Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O bomba...

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Senelerdir ilk kez c/p yapıyorum, özlemişim.

Şehir efsanesi midir, değil midir bilinmez. Bu da Hugo & Tolga Abi olayı gibi bir şeydir; bilenler bilir.

Seneler önce Kral TV'de Atakan adlı, uzun sarı saçlı bir VJ vardı. Heleley hölölöy bir adamdı, neşe pınarıydı adeta. Bir gün bir canlı telefon bağlantısında olaylar benzer şekilde gelişir:

- Sanırım hatta bir bekleyenimiz var, Alo?
- Alo! Merhaba Atakan!
- Merhaba! Kiminle görüşüyorum?
- Ben Serdar (ya da her neyse) İstanbul'dan...
- Nasılsın Serdar?
- İyiyim Atakan, sen nasılsın?
- Ben bomba gibiyim Serdar!
- O BOMBA G.TÜNDE PATLASIN ATAKAN!!!

der arkadaş ve kapatır. O günden sonra senelerce canlı yayında telefon alınmaz Kral TV'ye falan and the filan...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu yayına canlı bağlanmama muhabbetinin sebebinin, vj hanımın bana sahip olmak için ne kadar para verirdiniz şeklindeki muazzam sorusuna bir bayın bağlanıp işte 40,453 lira gibi bişi demesi, kızın neden diye sorması, adamın da "40 kilo eski kaşar o kadar ediyo da ondan" şeklinde cevap vermesi olarak biliyodum :D
Sosyal ağlarda paylaş

funq said:
ben bu yayına canlı bağlanmama muhabbetinin sebebinin, vj hanımın bana sahip olmak için ne kadar para verirdiniz şeklindeki muazzam sorusuna bir bayın bağlanıp işte 40,453 lira gibi bişi demesi, kızın neden diye sorması, adamın da "40 kilo eski kaşar o kadar ediyo da ondan" şeklinde cevap vermesi olarak biliyodum :D

ben bunu izledim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...