Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lock talent

Pyro

Öne çıkan mesajlar

Patch ten sonra yeni talent resmen "MECBUREN FIRE OLACAKSINIZ!!11" tarzında olmuş. Şu an hala raid yapan varsa destro talentini paylaşabilir mi.The warlocks den'e baktım çok salak talentler var, her kafadan bir ses çıkmış vs. Hele bazı talentler beni benden aldı açıkçası, o derece komik yani. Şu an shadow olarak eski talentime benzer birşey yaptım da fire a dönmeyi düşünüyorum. Aslında demo dan sadece imp imp e verip gerisini fire bufflarını alacak şekilde destroya dagıtınca durum daha iyi olur gibi geliyor şu ankinden. Zira raidlerde(aslında genel) dps olarak acınası hale gelmişiz lol. Kısacası yeni talentlerde fire destro deneyen ve bundan memnun olan var mı? Yoksa da ne tür bir talent yaptığını paylaşsa millet hoş olmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

7.3.51 +imp
full buff 2700dps e çıktım

0.21.40 (fire) imp sacrifice
Full buff 2600dps e cıktım

Felguard ile dpsin 3k göreceğini sanmıyorum ancak deniyeceğim.

Full affliction gitmiştim +imp, tek target 1800dps, 2 target 2600dpse cıktım.

41.0.20 yi denemedim, denemeyide düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Affi 4-5 dakikadan kısa encounterlerde diğerlerine göre biraz daha düşük kaliyor(ki brutalus bile max 3-4 dakikada ölüyor :p) heleki trashda daha beter moblar sen dotlarını atamadan ölüyor o yüzden şuan için en mantıklı görünen imp+Chaosbolt 7/3/51 pve için.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Patch ten sonra yeni talent resmen "MECBUREN FIRE OLACAKSINIZ!!11" tarzında olmuş. Şu an hala raid yapan varsa destro talentini paylaşabilir mi.The warlocks den'e baktım çok salak talentler var, her kafadan bir ses çıkmış vs. Hele bazı talentler beni benden aldı açıkçası, o derece komik yani. Şu an shadow olarak eski talentime benzer birşey yaptım da fire a dönmeyi düşünüyorum. Aslında demo dan sadece imp imp e verip gerisini fire bufflarını alacak şekilde destroya dagıtınca durum daha iyi olur gibi geliyor şu ankinden. Zira raidlerde(aslında genel) dps olarak acınası hale gelmişiz lol. Kısacası yeni talentlerde fire destro deneyen ve bundan memnun olan var mı? Yoksa da ne tür bir talent yaptığını paylaşsa millet hoş olmaz mı?

destro yap kombo ile zevkini katlarsın
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Şu spec ile 3k dps yaptığını iddia eden arkadaşım var sunwell'de. ne derece doğrudur bilmiyorum çünkü daha level 64 bir warlockum ben. :P

Bu talentla gearına göre 3k dps'e kadar çıkabilirsin. Tavsiyem "fel synergy" yerine "imp. demonic tactics" in fullenmesi. Felguard'ın raid içerisinde herhangi bir survivability sorunu yok. Oynayış stili olarak eski 21/40 a benziyor. corr>coa>sbolt spam ve her cd bitişinde demonic empowerment.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Affi 4-5 dakikadan kısa encounterlerde diğerlerine göre biraz daha düşük kaliyor(ki brutalus bile max 3-4 dakikada ölüyor :p) heleki trashda daha beter moblar sen dotlarını atamadan ölüyor o yüzden şuan için en mantıklı görünen imp+Chaosbolt 7/3/51 pve için.

eet uzun boss fightlarında affli gg ama biraz aklını kullanırsan packlerdi bütün moblara dot atarsan destrudan daha cok dmg yapabilirsin...

