Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12 yaşında bekaretini kaybetti

PZero

Öne çıkan mesajlar

aeha tabi çok güzel,yapayalnız la o insanlar.üzülüyom ben onlara,yapacak bişeyleri yok,yani ne biliyim,parayla saadet olmuyo işte gariban gariban geçiniyolar,yapayalnız ölüyolar.Çok kötü bişey değilmi yapayalnız ölmek?Çoluğun çocuğun yok yada var alkolik diye aramıyolar falan.Torun sevmiyon vesaire.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir 23.10.2008 19:44
19.23 bende yıl söylemicem girdiğim sene öss türkiye 4.cusuydum. m.i.t. de burslu okudum.türkiyeye döndüm,güzel bir şirkette güzel bir maaşla çalışıyorum ve akp partiye oy verdim.bende senden daha zekiyim.ayrıca kabineye bak odtünün işletme gibi yatma bölümünden değil daha ilerici zor bir bölümünden 1.cilikle mezun olmuş birisi var.neyi kanıtlamaya çalışıyorsun.aldınmı istediğini beni konuşturunca???

yoruma geldim gidemiyorum..
Yorum yapamıyorum evet.
Demek ki M.I.T. de okumak zeka belirtisi sayılmamalı :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Misafir 23.10.2008 19:44
19.23 bende yıl söylemicem girdiğim sene öss türkiye 4.cusuydum. m.i.t. de burslu okudum.türkiyeye döndüm,güzel bir şirkette güzel bir maaşla çalışıyorum ve akp partiye oy verdim.bende senden daha zekiyim.ayrıca kabineye bak odtünün işletme gibi yatma bölümünden değil daha ilerici zor bir bölümünden 1.cilikle mezun olmuş birisi var.neyi kanıtlamaya çalışıyorsun.aldınmı istediğini beni konuşturunca???

nokta: inci filan demektir
mı mi ayrı yazılır ffs
Sosyal ağlarda paylaş

batının ahlaksızlığı diyen çıkmadıysa ben diyim..

o değil de anne/baba olma ehliyetinin lazım olduğunu hep düşünmüşümdür. bunun gibi salakları madagaskar'da da bulursun, moğolistan'da da.. geçen gün buradan birisi yazmıştı "bir baba çocuğunun ağzını burnunu kırana kadar döver mi, her tarafını kan içinde bırakacak kadar saldırgan olur mu?" diye.. ehliyet şart diyorum işte ben!

her neyse, annesini tebirk ederim. muhteşem başarılıymış..

olayın kendi şaka gibi bişi işte
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi kızlarını daha çocuk yaşta zorlayarak başlık parası adı altında satanlardan filan başlamak var gerçi ama... :P

E tabii özgür bırakılması zorlanmasından iyidir, kendi kararlarını filan versin tamam da, bu kız bariz bir şekilde hasta. Hem yaşı kaç başı kaç, bu derece de salınmaması lazım. Her ne kadar özgürlüktür kendi hayatıdır yaşasın istediği gibi denilebilecek olsa da bu kız akli olarak sağlıklı değil, şu an için öyleyse bile bu durum pek uzun sürmez. Annesinin de acilen saçlarından tutulup kafasının halıya sürtülmesi lazım birkaç defa.

Ayrıca birisi şuna kızının komedyen değil hayat kadını olucağını söylesin birisi, yazıktır. Gerçi o zaman da ne güzel bedavaya yapmıyo artık para kazanıyo da diyecektir bu zeka seviyesiyle, o yüzden söylemeseniz de olur:P

p.s. kız güzelmiş lol (zomg pedobear alert:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...