Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

butun ally liderleri hunharca katledildi

ayayekokocambo

Öne çıkan mesajlar

PassivE_KesH said:
hordelar wc tarihini okumamıştır.

okusalar öküz bir thralldan etkilenip horde açmazlardı taammı :D

okumamış sayıp kendimi horde açıcam ne hoş olacak olilere gay diyecem ama şuan tarafsızım kıymetimi bilin.
alliance'tım. horde hiç ciddi oynamadım. gnomeum var hastasıyım. oyundaki ens evdiim race tauren. ardından gnome.

herşey bi yana thrall'a öküz demek ayıptır. bunu dyen kişinin wc tarihi bilgisinden şüphe ederim.

thrall benim oyundaki en çok saygı duyduum karakterlerden biridir.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yahu nerde var. (Titan mitan falan demiyorum) bir kere horde ordusu warcraft düşünüldüğünde cidden en güçlü ordu durumunda. alliance çok bölük pörçük daha yeni kralına falan kavuştu yıllar boyunca entrikalar döndü krallık için şunun bunun için. bir de Dalaran desteğini kaybettiler artık.ve gnome faktörü var. Thrall sevilen sayılan saygı duyulan bi lider. hatta tüm ırkların liderleri arasında bir numara duruyor. Mesela undercity düşecek wotlk da ancak horde o azametinden bir şey kaybetmeyecek. Ayrıca bunun bir event olmasını umut ediyorum. bir başka büyük ölçekli patchle undercity asıl sahiplerine teslim edilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

lathander said:
burning legion da bu sabah 2 gün önce rahat bırakmayan horde lar uykusundayken krallarına güle güle dedi :)
gz doomed&accidentally 40 kişilik raid 4 boss ta one-shot

Çok eğlenceliydi. saat 8:32 thrall %l0. Benim servis 8:34 kapı önünden geçiyor.Auto fireball bırakıp kaçtım evden :) akşam girince gördüm ki horde bana tecavüz etmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Guilda yazmıştım bunu, okuyunca karnıma ağrılar girdi gülmekten.

said:
26.10.2008 - Early morning, we have killed all 4 aliance bosses and get "Black War Bear" mount.

And about 1PM few of us went to OG to flex on our new mounts. We were attacked by toons of tards asking where to get this mount.

So we decided to /dnd This mount drops form "Heroic traning Dummy" from OG.. A hour later, 3 full raids of Orgrimmar ghetto members was trying to kill training dummy.
It's immortal mob with 10M HP. So we supported them with words like:

You'r doing it right, but get more ppl or use flasks, potions and all your CDs.
Dispell his self healing buffs.
Kill his guards(another 2 target dummys next to him, also immortal).

They took him to unbelivable 3M HP and then one of us poisoned him with ghoul(from wotlk opening event). So he died and they have to try it again ;-)

And here is proof, how many idiots can't use wowhead or brain ;-)

http://img232.imageshack.us/img232/1305/wowscrnshot102608144507zv0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...