.

%90'ı yabancı guildlerde oynayıp, top 15 guildlerden birinde olmak nasıl sana zevk veriyorsa, SoTC tamamı türklerden oluşan bir grup olup bunu böyle başarmak istiyor, kendisi gibi oyunu pro oynayabilen insanları da çağırıyor. Ulduar temizlemiş top 15 guildteki ms ortalaması, yaş ortalaması, doğal olarak progresin çok etkileyen faktörler. SoTC kendi kafa yapısına uyacak 25 yaş altı insanları da kabul eder ama kalitesini düşürmez. Onları kendi seviyesine çekmeye çalışır, başaramayan ayrılır.

Sitede olsun, SoTC yönetiminde olsun oyunu her zaman ciddiye alan, beraber orada zaman ve emek harcayan insanlara saygı duyan insanların oluşturduğu bir grup var ortada. Keşke onları küçümsemek yerine tamamı Türklerden oluşan böyle bir yapıya ve bu kadar sıkıntıyla bir şeyler yapabildiklerini gösterdiklerine saygı gösterebilseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

Size kızıyorum beyler birde adamı ciddiye alıp bu kadar üzerine düşüp anlatıyorsunuz ? Ben sizleri biliyorum hanginiz guildden çıkıp realmin önde gelen guildlerine girmek isteseniz hemen kabul edilirsiniz.. Benim tanıdığım sotc officer , cl ve bazı raider oyuncuları zaten direk en iyi guildlere girip hemen üstünü başını dizebilecek kapasitede oyunu ciddiye alıp başarı ile oynayan insanlardır..

Kalkıp bir tane delinin '' siz kendinizi olmadığınız birşey gibi göstermişiniz '' demesine takılıp uzun uzun postlar yazmışsınız.. Arkadaş çok biliyorsa burada troll yapacağına çıkar ''Top 15 '' guildinden kurar 1 tane türk guildi temizler uludarı sonra burada gelip bizleri eleştirebilir..

Ama yabancı guildlerde hardcore oynayabilen kaliteli 25 adamlar zaten uludarı temizlemek zor olmuyor..
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir iki birsey yazim istedim, 2006 yazinda 3-4 ay da olsa sotc de bulundum, gercekten turk guildleri arasinda en iyi guild bence de, hatta daya iyisi yoktur bence, cok takip etmiyorum ama, sanmiyorum. iyi derken sadece oyun icinde pve de yaptiklari progress den de bahsetmiyorum, gerek ventrioladai arkadaslik ve muhabbetler, gerek oyun icindeki muhabbetler, sakalasmalar, ben cok zevkli bir 3 ay gecirmistim yani sotc ile 2006 yazinda, sonradan pve yapmayi biraktim flm ayrildik ama olur o kadar. ama kisaca sunu soylim bence overall bakilirsa cok basarili bir guild, ve eskiye de dayandigi icin bilinen bir guild, basarilarinin devamini dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:

ben bir iki birsey yazim istedim, 2006 yazinda 3-4 ay da olsa sotc de bulundum, gercekten turk guildleri arasinda en iyi guild bence de, hatta daya iyisi yoktur bence, cok takip etmiyorum ama, sanmiyorum. iyi derken sadece oyun icinde pve de yaptiklari progress den de bahsetmiyorum, gerek ventrioladai arkadaslik ve muhabbetler, gerek oyun icindeki muhabbetler, sakalasmalar, ben cok zevkli bir 3 ay gecirmistim yani sotc ile 2006 yazinda, sonradan pve yapmayi biraktim flm ayrildik ama olur o kadar. ama kisaca sunu soylim bence overall bakilirsa cok basarili bir guild, ve eskiye de dayandigi icin bilinen bir guild, basarilarinin devamini dilerim.

Demekki bazı insanlar için guild sadece item alıp progress yapabildiğin bir yer değil, farklı insanları tanıyıp yeni arkadaşlıkların ve dostluğu başladığı yer olabiliyor..Ben sotc vanilia / tbc zamanını bilmiyorum wotlk de katıldım Burning legiondan beri tanıdığım arkadaşım Henorex in askere gideceği için verilen party e gittim.. Ve muhabebitimizi oyun dışına çıkarıp çok ama çok çok fazla eğlendik. Şuan bende artık sotc member değilim. Zaman ne gösterir bilmiyorum ama sotc taki abilerim , ablalarım ve kardeşlerimi unutmayacağım gün gelir belki tekrar oynarız beraber ..
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

"top"15 olmuşsun da adam olamamışsın. oyunun niye oynandığını hiç anlamamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...