Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Saints of the City Guild Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Aililath said:

hayır Top 15 nedir ben onu anlamadım? Guildin world ranki 23 olsaydı ben Top 23 teki bir guilddeyimmi dicektin.

p.s: Sotc ile alakam yoktur ama "Sen benim kim oldumu bilionmu, TOP 15 olol" diyince flame'i verim dedim.

p.s2: Bi zamanlar Pop 10 diye program vardı, hatırlarmısınız?

off gulmekten oldum yaw top15 guildi nedir yaw yok pop 10 da olsan ne olacak onemli olan ilk sirada olmaktir bazende ikinci ucuncunun adi bile bilinmez gerisi yalan
Sosyal ağlarda paylaş

ulen guild baslığımın haline bak! dağıtmayın konuyu adam arıyoruz biz..:)

BL de olup ulduar da mimironun roketlerinden kaçabilecek 20 yaş ve üstü, kardeşim ben bu oyunu oynarım classımın uzmanıyım diyen... en az t7.5 giyimli arada bi nevızade de rakı/balık raidlerine katılabilecek delikanlılara ihtiyacımız var... ilgilenenler bize ulaşsın....
Sosyal ağlarda paylaş

online adamımız mı yok ? baska serverda oynuyosun herhalde aç bak bakim armoryden check et oyuna gir saints yaz ki 9 tane arkdaşımız migrate sürelerinin dolmasını bekliyolar lütfen işi olmayan yazmasın bizim guild topiginin altına sinirleniyorum ıcco www.sotc-gaming.com ...
Sosyal ağlarda paylaş

Felluca said:

online adamımız mı yok ? baska serverda oynuyosun herhalde aç bak bakim armoryden check et oyuna gir saints yaz ki 9 tane arkdaşımız migrate sürelerinin dolmasını bekliyolar lütfen işi olmayan yazmasın bizim guild topiginin altına sinirleniyorum ıcco www.sotc-gaming.com ...

töbe bana ne bagırıyosun ben sadece gördüğümü söyledim gece baktım 1 tane online vardı armoryden baksam ne olucak 3-4 gün önce baktım 4 online vardı aksam dun gece 1 civarı baktım 1 online vardı demek istediğim su burda 3 tane falan turk guild kurdular yeni ulduar için yığıldı oralara millet burda yaptıgınız guilde alım yapıcaz pek işe yaramaz oyun icinden adam bakın
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

Felluca said:

töbe bana ne bagırıyosun ben sadece gördüğümü söyledim gece baktım 1 tane online vardı armoryden baksam ne olucak 3-4 gün önce baktım 4 online vardı aksam dun gece 1 civarı baktım 1 online vardı demek istediğim su burda 3 tane falan turk guild kurdular yeni ulduar için yığıldı oralara millet burda yaptıgınız guilde alım yapıcaz pek işe yaramaz oyun icinden adam bakın

Cumartesi ve Pazar günü geçmeye başladık server a daha yeni yani bu yüzden su an gördüğün onlıne sayı seni yanıltmasın daha gelecek olanlar var onlarla beraber 20+ olucaz.. server içinden adam aramıyoruz çünkü her önümüze geleni almak istemiyoruz.. yani hemen 25 30 kişi olalım ulduar yapalım diye bir kaygımız yok.. yeterli seviyede bizimle ciddi şekilde oynayacak kapasitede oyuncular arıyoruz bu sebeble öncelikle çevremizde bizi tanıyan bilen insanların yönlendirmeleriyle oyuncu bakıyoruz... Umarım açıklayıcı olmuştur senin için..

Oyunda görüşmek üzere :)
Sosyal ağlarda paylaş

Migrate sonrasi az online gözükmesi normaldir. Yani gecenin 1'inde yeni migrate yapmis guildde 30 online mi bekliyosun hakan :) En az 2 hafta ister guildin toparlanmasi. Istedigi kadar guild kurulsun, her kurulan guild ayni istikrari sagliycak diye kaide yok.
Her neyse deniz hepinize basarilar simdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler,

@Hozceri, şu arkada sayfada kalan arkadaş guilddeki insanların sinirlerini gerdi normal olarak. Şu an 20+ 80lvl var guildde altlarımızla beraber. 12-13 kişi onlineız genelde, 8-9 kişi de henüz geçemedi. Onların gelmesiyle beraber 20+ olacağız ve daha sağlıklı bir şekilde devam edebileceğiz alımlara.

Şu an 25m kadromuz tam olmadığı için her geçen de sürekli online değil, ailelerine vakit ayıranlar, final dönemi olanlar vs. var geçmiş kişiler arasında. 1-2 haftaya raid kadromuzu topladığımızda bir çok problem kalkacak ortadan zaten. Sonra da yogiyi keseriz, herkes rahatlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana söyle anlatayım hakancığım bu arada ben Arda(Moonstrike) maelstrom serververinde kalan ve gelecek olan 9-10 arkadaşımız var. Onlarında gelmesiyle planladığımız rakama ulaşmış olacagız. Armory her zaman güncel olmayabiliyor sende biliyorsun şu an geçiş aşamasında olduğumuzdan ve bu yüzdende raid yapmadığımızdan aynı anda online olmanında pek anlamı yok. :)
Sosyal ağlarda paylaş

AKINCILAR said:

Migrate sonrasi az online gözükmesi normaldir. Yani gecenin 1'inde yeni migrate yapmis guildde 30 online mi bekliyosun hakan :) En az 2 hafta ister guildin toparlanmasi. Istedigi kadar guild kurulsun, her kurulan guild ayni istikrari sagliycak diye kaide yok.

Kamyoncularla aran nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

bonesoul said:

tinu said:

TambourineMan said:

quality > quantity B)

adam bulmak kolay ama kaliteli, olgun olanını bulmak zor bide bu türk olacak :)

çok değil 7-8 tane bu dediğinden bulsak yeter bize :)

bonservisim yüksek yoksa gelirdim

ne olcak abi kaçırırız sen bize imza at, öderiz tazminatını..
Sosyal ağlarda paylaş

Alpgiray said:

AKINCILAR said:

Kamyoncularla aran nasıl?

Seni soruyorlardi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ulen bi adam gibi ilan verdirtmediniz ha...:)

20 yaş ve üstü, kardeşim ben bu oyunu oynarım classımın uzmanıyım diyen... en az t7.5 giyimli arada bi nevizade de rakı/balık raidlerine gelirim, uyumluyum , oyunu ciddiye alır ama öncelikle eğlenmek için oynarım diyenlerdenseniz ,
Tank ve Warrior spotu dışında bu özelliklere uyan arkadaşları ailemize bekliyoruz.

Müracat siteden www.sotc-gaming.com yada oyun içinden Tînu bana ulaşabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

BL ye geçiş işlemi büyük oranda tamamlandı , şu an için online 20+ civarındayız , bu zamana kadar boş durmadık ulduar 10 da hardmode lara basladık xt ve ıron ı hardmode indirdik, hodir de %5 de wipe yedik bıraktık bu gece iner yani boş durmadık, hatta dvoturk.com u çıkardık ortaya :), ama artık 25 liklere başlamamız lazım, BL de olup ulduar 25 için gear seviyesine sahip arkadaşlar arıyoruz.. Gelmek isteyenler oyun içinden burdan bana yada oyun içinden icco ya ulaşabilirler.. Özellikle caster ve healar arıyoruz!

Saints Of The City
www.sotc-gaming.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...