Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

Luxor said:
oblivion: gözümüzü hücrede açarız, önümüzde parmaklıklar, sonra hapisten kaçarız.

fallout3: gözümüzü doğumhanede açarız, sonra önümüzde kreşin parmaklıkları, sonra vaulttan kaçarız.

oblivion: tiber septim in oğlu jauffreyi bulmak ana questimizdir oyuna başlarken.

fallout3: vaulttan kaçan babamızı bulmak ana questimizdir oyuna başlarken.

oyunda daha ileri gitmeye vaktim olmadı henüz, ama nedendir bu benzerlik demeden de yapamadım. daha orjinal bir fikir bulamazlar mıydı?

cami önünde mi başlayacan tabi vaultta başlayacan
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:
oblivion: gözümüzü hücrede açarız, önümüzde parmaklıklar, sonra hapisten kaçarız.

fallout3: gözümüzü doğumhanede açarız, sonra önümüzde kreşin parmaklıkları, sonra vaulttan kaçarız.

oblivion: tiber septim in oğlu jauffreyi bulmak ana questimizdir oyuna başlarken.

fallout3: vaulttan kaçan babamızı bulmak ana questimizdir oyuna başlarken.

oyunda daha ileri gitmeye vaktim olmadı henüz, ama nedendir bu benzerlik demeden de yapamadım. daha orjinal bir fikir bulamazlar mıydı?

ee insanlar doğuyor ya ondan belki gözünü doğumhane de açmışsındır. falloutun olayı hiç orjinallik olmadı ki diyalogudur atmosferidir. göndermeleridir. yoksa 80 lerde yapilmiş olan herşey zaten nükleer savaş sonrasıyla ilgilidir.
vaultsuz fallout'ta kolpadir.

bone abi enclave basitçe bildiğin insan faşistler. dünya savaşı öncesi amerikan hükümetinin dönüştüğü şey ikinci oyunda anlatiyorlar baya planlari daha fazla bişi istersen atarim özel mesajtan ama genel olarak bu adamlar wasteland'de bulunan tüm insanların 'insan olmadığını' kabul ediyorlar. amerikancılar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
simulatörde adam öldürünce karma kaybediyorsunuz ya ötesi var mı.

hiç karma kaybetmeden, aksine karma kazanarak çıkma şansın mevcut simülatörden.

ha bu arada oyunda çok hoşuma giden iyi olay oldu, karakterini yaparken özenmeden hazırlayıp sonra içine oturan arkadaşlara: estetik cerrahi ve kuaför mevcut oyunda belli bir yere kadar ilerleyince. ;)

mini-game'ler çok güzel, mass effect'in frogger'dan sonra ilaç gibi geldi. radyolar mükemmel, dinledikçe daha çok hastası oldum.

This is your President Henry.. HAHAHAHA! I GOT YA!

love is the liveliest, life is the loveliest,
waaaay baaack hoooome!
Sosyal ağlarda paylaş

o acidan bakarsak fantezi turunun %90 i yalan

kotor:gozumuzu gemide acariz gemiden kacmaya calisir indigimzi gezegende bastila denen jedi in izini arariz

kotor2:gozumuzu bir madende acariz ordan kacip jedi konseyinin pesine duseriz

BG2: gozumuzu irenicus denen totos un dungeonda acariz ordan kacip imoen i kurtarmak icin yola duseriz

star wars:droidler gemiden kacip ben kenobinin pesine duser sonra hep beraber leia nin pesine

falan filan

saatlerce uzatirim devam etsem

elestirinde mantikli olun elestirirken biraz
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
[

Sen olayı kavrayamamışsın. Bak senin için baside indirgiyim biraz. Şimdi sen fallout 3 oynayıp 10mm tek mermi ile adam kafası koparıyorsun ya hah işte o işi yaparken irl karma kaybediyorsun.

Badthesta denen moralfag adamların mantığı bu
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Sam said:
[

Sen olayı kavrayamamışsın. Bak senin için baside indirgiyim biraz. Şimdi sen fallout 3 oynayıp 10mm tek mermi ile adam kafası koparıyorsun ya hah işte o işi yaparken irl karma kaybediyorsun.

bence sen karma mevzusunu kavrayamamışsın
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sırada ben hiç rastlamadım. Oyunda hiç eski efsane silahlardan birine rastlayan oldumu ?

Bozar, jackhammer, turbo plasma (bir custom plasma var ama turbo plasma gibi değil ie reduced ap falan), gauss rifle, ykz pulse rifle, vindicator falan hiç rastlamadım. Yokmu yoksa ben mi bulamamışım ?

Varsa yoksa combat shotgun
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

evet yani ai npc kafası koparmakla simülatördeki avatarının yaşadığı dışında algılayabildiği gerçek bir hayatı olmayan çocuğu ağlatmak aynı şey. dur baside indirgeyelim biraz: matrix'te vurduğu askerler/polisler karma kaybettirmemeli neo'ya değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

simülatörde öldürdüğün insan gerçekten ölüyor, "pc'yi kapayıp çıkıp sahilde gezeyim" diyemiyor oradaki insanlar, sanal bir ortam olduğunun bile farkında değiller. gerçek sanıyor hepsi yaşananları. benim oyunda yapay zeka npc öldürmemle uzaktan yakından zerre kadar alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Rivet City'e sanırım en kolay şu şekilde gidiliyor:

Arlington Library'e gidiyoruz. Doğuya yüzerek Jefferson Memorial'a, oradan tekrar doğuya yüzerek karşı kıyıya çıkıyoruz. Sonrası tabana kuvvet. Tabii radyasyonu sünger gibi emeceğinizden rad-x veya rad-away bulundurun.
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar arkadaşlar ben eski günlerden DeamoN forum hesabımı e-mail problemlerinden dolayı geri alamadm solonor kardeşimizin hesabı ile sizlere ulaşıyorum.

Torrent yolu ile reloaded versyonunu indirdim ama oyunu acmamla birlikte daha ekranda birşey belirlemeden hata mesajı verip çöküyor
Internetten yaptıgım arastırmaların neticesinde FDD hedesini de denedim sonuc vermedi
Acaba min 1000 ram istemesine ragmen bnmkinin 512 olması mı bu soruna yol acıyor yoksa var mıdır başka bir açıklaması

gözlerinizden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...