Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freelancer Discovery Server

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

şöyle söyleyeyim. ping 100 120 civarı geziniyor ama oyunda fazla kişi olduğu için ve uzay gibi çok geniş bir alanda oynandığı gemilerin hareketlerinde bazen atlamalar oluyor bu da nişan alırken zorluk çıkarıyor bazen. ama dolu tarafından bakarsak, normalde de PvE kolay oluyor yani tek başına koca orduyu indirebiliyorsun (en azından single'da öyleydim ben) gemilerde hafif atlamalar olunca daha zorlaşıyor ve grup oyununun önemini yükseltiyor.

Polyanna ftw.

ayrıca mininova'dan bulursunuz çok büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

Thraine_Numeheru said:
girdim oyuna baslangic icin tavsiyeniz nedir.

bide lagdan mi bilmiyorum admain kalkani falanı dusuruyorum sonra tekrar doluyor lagdan herhalde baya zorlandım bir adami yok etmek için.

hayır lagdan değil. sende olduğu gibi NPC'lerde de Nanobot ve shield battery var. shield battery kullandığında kalkanın yenilenir, nanobot kullandığında ise gövde hasarı yenilenir. sen vurdukça düşmanda kullanıyor bunları. ayrıca kalkan, 5-10 saniye kadar hasar görmezse %30'unu otomatik yeniliyor. bende çok oldu öyle, görev yerine geliyorum gemiler üstüme geliyor misal, bitanesine nişan alıp abanıyorum kalkan sıfırlanıyor bitanede Catapult Missile salıyorum üstüne %3 canı falan kalıyor ama son vuruşu yapamıyorum, kaçıyor sonra nanobot ve shield battery kullanarak yeniliyor kendini. savaşlar kolay değil. bence böyle olması dahada iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

freelancer klasörünü değil, yüklediğinde, multiplayer'a bastığında karşına gelen hesap numarasını yedeklicektin. o numaraya freelancer klasöründeki myflaccountid.exe isimli dosyadan ulaşabilirsin ammavelakin format attım diyorsun, regedit kayıtlarıda uçmuş demek oluyor bu sanırsam, emin olmamakla beraber o acc numarası regeditte bulunuyor olsa gerek. ama yinede bi şansını dene.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:
ben vistada oyunu kurdum çalıştı. mod manageri indirdim kurdum. içine discovery dosyasını yüklerken Discovery484execommon.dll e ulaşılamadı diyor. activate deyince de edemiyor. ne olabilir sıkıntı?

Çözümü

2. STEP TWO: INSTALLING THE MOD

(Copied from my tutorial "New Help Activating The Mod")

* 1. Download the Mod.
* 2. Right click on the FLMM Launch Shortcut and hit "Run as Admin"
* 3. Double click the downloaded Discovery mod. (Keep FLMM Running)
* 4. Wait for the files to extract, and then activate the mod.

Done! Your mod is fully activated.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...