Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.0.2 Add-ons

Mew Mew Squad

Öne çıkan mesajlar

Chat sorunları yaşan arkadaşlar
* X:Program FilesWorld of WarcraftWTFAccountAccount AdiServer AdıKarakter Adichat-cache.txt dosyasını silerek

İşe yaramaz ise

* ChatMOD/SpamSentry/GhostPulse vb chat a direk yada dolaylı olarak etki edden addonları kapatarak/Update ederek çözebilirler
Sosyal ağlarda paylaş

click2cast ı kullanan healer arkadaşlar bu son patch den sonra bunu çalıştıran varmı yada bu addon a benzer alternatif baska addon varmı yardım pls...

Ne güzel sag mouse tık holy light sol mouse tık flash heal seklinde gecınıp gıdıordum pek de bı alısmıstım varmı bu tarz mousumla heal atmamı saglayacak baska bı addon?
Sosyal ağlarda paylaş

ripe said:
healbot...

dispel, remove disease ve buff check yapabiliyorsun ve bütün raid parmağının altında.

ama bu addondan sonra healer olmak çok kolay oldu benim için, alt warrior "tank" açtım :D

healbot kullanmayım sadece mouse la heal atıyım dıordum click2cast da gayet ıyıydı bu konuda ama mecbur heal bot kullancam sanırım daha once hıc kullanmadım aynı mantıkmı yanı mouse tuslarına heal atıycam kıme tıklarsam grupta heal atacak seklınde?
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

healbot kullanmayım sadece mouse la heal atıyım dıordum click2cast da gayet ıyıydı bu konuda ama mecbur heal bot kullancam sanırım daha once hıc kullanmadım aynı mantıkmı yanı mouse tuslarına heal atıycam kıme tıklarsam grupta heal atacak seklınde?

Yok öyle değil de yeşil kutular var üzerlerinde isimleri yazıyor. onlara sağ sol ve orta tuşa göre değişiyor. "alt+sag clik" dispell falan.

tek el ile BT raid :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...