Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Left 4 Dead

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
http://g2play.pl/l/en.html burda 15 euro'ya kod alıp steam'e ekleyebiliyormuşsunuz oyunu. Alcam sanırım da bir iki sorum var:

Multide takımlara aynı seviyeden oyuncuları atayacak bir sistem var mı? Ne bileyim puan sistemi olur, ranking olur vs. Şimdi çaylak halimle gidip tecrübeli adamların arasına düşersem hem benim için hem onlar için zevkli olmaz oyun. İlerde uzmanlaşırsam ve takıma önündeki duran fili vuramayan adamlar gelirse de aynı şey geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

l4d ziyadesiyle arkadas arasi oyunu. Ne versus mode, ne campaign konusup anlasamadigin adamla oynanmiyor.

Oyuna alisana kadar gecen sure 1-2 kisilik cekirdek kadroyla birlikte, onun tanidigi, ve tanidigin tanidiginin tanidigi seklinde keyifli list-only oyunlara gidiyor.

Yoksa pub mantigindan uzak bi oyun keyif almak icin. O acidan rank sistemi olsaydida bi ise yaramazdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

olay lobby kurup arkadaslarini davet edip server havuzundan dedicated server talep edilmesi seklinde gelisiyor. yok eger bulunamaz ise server kurma isi local olarak lobby i kurana kaliyor.

o an icin lobby de ne kadar cok insan varsa iyi server gelme olasiligi o kadar artiyor.

Genelde turkiye/almanya pingleri oldukca kabul edilebilir seviyede oluyor, local da iyi baglantisi olan birisi varsa gayet kayipsiz bi sekilde oynaniyor. Versus icin (8kisi) dedicated sart ama tabii.

edit: voice recog diger tum steam oyunlari gibi sorunsuz calisiyor var yani evet, hatta l4d ile iyice voice activation hadiseside optimize edilmis, ventrillo veya teamspeak i aratmiyor guzel bi server ustundeysen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
abi şaka gibi adrese gel.

djflskdfj şeyebenzedi

bi dosyayı ikiye bölmem lazımdı diskete sığdırabilmem için tee seneler önce ufakken. lan program nası bulucam diyodum arama motoruna file cutter yazıp aratmıştım. file cutter diye program bulup indirmiş işimi halletmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...