Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fıkra

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

adamın birinin tek kolu yokmuş, çok üzgünmüş, hayata küsmüs resmen..
umutsuzca üzgün üzgün yolda yürürken karşıdan iki kolu da olmayan biri hoplaya zıplaya geliyormuş..
adam şaşırmış, nasıl bu kadar mutlu olabilir ki die gitmiş sormuş;
-ya bilader benim bir kolum yok hayata küstüm, senin iki kolun yok hoplayıp zıplıyorsun, nasıl iş bu?
diğeri cevaplamış;
-ne mutluluğu kardeşim, benim g.tüm kaşınıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Fıkra dedinizde aklıma geldi

ÇOK +18

4 tane rahibe ölüyor ve öbür tarafta sorgulanıyorlar. Meleğin birisi diyorki herkes günahlı yerlerini kutsal suya soksun.

Rahibelerden birisi ben parmağımla bir erkek cinsel organına dokundum diyor ve kutsal suya sokuyor
Rahibelerden biriside ben elime aldım diyor ve gidip elini yıkıyor kutsal suda
Bu sırada sona kalan iki rahiba arasında bir konuşma oluyor fısıl fısıl hemen yer değiştiriyorlar. Melek noluyor orda diye soruyor
Rahibenin birisi : Arkadaş kıçını suya sokmadan ben bi ağzımı çalkalayım dedim. Diyor.

Sosyal ağlarda paylaş

benden de devrimciler arası bir fıkra gelsin.

bir thko lu yu hücreye atmışlar. işkence falan filan gırlaymış. bir gün yanına bir kedi vermişler ve de demişler ki "bu kediye iyi bakarsan bundan sonra rahat edersin, işkence falan da olmaz." neyse, eleman kediye bakmaya başlamış, gardiyanlar da her gün kontrole geliyorlarmış, bakıyorlarmış kedi iyi gerçekten de işkenceler falan da sonlanmış. bir hafta sonra hücreye bir girmişler kedi asılı duruyor. "naptın lan kediye" demiş gardiyanlar. thko lu cevap vermiş. "ulan bunla yediğimizi paylaştık, içtiğimizi paylaştık. koynumuzda yatırdık. bunla konuşuyorum. ben Lenin diyorum, bu Mao diyor, ben Lenin diyorum bu Mao diyor"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
adamın biri yeni bmw'siyle havalı havalı dolaşıyormuş. kırmızı ışıkta durmuş. birkaç saniye sonra kamyon arkadan shrankkkkkk diye vurmuş. adam dışarı çıkıp bakınca kamyondan temel inmiş ve başlamış yalvarmaya:
-abi etme eyleme ben bu üç kuruş maaşla bu arabanın aynasını alamam, beni bağışla. sen büyüksün abi yaptık bi eşşeklik bağışla abi beni.
adam acımış temel'e. tam arabayı tamire götürürken yine bir kırmızı ışıkta durmuş. yine arkadan kamyon geçirmiş buna. sinirli sinirli çıkmış adam tekrar. bi bakmış yine temel!
camdan bağırmış:
-benim abi ben, devam et!
Sosyal ağlarda paylaş

kenzap said:
Fıkra dedinizde aklıma geldi

ÇOK +18

4 tane rahibe ölüyor ve öbür tarafta sorgulanıyorlar. Meleğin birisi diyorki herkes günahlı yerlerini kutsal suya soksun.

Rahibelerden birisi ben parmağımla bir erkek cinsel organına dokundum diyor ve kutsal suya sokuyor
Rahibelerden biriside ben elime aldım diyor ve gidip elini yıkıyor kutsal suda
Bu sırada sona kalan iki rahiba arasında bir konuşma oluyor fısıl fısıl hemen yer değiştiriyorlar. Melek noluyor orda diye soruyor
Rahibenin birisi : Arkadaş kıçını suya sokmadan ben bi ağzımı çalkalayım dedim. Diyor.

HAHAHHAHAHAHAA
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:
benden de devrimciler arası bir fıkra gelsin.

bir thko lu yu hücreye atmışlar. işkence falan filan gırlaymış. bir gün yanına bir kedi vermişler ve de demişler ki "bu kediye iyi bakarsan bundan sonra rahat edersin, işkence falan da olmaz." neyse, eleman kediye bakmaya başlamış, gardiyanlar da her gün kontrole geliyorlarmış, bakıyorlarmış kedi iyi gerçekten de işkenceler falan da sonlanmış. bir hafta sonra hücreye bir girmişler kedi asılı duruyor. "naptın lan kediye" demiş gardiyanlar. thko lu cevap vermiş. "ulan bunla yediğimizi paylaştık, içtiğimizi paylaştık. koynumuzda yatırdık. bunla konuşuyorum. ben Lenin diyorum, bu Mao diyor, ben Lenin diyorum bu Mao diyor"

AHAHAHA. evet elit olduğum için bu topikte sadece bu fıkraya güldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...