Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[SWTOR] Neler olacak neler olmayacak.

Caine

Öne çıkan mesajlar

two Jedi got exiled into deep space, ran into the Sith, shit hit the fan, and then they were sent back to the Republic as Sith emissaries. The Sith then kicked the shit out of the Republic, abruptly backed off and said "Give us these random worlds for no specific reason, and we'll call it even." And the Republic says "Deal," so now we've got these two factions sitting uneasily in a divided galaxy.

This new thinking took on the name of the race (Sith), and then apparently shit hit the fan (that happens a lot in the galaxy far, far away)

Olayı baya baya iyi açıklamış yalnız, iyi güldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
maxrep said:
Caine said:
Sitelerin röportajlardan çıkardığı muhtemel classlar; smuggler, warrior ve criminals. Bunun yanında Jedi da olacak.

Warrior=? brawler veya teras kasi deselerdi ya şuna ..
/Warcry

warrior deil soldier olur o (bkz:KOTOR'daki classlar-soldier , scoundrel vs..)
Sosyal ağlarda paylaş

story based oyunu , multiplayer yaparsan , sonun AoC gibi olur..

a: abi napıyosun?
b: hiç ya story vardı benim onunla uğraşıyorum sen napıyosun?
a: ben de storymin peşindeyim , kimsede yok bendeki çok özel
b: iyi kolay gelsin
a: eyvallah sana da. companion da taşmış he , kaçırma derim
b: choke_3
a: deflects ayıp oluyo ama
Sosyal ağlarda paylaş

işte aocdeki gibi olup ; arkadaşıma yardım etmemin karakter gelişimine katkısı olmaz ise (yani grup içinde yapılan görevlerin rewardlarının bütün gruba dağıtılması [class spesific olanlar hariç]) kimse kimseye yardım etmeye uğraşmaz , oyun da kafadan patlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sparkcaster said:
mandalorian remnant olmak istiyorum, varmıdır acep

bir mandalorian blademaster olmak istiyorum. kotor2'de mandalor'u kontrol ederek oynamak inanılmaz zevkliydi. böyle çizgi roman oynuyormuş gibi hissetmiştim.
bunda da öyle bişi olsa gözü kapalı oynardım
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
Caine said:
Sitelerin röportajlardan çıkardığı muhtemel classlar; smuggler, warrior ve criminals. Bunun yanında Jedi da olacak.

Warrior=? brawler veya teras kasi deselerdi ya şuna ..
/Warcry

warrior= soldier daha önce olması muhtemel sınıfları yazmıştım. oyun çıkınca bazı arkadaşlar morvivert morcivert dolaşacak.

sen değil maxrep. seni bulup kelleni alacam :) iorfa da yardım edecek bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bu oyunu oynayacak kişilerin çoğunu endişelendiren bi durum.
Diğer classlar jedilere denk olacakmış.Force sensitive olacaklar büyük ihtimal.Atıyorum force sensitive bounty hunter.Yoksa jedi ile nasıl başa çıkılır bilmiyorum.Herkes Hero class olacak gibi anladım ben.Bende çok korkuyorum ortam sadece jedi-sith olacak diye ama bakalım zaman gösterecek.
Sosyal ağlarda paylaş

herkez oyundaki dinamikleri SWG oyununa gore dusundugu icin ve simdiye kadar kesin olarak sadece sith ve jedi aciklandigindan, herkez dengesiz bir oyun olabilecegini dusunuyor ama developerlarin genel olarak aciklamalarini takip ederseniz bu tur sorulara genelde filmlerden bilinen star wars evleninden binlerce yil once konu alan bir oyun yaptigimiz icin cok rahat davranabiliyoruz diyorlar. Bence endiselenecek bir sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi azinla soyluyorsun, ornek verdigin oyunun ismi force unleashed yani the old republic ile hic bir alakasi yok. Ayrica bir zahmet edip the old republic tarihcesini veya star wars evreninin ilk yillarini anlatan yazilari okusaydiniz, force user olmayan bir irkin nasil tum galaksiyi yonettigini, hatta ne sith nede jedilarin onlara karsi gelemedigini anlardiniz. Bu irkin ismide mandolorian diye gecmekte, kisaca bu oyun force vs teknoloji olacak, bu arada paticikin bu aralar mmo bolumlerine bir haller oldu acikcasi hangi oyun tanitilsa epic fail yaziyorsunuz, merak ediyorumda kullananlar tam olarak bilinclimi kullaniyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda mandalorian olmicak oyle bi faction koymadilar millet o irktan gelmeden mandalorian zirhlari falan giycek named item falan olarak...
jedi bi kere savas kahramanidir noram lbi asker deyil en azindan filimlerden ve oyunlardada surekli artiak bi jedi gucu var nedense...
diyar yandan multiplayerli bi singplayer oynu gibi olcak oyle mmo atalari gibi atmosfer diyer oyuncularla sıkı isbirligi olmicak tahminime gore bu yuzden diyoruz epic fail diye
Sosyal ağlarda paylaş

mandolorianlar olmayacak kesinlikle denmedi, ama mandolorian teknolojisinin olacagini biliniyor ayrica normalde starwars tarihinde karanlikta kalmis veya bilinmeyen olarak gecen bazi unsurlarda oyunun hikayesine eklenerek yenilikci bir bakis acisi yaratacagi dusunuluyor. Buna ek olarak jedi ve sith olgusu ne kadar on planda tutulsada, jedi ve sith yolunda ilerlemek zor olacak gibi gozukuyor en azindan apprantice ve master olgusu baya onem tasiyacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

app/master sistemi hakkinda tam olarak bir aciklama olmadi. Tam olarak diyorum cunku app/master sistemi hakkinda ne kadar soru yoneltilirse yoneltilsin ne var diyorlar nede yok diyorlar. Bu nedenle insanlar olabilecegini dusunuyor cunku buna benzer bir olay in-game house screenshot sizmisti internette ne reddettiler nede kabul ettiler ama en son yayinladiklari video document da o house screenshot ini kullandilar. Yorumu siz yapin :)
Sosyal ağlarda paylaş

app/master sistemi olabilir. Çırakta oyuncu, usta da oyuncu olursa sistem çalışmayabilir. bu nedenle oyundaki npc leri kullanabilirler. Swg benzeri yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...