Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL vs Kablo ???

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

bence cable daha iiidr cunki daha tel hatlari cok ii olmadigi icin turkiyede(ben usada yasiyorum burda bile guven yok) tel hatlarina guven olmaz. burda dsller t1 yani 1-1.5 mbit gibi bisiden baslio. Cablelar yaklasik 4mbitten baslio.tabi bunlar download rakamlari. Uploadlarda ne yazikki turkiyedki gibi 4/1.bende cable war ama turkiye uo shardlarinda deli lag oluo. ( nie turkiyenin yurt disi cikisi igrenc.) ama bi download hizim war akillara zarar.(450-500 kb/s ortalama .) neyse uzun lafin kisasi simdilik cable daha ii
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul / maltepeye kable geldiginden beri kullaniyorum tabi ilk zamanlar cok hizli idi ama paso kesintiler oluyordu simdi kullanici sayisi artti benim hizim dustu dustu dustu 15k dl hizi gorebiliyorum 64k baglantimla :) ama cok mutluyum icq listesinde oldugum kisiler bilirler ben hic bilgisayari kapamam icq hep acik kalir boylece hic offline olmam :P ama suda var tabi kable ile icq baglamak zor oluyor bazen bunun haricinde cok rahat cs oyniyaibliyorum + uoda oyle
tabi canadada bende 10mbit kable vardi :))) ayda 25 canada dolarina iiydi ama DOWNLOAD LIMITI vardi :P bu yuzden canada sucxs bu konuda TURKIYE RULZ derim ve KABLO NETTTTTTTTTTTTTTTTT
adsl pok yesin derim

saygilar[signature][hline]Hepsi Gerçek...!!!

Delikanlı taraftar renkli takım tutar.- R i z e Spor -
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
crm, 26 Nisan 2004 05:21 tarihinde demiş ki:
ha dsl ın ustun noktası yok mu var..o da su : upload...uploadı kablodan 2 kat daha ıyı

daha kötü dicektin?

adsl de upload yaparken download hızı düşüyor
cablede upload da yapsan download da birbirini etkilemiyor[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 23 Nisan 2004 23:03 tarihinde demiş ki:
Yaz geliyor öss bitiyor hazırlıklara başlıyalım.

Adsl daha hızlı
ama hangisi iyi ve hangisi ucuz? bilgi alabilirmiyim???

Adls == Digital --------- Kablo == Analog

Adls == Ucuz --------- Kablo == Pahalı

AdLS == Sorunsuz --------- Kablo == 5 günde bir yok

Kablonet kullanıcısıyım :D[signature][hline]Sessiz geldim sessiz giderim,İzlerim bastıgım yerlerdir.Anılarım scp lere attıgım notlarımdır.Şerefim ve asaletim onlarda saklıdır...

Indinolla Developer || MSN || Indinolla UO

[Bu mesaj DIEMASTER tarafından 26 Nisan 2004 19:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DIEMASTER tarafından 26 Nisan 2004 19:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

DIEMASTER yazık o zaman sana..
firman ne? UltraTV mi, KabloNET mi yoksa başka bişi mi?

bende KabloNET var..
tek bir sorun çıkardığı yok..
elektrik kesintileri de olmasa, adam sürekli bağlantıda kalcak..
o da KabloNET'ten kaynaklanan bişi değil..
Sosyal ağlarda paylaş

valla yaklaşık 2 senedir cable kullanıyorum şu deprem geyiğini saymazsak kesildiği gün sayısı bir elin parmaklarını geçmez ama ultranın bir hizmeti var teknik servislerinde jedi çalıştırıyorlar geçenlerde kesildi aradım adam mind trick ile beni ikna etti
sorun var diyorum sorun yok bunlar senin aradığın droidler değil diyor yaw var işte bağlanamıyorum diyorum sorun yok devam et diyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...