ama tabiki genel olarak pvede destru daha iyi ama bayıyor bi süre sonra malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

slm lvl60 ve lvl39 2lockum var demonology mi affliction mı yoksa hybrid mi daha iyi olur lvling için diye düşünüyordum, demonology riskine girmedim ve 2sinin de verebildiğim kadar affilictiona verdim 1 mobu öldürdükten sonra mana ve hp'm 95% değerlerinde oluyor zaten genelde 3-4 moba birden saldırıyorum pet olarak void kullanıyorum 3-4 moba sırayla dot sonra hp'si çok az olan biri target etmişsem drain soul hp'si normal yada çok olan bir targetim varsa drain life yapıyorum. yine 20%li hp ve mana değerlerinde mobları öldürmüş oluyorum mana ve health regen için teker teker 2 moba saldırıp onlara önce sadece simphon life(doğru mu yazdım)+drain life+drain life (life tap: gerekirse)+drain soul yapmam yetiyor hp ve mana'mı 80%li değerlere taşımak için. sonra tekrar 3-4 moba ;)
-buildleri linkleyemiyorum çünkü erişimim engelli :(-

genel olarak da;
affili - lvling
demono - pvp (karşı takımda fire lock olmaması lazım :[)
destro - pve olmuş.
her zaman saçma talentların da oyun zevkini arttırdığına inanıyorum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

2.3.56 Denediğim 10larca talent arasında en iyisi.

Talent: http://www.wowhead.com/?talent=IbZcZVcGVr0uVsArct
(eğer haste az ise, improved soul leach yerine Backdraftı 3leyin, Haste fazlasında Backdraft yuzunden incinirate GC ye yakalanıyor.)

Bu spec ile corruption atmıyoruz.

Agony 1dakika içinde CoD un crit damage ı kadar vurdugundan hem kısa hemde combatlar için hemde diyelimki 2.30dk lik combattaki 30snlik damage için daha faydalı.

Combata immolate + agony ile baslıyoruz.
Immolate bitmeye yapın Conflagrate atıp, spell haste kazanıyoruz. Bu haste ile Chaos Bolt + immolate atıp bir sonraki incinirate i de hızlı atmış oluyoruz. Yeni attıgımız immolate bitmeye yakın tekrar Conflagrate atıp, bu sefer ChaosBolt+Agony+Immolate+Inccinirate atıp cyclea devam ediyoruz.

Genel cycle immolate üzerinden ilerliyo, zaten immolate bitmesine yayın ChaosBolt CD si hazır oldugundan herhangi bir noktada problem yaşamıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bu ve bunun varyasyonlarını deniyip duruyorum bir süredir, imp çoğu zaman ölüyor daha encounterların başında, sanki deep talentlerin bazılarını boşuna harcamışım gibi de hissettiriyor, bilmiyorum ya :<

3.0.2den beri demon sacrifice gitmedim, bir de onu denicem, iyi bir sonuç çıkarsa yazarım buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aklıma gelmişken, imp ile ilgili;

impin phase shift özelliğini kapalı tutun.

Böylelikle raid ile beraber, buff+blessleri alabilsin. Son 2 haftanın wws lerine baktım, benim imp diğerlerinden %30-40 oranında fazla vuruyordu, nedenini sonradan farkettimki diğer wlockların hepsinde phase shift acık oldugundan impleri bufflanmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
2.3.56 Denediğim 10larca talent arasında en iyisi.

Talent: http://www.wowhead.com/?talent=IbZcZVcGVr0uVsArct
(eğer haste az ise, improved soul leach yerine Backdraftı 3leyin, Haste fazlasında Backdraft yuzunden incinirate GC ye yakalanıyor.)

Bu spec ile corruption atmıyoruz.

Agony 1dakika içinde CoD un crit damage ı kadar vurdugundan hem kısa hemde combatlar için hemde diyelimki 2.30dk lik combattaki 30snlik damage için daha faydalı.

Combata immolate + agony ile baslıyoruz.
Immolate bitmeye yapın Conflagrate atıp, spell haste kazanıyoruz. Bu haste ile Chaos Bolt + immolate atıp bir sonraki incinirate i de hızlı atmış oluyoruz. Yeni attıgımız immolate bitmeye yakın tekrar Conflagrate atıp, bu sefer ChaosBolt+Agony+Immolate+Inccinirate atıp cyclea devam ediyoruz.

Genel cycle immolate üzerinden ilerliyo, zaten immolate bitmesine yayın ChaosBolt CD si hazır oldugundan herhangi bir noktada problem yaşamıyoruz.

beynim yandı :D
Sosyal ağlarda paylaş

En basit haliyle :D

immolate
agony
incinirate
incinirate
incinirate (immolate biterken) Conflag
Chaos bolt
Immolate
incinirate
incinirate
incinirate (immolate biterken) Conflag
Chaos bolt
agony
Immolate
incinirate devamı aynı.

özetle.
Benzer da bir agony atıyosun 6 sn civarı bi kayıp oluor ama sorun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...