Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

are you hindu?

axedice

Öne çıkan mesajlar

Bu akşam taksimde maç izleyen kalabalığın arasına karıştım, önümdeki adam beni görünce döndü

-Are you hindu? İndi? indian paki pakistan paki indi, yes?

Diye sordu. Önce bi afalladım no mo dedim sonra baktım herif bildiğin türk. Yok abi türküm dedim

-Lan tüh beaa hintli olsan seni bi gezdirirdik sağı solu gösterirdik karıya götürürdük *muffle muffle* bişeyler dedi. Ha kardeşim ha birader deyip uzaklaştım.

Herifler kesin saf turistleri alıp gel karıya gitcez diyip yoluyo. Ne yaratıcı dolandırıcılarımız var lan haha. Bide hintliye benziyorum tamam da, saf mı görünüyorum lan ben =(
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
BabacumMostors said:

burak senin hintli muhabbeti bu konuyla başlamıştı deil mi.. yoksa 2005 de fln kimse sana hintli demiyordu

Hintli muhabbeti baya eskiden beri vardı ama asıl yükselişi pariste oldu. Bigün arkadaşlar bi hint restoranına götürdüler bizi, kapıdan içeri girer girmez garsonlardan biri ayağa kaltı "svāgata kī abhivyakti kā aṅgrējī śabda namaste NAMASTE" diye koştu bana sarıldı falan. Hacı dur turko turko diyemeden başköşeye oturttu başladı bişeyler anlatmaya. O günden beri bi hindu efsanesi dolanıyor, ama taksimin göbeğinde are you hindu yiyince iyice kabullendim kaderimi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...